Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je jankovič zafrknil kolesarske protestnike v Rogu

Kako je jankovič zafrknil kolesarske protestnike v Rogu

Gledal sem slike iz tovarne Rog pred rušenjem. Moram reči da so si kar lepo uredili.

Ampak levičarji kot levičarji so vso svojo pozornost usmerjali na Janšo, ki jim pravzaprav niti ni storil nič hudega.

Od zadaj pa je v senci svoj pretkani načrt skoval opankar in jih na silo izselil. Če se prav spomnim Jenull in kompanija niso niti enkrat zakolesarili pred Magistrat.

Še dobro da je bil opankar vsaj toliko da jih je izselil, po videnem in po zaraščenosti okolice bi rabil samo nekaj litrov bencina in gorelo bi kot bakla.

….. v hrbet.

Hehehe levosučni kot levosučni.

Volk dlako menja, narave nikoli!

Zoko je grebator per excellence, levicarstvo pa je zgolj fasada za “posle”. Levosučni pa mislijo da je njihov odrešenik. Ah ja….

nova
Uredništvo priporoča

No, pa je fašist pokazal pravo barvo. Zdaj se lahko mirne duše včlani v SDS.

Naj mi nekdo nasteje eno znano zadevo ku naj bi bila tam ! Bodisi dejavnost, prireditev kar koli…. kar daje nan ostalim prebivalcem Ljubljane neko ..ne vem recimo …”dobrobit” ” korist” makar recimo ” ponos za mesto” …

Dilanje droge, organizacija sverca ilegalnih migrantov cez meje, protesti taki in drugacni, brenkanje in bobnanje po sodih in zvijanje okolu ognja , in kracanje grafitov.
ne steje.

No prosim, naj mi nekdo objasni zakaj je bolje imet v mestu podrtijo ki zgleda kot deponija kot neko urejeno parcelo…. pa makar prazno.

P.s. En tak podoben primer je bil pred leti pri Ljubljanskih zalah , ce se prav spomnim… cigansko naselje/ korea stil… vrtickarji.
Na mestu kjer je danes lep park. In se lepo vidijo v ozadju Plecnikove Zale.

Saj lahko tudi ti pojasniš tisto dilanje droge, švercanje migrantov in vse ostalo. A si bil udeležen v teh dejavnostih, da vse to veš? Od kje tebi te informacije? Koliko si ti zaslužil s tem švercanjem? Daj to povej, ker si očitno bil zraven.

Janković mi ni všeč, ampak priznajmo, Ljubljana je po njegovi zaslugi veliko lepša. Verjamem, da mu je v interesu, da stvari ureja in obnavlja in da ne gre pri vsem za koristoljubje, pranje denarja …

New Report

Close