Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Smrdljive luknje na usesih od uhanov

Smrdljive luknje na usesih od uhanov

Zdravo prosim za vaso pomoc, imam nanrec naslednji problem. Nosila sem uhane in imam tri luknje, na enem usesu 2 in na enem 1. Sedaj ze kake 2, 3 leta ne nosim uhanov pa mi sevedno prihaja smrad iz teh lukenj. Se posebaj prihaja smrad iz tam kjer so 2 luknje. Zakaj se to dogaja in kako to odpravitii? Isesa umivam z milom vsak dan ko se tusiram pa sevedno ce podrgnem s prsti po luknjah imam na prstu grozen smrad. Prosim za pomoc in nasvet kako se tega resiti.

Daj si uhan v uho, da očistiš luknjo, nato ga daj ven in obriši uho z mokro brisačo in bo ok.

To sem poskusala ze en cas nazaj ampak noce uhan not

Zelo verjetno so te luknje zaprte z lojem in drugo nesnago, verjetno imaš tudi vneto, čeprav o tem ne pišeš. Če imaš doma kakšno bivacin ali drugo podobno mazilo, s tem namaži iglo uhana in očisti, prebodi luknjo. Ponavljaj, dokler ne bo ok.

Meni pa to tako diši, saj sem verjetno malo čudaška, ampak ko si pomencam ali pa podrgnem za ušesi (da ne bo zgražanja, umijem se vsak dan!!!), meni je to tak prijeten vonj. Ne morem pomagat. Še komu?

Meni je sicer ta vonj tudi neprijeten, ampak ljudje smo si različni. Se mi to ne zdi nič narobe, za razliko od današnje miselnosti, da človek ne sme več imeti človeških vonjav.

Gnoji se. Tist smrdi

New Report

Close