Najdi forum

Lelosi

Pajkice Lelosi so trenutno spletni prodajni hit.
Tudi mene je zamikalo, da bi si mogoče kupila. Ampak ni mi jasno kakšne velikosti imajo. Imajo majhne, srednje, velike.In kakšne šo to konf.št.?!
Je že katera naročila?

Majhna št. je pomoje primerna do 38, sploh če si nižje postave, enotna je nekje od 38-42, velika pa od tu naprej. Jaz npr. merim 165 in imam 70 kg, torej suha ravno nisem, pa mi je enotna kar velika, si jih lahko navlečem skoraj do prsi;). Ne vem, če sem ti bila v pomoč, torej odvisno od tvoje višine, kg in razporeditvi le-teh. Pajkice so ok, prijeten material, vendar meni predrage. Kar se mene tiče, se ne morejo kosati z nike ali adidas, zato nakupa ne bom ponovila.

izgled vseh teh punc s pajkicami je da ne izgledajo dobro, bolj debele kot so


Tudi jaz imam kar stabilno postavo 🤭 in so mi srednje čisto prav. Zelo so raztegljive in ravno prav stisnejo trebušček. Ker sem visoka, imam vedno težavo s prekratkimi kroji (običajna dolžina pride na 7/8), te so mi pa dovolj dolge. Imam že dva para, kupila bom še ene.

Mislite, da bi kon. številki 48 in višini skoraj 180cm ustrezala njihova največja velikost? Rada bi vzela navadne črte, ker ful hvalijo material. Pisanih si na mojo postavo ne morem privoščit seveda 😀

Oprosti ampak na te številke si nobenih pajkic ne moreš privoščit. Izgleda kot šunka v testu.

Res je mehek in drugacen material….ampak
Vsaka pikica se ti bo vidla..glih tsko, kot bi si oblekla crno ozko obleko..nic ne skrije…
Pa se..na crne se vse prime…vsaka pikica..

Sicer ne vem kako so vam na 165 in 70 kg osnovne prevelike, ker jaz imam 165 in 55kg in so mi osnovne v redu, mogoce pridejo malce bolj “sproscene” v dimljah…ampak izgledajo okusno za nosit “kot sportne”
Imam pa tudi S stevilko, ki jih nosim pod tunike in dolge puloverje, in so mi pac normalno oprijete, malo bolj napete pridejo.
Potem se ne cudim da nekatere jambrate da se vse vidi skozi…najprej je fino da si kupite primerno velikost:))

Drugace pa za avtorico, niso vredne tega denarja, imas ze eno temo na tem forumu, kvaliteta ni nekaj…ko se ti bodo pojavile luknjice, te bo gospa obtozila da si si kupila premajhne…kasneje ce bos se tezila, ti bo pa ponudila nove za 10eur. Resnica pa je da so pac zanic, in se blago naluknja ker je vmes kaksna serija iz starega, prelezanega kitajskega blaga. Kaksna serija pa je ok. Odvisno koliko srece imas;)
Naroci si jih na aliexpressu, imas popolnoma iste-isti kroj, isti material- za 8,5eur, milk silk leggings….:)

Lp

Jih nimam, sem jih pa parkrat pogledala na netu, pa videvam vedno njihove reklame… Meni se zdijo cene res tu mač. Navadne črne pajkice 30 evrov, pižame so na videz lepe – kot pajkice in tunika, ampak 50 evrov, halo???? Sploh ne vem, kdo to kupuje. Za pižamo da dam 50 evrov, pa še za plašč ne dam toliko.

Oprosti ampak na te številke si nobenih pajkic ne moreš privoščit. Izgleda kot šunka v testu.
[/quote]

Pajkice uporabljam pozimi pod oblekami/daljšimi tunikami in ne namesto hlač kot to počnejo suhice. Skupaj s škornji se vidi samo ene 5 cm teh pajkic. Sicer si pa itak rešena kakršnegakoli pogleda name tako da ne vem zakaj te tako skrbi 🙂


Po mojem mnenju ti bodo prav, sicer jih pa lahko vrneš.

poleg tega je to tak ultra tanki material, da je bolj žabam podoben kot pajkicam

Ženske, nehajte nositi te grde pisane pajkice. Ogabne so. Pa vse vam malhedra. Fuj.

Jaz jih imam kar nekaj v omari. Sem bolj med visokimi in suhimi in sem iskala nekaj, kar bi lahko imela ves čas oblečeno doma/na sprehodu… ko sem šla v porodniško, ker imam sicer v službi uniformo in do sedaj oblačenju za cel dan nisem neke posebne pozornosti namenjala. Pa sem jih kupila. Udobje- top šit, ne daš jih več dol, ven se spodnje hlače ne vidijo (barva, kroj seveda se, sploh če se ti klasične gate zarinejo v špeh, tega nobene pajkice ne skrijejo). Meni ne lezejo dol, pokrijejo celo rit, tudi ko se sklonim ali počepnem. V uporabi so bile po 16 ur na dan, vsak dan, na 2 dni oprane. Puzala sem za otroki po tleh, sedela na riti, se vlačla po kolenih, pozimi jih nosila pod hlače. Napacano je bilo na njih vse kar je možno. Končni rezultat po skoraj 1 letu: Spran napis lelosi (pričakovano), brez lukenj, raztegnile se niso, še vedno so oprijete, še vedno neprosojne. Enobarvne so take kot na začetku. Pri barvnih pa se barva zrabi na kolenih in riti, vendar še ni moteče, jih nosim tudi za ven. Ko jih imaš več, se zrabijo manj. Nosim iste hlače doma z majico, v službo s tuniko, pozimi pod tople hlače. Zadovoljna, imam tudi pižamo.

Je pa ena grda resnica- niso čudežne in špeha ne odpravijo, lahko se pa z barvami odvrne pozornost 🙂

Pomoje se z barvami glih pritegne.

Visoka cena so edina slabost, jaz sem si nakupila celo barvno paleto in zaenkrat ful zadovoljna….
Priporočam

Tolko v vednost: ta “super material”, mlecna svila al kako ji pravijo, je navaden poliester. Tako da prav nic naravno ali okolju prijazno.

Nina, občutek na koži je mehak, božajoč. Prijetne so.

Te Lelosi so čisti nateg, neglede na to kako jih pereš (brez mehčalca, na najnižji temperaturi) se uničijo in razvlečejo po prvem pranju!

160cm, 50kg, velikost S mi je cisto prav. Po dobrem letu se je spral samo napis lelosi, drugace so se vedno kot nove, pa jih nosim vec ali manj vsak dan. Najbolj mi je bilo pomembno to, da se ne vidi vse skozi, ko se prepognem ali pocepnem, zato mi ni bilo tezko dati malo vec denarja.

Nikakve, ne bi jih kupila, tudi vzorci so mi cigumigu

Tudi sama sem majhne rasti 1.60cm in bi rada imela LELOSI 7/8.

Ali jih imajo in ali in kje jih lahko naročim, enobarvne črne . Zanima me cena.

Hvala in lep pozdrav,

[email protected]

 

New Report

Close