Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Električni štedilnik z varnostnim izklopom

Električni štedilnik z varnostnim izklopom

Ali obstaja električni štedilnik, ki se sam izklopi, ko umakneš posodo iz kuhalne površine?
Indukcija me ne zanima.

Ve kdo?

Vprašaj v prodajalni. Vem, da lahko za vsako kuhalno ploščo posebej nastaviš uro in se ugasne po preteku tega časa. To v bistvu kar stalno prakticiram, ko grem iz kuhinje, pa ostali tudi, ne vedno…

nova
Uredništvo priporoča

A znaš argumentirati zakaj ne indukcija? A to te skrbi “mistično magično sevanje”?

A ti niso povedali da pusti internet če ne razumeš kaj se dogaja?

A znaš argumentirati zakaj ne indukcija? A to te skrbi “mistično magično sevanje”?

A ti niso povedali da pusti internet če ne razumeš kaj se dogaja?
[/quote]

Indukcija prav zdrava že ne more biti, če ukrivlja posode in svetujejo, da naj nikoli ne bi imel na najvišji temperaturi. Problem s temi inovacijami je, da ko se pokaže stranski učinek, lahko pretečejo že leta. Pa še brnijo. Mamo štedilnik pol pol, tko da je samo pol indukcijskih. Indukcija se izklopi, ko odstaviš posodo, tista druga pa ne. Tisto drugo moraš pa nastaviti čas in se potem sama izklopi po tem času, pa sej to je možno tudi za indukcijo.

A znaš argumentirati zakaj ne indukcija? A to te skrbi “mistično magično sevanje”?

A ti niso povedali da pusti internet če ne razumeš kaj se dogaja?
[/quote] Oče, ki ima srčni vzpodbujevalnik mu je odsvetovano približavanje indukciji, tako da nekaj je na tem.

Brez vnaprej določenega tajmerja ne bo šlo

A znaš argumentirati zakaj ne indukcija? A to te skrbi “mistično magično sevanje”?

A ti niso povedali da pusti internet če ne razumeš kaj se dogaja?
[/quote]

Imela sem plin in plin je meni zakon za kuhanje.
Zdaj imamo steklokeramiko, ker je prisla skupaj s stanovanjem, a ko bomo menjali, bo spet plin.

Indukcije pa ne zelim, ker moram menjati posodo, ceprav je vecina posode, ki jo imam, primerna za indukcijo.
Druga stvar so pa bolezni srca, imamo enega bolnika, ki bo verjetno enkrat na spodbujevalniku, zanj pa indukcija ne bo primerna.

New Report

Close