Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se segrejete?

Kako se segrejete?

Danes sem se zgleda “zmrznila” zunaj. Pa mi ni delovalo tako mrzlo.
Sploh si rok, nog, obraza ne morem segret. Hladno v hladilniku.
Topel caj, masiranje rok in nog, roke in noge na radiator…
Pa nikakor da segrejem. To ze skoraj 3 ure. Termometra pa nimam, da bi izmerila to “podhlajenost”. :((

Kako se segrejete? 🙂

Vroča kopel za pol ure, potem pa pod odejo s termoforom.

Drugače se mi je uspelo podhladiti sred največje vročine, v reki, ki je imela kakšnih 11 stopinj. Tako je bilo fino, da sem predolgo ostala notri. Takrat sem šla pogret v pregret avto, fino oblečena. Me je pa zeblo kot še nikoli, mravljinčaste roke sem imela še par ur.


Mogoče vroča, dišeča kopel.?

Dolg tuš, nato pa stiskanje pod odejo. 🥰

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Na mojga priatla pomislim pa me use mine. I ledara, i lakota, i zeja, i tuga, i briga… Sve. Joj priato ka’b ti sam moj biu tud dihat več neb rabo . Kad tebe imam… Imam sve. Svi problemi nestaju.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Nocem bit pokvarjena ali nesramna, ampak orgazem ful pomaga, pozene kri po telesu.

Hvala.

Topel tus, 2x odeja.
Zdaj sem si naredila vroco coko z ingverjem.

Nic ne pomaga. :((

Imelasem termo nogavice in rokavice.

Prejsnji teden je bilo bolj mrzlo, pa mi je bilo ok.

Morda ker nisem malice jedla, premalo en obrok??

To se mi se ni zgodilo. Cetudi sem bila kje na snegu ves dan sem se segrela zelo hitro.

Morda je to odkar sem zbolela na srce in se kaze kot slaba prekrvavitev. Ne vem.


Jaz sem sinu kupil grelno preprogo, ker je zaradi študija po cele dneve za račuanlnikom in je jamral, da ga zebe v noge, čeprav je drugače topo v hiši. Ima štiri stopnje ogrevanja, super stvarca. Drugače pa pod kovter zavit in samo čupa ven gleda.😁

😐🙄

Ja, ni dobro za telo in srce prevelika T razlika.

Nekatere gredo na razgovor za službo.


Jaz sem sinu kupil grelno preprogo, ker je zaradi študija po cele dneve za račuanlnikom in je jamral, da ga zebe v noge, čeprav je drugače topo v hiši. Ima štiri stopnje ogrevanja, super stvarca. Drugače pa pod kovter zavit in samo čupa ven gleda.😁
[/quote]

Lepo da skrbis.

Sem sla ven macko iskat. Najprej se macka segreje, pol na segreje moje noge ali roke.😀😁
Itak bo tacala po mojih nogah dokler ne namesti.

Lepo da skrbis.

Sem sla ven macko iskat. Najprej se macka segreje, pol na segreje moje noge ali roke.😀😁
Itak bo tacala po mojih nogah dokler ne namesti.
[/quote]
Sicer pa, če bi imela jebača, namesto mačka, bi ti bilo še prevroče.

Šnopc pomaga, sam ne pretiravat.


Je že dost počena brez šnopsa. 😁


Sicer pa, če bi imela jebača, namesto mačka, bi ti bilo še prevroče.
[/quote]

Pobegnil bi ce ima zenska hladne roke in noge. Kaj ma veze da ima toplo srce…😁

Pobegnil bi ce ima zenska hladne roke in noge. Kaj ma veze da ima toplo srce…😁
[/quote]
Tolk destletij ga že nisi fasala, da sploh ne veš več, da ga ni hloda babjega, da se ga ne bi dalo segret do vrelišča. 😁

Tile ki pijejo, mislijo da jih segreje.
Zakaj mislis da jih toliko zmrzne pozimi zunaj, ko jih alko podhladi??

Tile ki pijejo, mislijo da jih segreje.
Zakaj mislis da jih toliko zmrzne pozimi zunaj, ko jih alko podhladi??
[/quote]

Sej ti napisal, da ni za pretiravat.


Tolk destletij ga že nisi fasala, da sploh ne veš več, da ga ni hloda babjega, da se ga ne bi dalo segret do vrelišča. 😁
[/quote]

Gargamel, pusti nas smrkce.😁
Gargamel je vodo zavrel in bi skuhal vse babe na Monu.😁

Kako se hladimo?

Gargamel, pusti nas smrkce.😁
Gargamel je vodo zavrel in bi skuhal vse babe na Monu.😁
[/quote]
Ne ne, jaz to obračam kot na roštilju, edino rit kateri malo bolj zapečem, ko je vmess naploham. 😁


Ne ne, jaz to obračam kot na roštilju, edino rit kateri malo bolj zapečem, ko je vmess naploham. 😁
[/quote]
Obvladas, da je enakomerno zapeceno. 😉
Samo da se rostilj vrti. 🙂

Kake fuke tle prebereš, kupuje se grelne odeje sinčekom, pol ure vročega tuša + 2 odeje, topel čaj in noge na radiator… Ammm A LAHKA FOLK MAL MIGATE, DA KRI ZAKROŽI, JE ZDRAVO ZA VAS, PA NE BO SRČNIH BOLEZNI PA JAMRANJA KAKO JE HLADNO. SEX, SOBNO KOLO, HUDIČA ŠE SKAKANJE S KOLEBNICO TE PREGREJE! NOBENE PREKRVAVITVE NIMATE, ZATO VAS ZEBE! Ampak seveda dejmo prej vse druga probat, sam da ni treba migat… BOLANO RES. In ja derem se, ker ne morem verjeti, kakšne neumnosti berem…

Sem slabokrvna ze vse zivljenje, pa se pritisk imam nizek, tako da me skoz zebe.
Saj ko migam, se segrejem, a ko neham, me zebe se bolj kot pred miganjem.

Kile pa numajo veze s tem, me je zeblo ze kot otroka in najstnico, me je zeblo tudi z 20kg vec, kot jih imam zdaj in sem jih imela prej pri 20ih, skratka jaz se zacnem segrevat na 25 in na 30+ komaj zacnem zivet.

Greš v kratkih rokavih ven za nekaj minut ter bos na zemljo, sneg.
Prideš nazaj si takoj na toplem. Ostaneš bos brez nogavic in temperatura se kmalu normalizira in ti je čist fletn.

New Report

Close