Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svetovni trgi so nateg brez primere

Svetovni trgi so nateg brez primere

Ko se je marca lani “uradno začela epidemija po svetu” ni bilo nič v primerjavi z drugim valom septembra. A že po dveh mesecih so razglasili kolaps svetovna gospodarstva. Trgi so strmo padli. Potem je sledilo zatišje poleti in potem septembra 10x huje po celem svetu, vse države zaprte, 3/4 ljudi doma, a zanimivo trge rasejo in rasejo.

Kdo bo plačal vse to na koncu? Kdo bo plačal ves naprintan denar? Bomo mi ob brutalni inflaciji? Kdo bo poplačal vse dolgove?

Kdor dela, bo še naprej delal, vendar si bo lahko manj privoščil za svoj zaslužek, ker cene rastejo. Na ta način se bo poplačalo. Kar računaj, da delaš za pol manj.

Its rigged. Ja. Kaj pa misliš?? Ko bodo hoteli da gredo trgi dol bodo sli dol in obratno.
Kdo bo placal vse to in dolgove?? Hmm… Npr u ameriki al je treasury dep.. al fed ne vem… Dobijo porocilo o prirastku… In recejo… Aha tolk in tolk novorojencev je tolk se lahko dodatno zadolzimo… Ker ko odrastejo jih bodo oz imajo nekoga ki ga bodo lahko obdavcili. Tek se rodio a ze smisljajo kako bo placeval.

Glave su nam u torbi. A vi hocete gucci tange i da se vozite u bembarama… Eeee moji vi… Ludi vam ovde svaki dan otvara oci i budi vas al dzabe kad vi necete da gledate… Hocete da spavate. Spavajte!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

[img]https://www.ripleys.com/wp-content/uploads/2017/10/ostrich-head-in-sand.jpg[/img]

Ravno včeraj sem na CNN-u poslušala nekega ameriškega finančnega analitika, ki je povedal, da so pred nami veliko hujši časi in veliko hujša kriza kot je bila leta 2008!
Tako, da naj se pripravimo, ker bo grozno!

Najboljše so napovedi analitikov…od stotih napovedi se ena enkrat celo uresniči…

Kadar bodo oni hoteli, bo kolaps, prej ne, lahko jemo vsi kruh in mleko 24/7, pa bodo trgi rastli.


To je samo zato da se loči konzervarje od bitkojnarjev. Dolgovi bodo odpisani, kot vedno.

New Report

Close