Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni bi se pa zdelo bolj smiselno testirat trgovce

Meni bi se pa zdelo bolj smiselno testirat trgovce

In to vsak teden. Njih popljuva vec ljudi, kot ucitelje.

Pa obvezno vse hrvaske vikendase.
Tiste bi bilo itak treba pocepit prej kot jih spustijo na hr. In to vsaj 1m prej da bo ziher.

V nasi lokalni trgovini so v decembru zboleli vsi zaposleni. S tem da sem vsaj 2 videla da sta z znaki okuzbe delala potem pa cez tri dni ju ni bilo za caa 2 tedna.

Naša ulica je v tednu pred zaprtjem šol cela pokasirala okužbo iz šole, torej vsi smo bili okuženi , zazen v hiši na koncu ulice kjer nimajo šoloobveznih otrok, torej obvezno testirati učitelje, v nasprotnem se nam zgodba z okužbami lahko spet ponovi, meni osebno najbrž še ne , naj bi bil še imun, ampak na nivoju države.

nova
Uredništvo priporoča

In kako veš, da so se otroci okužili od učiteljev in ne med sabo?
Pri nas so bili vir okužbe otroci, ki so jih starši vlačili po smučanju po Avstriji.

Bolj verjetno so bili vzrok okužbe drugi otroci.
Tako je bilo v našem primeru. Sin se je nalezel od sošolca, nato pa prinesel okužbo še nama z možem in hčerki!!

Okužbe pri otrocih niso niti najmanj nedolžne.

Testirati je treba samo take z znaki okužbe.
Vse drugo je razmetavanje našega denarja in biznis za Janšo, Počivalška in podobne kriminalce.

Da vas ni sram, da lažete tukaj gor. Ja, kar cela ulica se je okužila – če bi spoštovali pravila, se niti teoretično ne bi mogli! Kaj imate od tega, da lažete?

Pri mojem možu so v službi že nekajkrat imeli okuženega sodelavca, in veste kaj, okužba se ni širila med njimi, samo v enem primeru se je nekdo okužil direktno od sodelavca. Pa je kolektiv, ki hodi po terenu oziroma ima stike tudi z zunanjimi sodelavci, tudi tujci, torej je njihov mehur kar velik. Imajo ukrepe in se jih strogo držijo. Tista okužba med sodelavcema je bila pa izključno zato, ker nista dala maski gor, kao, saj sva zdrava … in sta dve uri nekaj skupaj pregledovala.

V naši ulici smo tudi v decembru prebolevali.
Ni čudno, če se stari osli med sabo družijo.
Deca pa tak al tak – sedaj jih komaj vidiš kaj skupaj se igrat. Ko je norameln čas so itak vsi v šolah/opb/dejavnostih.

New Report

Close