Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj???!!! A testiranje učiteljic za prvo triado bo obvezno???!!! Po katerem zakonu?

Kaj???!!! A testiranje učiteljic za prvo triado bo obvezno???!!! Po katerem zakonu?

Sicer nisem učiteljica, poznam pa kakšno. Med njimi so tudi take, ki se ne bodo ne testirale, še manj cepile!

Kdo lahko kar ukaže OBVEZNO TESTIRANJE ZA UČITELJICE? Ta bo kmalu ukazal tudi OBVEZNO CEPLJENJE ZA UČITELJICE!!

Je kdo zmešan ali kaj?? Kje je Štrukelj zdaj s svojim lapanjem??? Kdo bo zaščitil učiteljice, ki se nočejo testirat in še huje, kdo bo zaščitil vse tiste delavce in uslužbence, ki se be bodo želeli cepiti?

A ljudje res nimamo več nobenih pravic?

Po istem kot za zdravstne delavce, nekatere tedensko.

Ti nisi okleval, ko je bilo ob epidemiji črnih koz cepiti vse, od novorojenčkov do stoletnikov.
Niti pisniti ni upal nihče, kot zdaj, pri nezreli vladi.

nova
Uredništvo priporoča

In v čem je problem testiranja? Ne razumem.
Pravzaprav tudi ne razumem problemov, ki jih imajo nekateri v zvezi s cepljenjem. Ampak ok, kdor noče, naj ne. Ampak zakaj je problem testiranje? Dajte mi razložit.

To še ni nič, ravnokar so objavili, da bo obvezen tudi IQ test! Za sodelovanje na forumu! Namesto reCATCHA storitve (“Nisem robot”) bo Andreja testirala IQ!

A pred sistematskim pregledom tudi narediš tak halo? Pa za vozniški?

Treščene babure bodo vedno našle 101 problem.

Saj imamo že obvezna cepljenja. Pač dodali še bodo eno zraven. Kje problem?

Ni malo ljudi, ki smo bili (večina zaradi službe, ki jo opravljamo) že dostikrat testirani.
Tudi jaz sem med njimi. Sicer se pustim testirati, ampak to vrtanje v nos je izredno neprijetno in zoprno, poln kufer ga že imam!! Prav živci me že dajejo pred testiranjem in na bruhanje mi gre vse skupaj!


V cem je problem? Da zapravljamo denar za nekaj, kar lahko da lazen rezultat. Tes je tako nezanesljiv, da lahko naredi se kaksno skodo.

No,pa naj pride kaka pozitivna v solo in okuzi tvojega froca,ce ga imas. On pa tebe in tako naprej in naprej in naprej,….,in drugi otroci seveda v istem smislu….poskusi racunati😜😜

Ti se kar zajebbavaj, ja. Mogoče je tebi to smešno, vendar mnogim ni. A ne vidiš, kam gredo zadeve? V obvezno cepljenje za vse ljudi, tja gredo! Ne bomo mogli potovati, ne bomo smeli nikamor, če ne bomo najprej testirani, potem pa cepljeni. To ni več hec.
[/quote]

In zakaj je tako? Najbrž ne zato, ker se nekdo norca dela iz nas! Nekako nas morajo zaščititi pred virusom. Poznaš ti kak boljši način? Pa ne mi zdaj z nekimi visokimi frekvencami ali pa zanikanjem virusa.

Kaj če se še jaz ne bi?A? Kaj pa če probam da se ne bi cepil in letal recimo po oddelku z rakavimi bolniki, ki prestajajo kemoterapijo? A probam?
Da imate starša na okrevanju po raku na nekem oddelku? Pa da je star 55 le? Pa da jaz tam uletim že par tednov netestiran? Pa ga okužim in umre jaz se vam pa režim v glavo da se jaz pa že ne bom testiral, ker mi bodo čip v glavo dali?
Ste prizadeti? Resno vas vprašam če ste prizadeti?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Delodajalec določa pravila, lahko se jih spoštuje ali se pa da odpoved, v primeru kršenja pravil delodajalca pa lahko pride do krivdne odpovedi.

Nošnja maske na delovnem mestu, testiranje…nespoštovanje tega se šteje kot hujša delovna kršitev in v kolikor do nje pride, si odpuščen, vsaj pri nas je tako, pa sem v zasebnem sektorju, v gospodarstvu.

Zakaj bi pa ze učiteljice, ki delajo z mojimi otroci morala veljati neka ekstra pravila?

V kolikor bi kršila zakone in bi okužila mojega otroka, bi jo iztožil do zadnjega evra.

Vsako delovno mesto ima določeno odgovornost, kjer se dela z drugimi ljudmi, je ta odgovornost še toliko večja.

To imamo že skoz sprejeto – gre za oceno tveganj varstva pri delu in ukrepih v vezi s tem. Ta tveganja so se v časih COVIDa spremenila. To je podlaga za testiranje in podjetja to že kar nekaj časa delajo. Če se ne testiraš, pač ne izpolnjuješ pogojev za varno delo, kar pomeni da v bistvu ne moreš delat.

In zakaj te samo za učiteljice skrbi? A učitelji so pa drugorazredni ali kako?

Glej, neko hudo pametno, ki primerja jabolka in fižol!! Si iddiot ali kaj, da primerjaš prisilno testiranje na Covid-19 z zdravniškim pregledom, na katerega te napoti služba?
[/quote]

Pregled se opravlja zaradi varovanja zdravja, prav tako test.

Saj ni prisile v učiteljevanje, če komu ne diši, da dela kot učitelj, se pač ne bo testiral.

Glej, neko hudo pametno, ki primerja jabolka in fižol!! Si iddiot ali kaj, da primerjaš prisilno testiranje na Covid-19 z zdravniškim pregledom, na katerega te napoti služba?
[/quote]
Primerjala je prava. Če pred službo nočeš na pregled, pozabi na službo. Če si kirurg je obvezno cepljenje proti hepatitisu. Če si učitelj in želiš v času epidemije delati, se pač testiraš. Tako je to, čisto simpl, vse to je obvezno, vzemi ali pusti.


Primerjala je prava. Če pred službo nočeš na pregled, pozabi na službo. Če si kirurg je obvezno cepljenje proti hepatitisu. Če si učitelj in želiš v času epidemije delati, se pač testiraš. Tako je to, čisto simpl, vse to je obvezno, vzemi ali pusti.
[/quote]

Učiteljice morajo biti nekaj posebnega, že jeseni smo lahko vsi, ki smo delali nosili maske na delovnem mestu, pa tudi poleti smo jih nosili, ker je delodajalec take ukrepe sprejel.

Učiteljice so pa seveda ponovno morale delati po svoje, iti z glavo skozi zid in v roku pol meseca smo imeli 10 razredov v karanteni, v roku enega meseca pa so že začele jokati, da je tako pomanjkanje kadra, da se ne da več delati, kar je bil potem tudi povod za zaprtje šol.

Varnost pri delu in pravila delodajalca niso heci in so HUJŠE DELOVNE KRŠITVE, ki imajo za posledico odpoved iz krivdnih razlogov.

Kdaj bo to postalo jasno tudi učiteljicam?

A mislijo, da so samo one nekaj več?


Marsikatera firma je po novem letu dala testirat vse zaposlene, pa se je kdo zgražal? Ne!
Pa jamranje prfoksov zaradi mask…. a trgovci jih pa lahko cel delovnik nosijo?

V gospodarstvu bi takim jamračem delodajalec že zdavnaj pokazal vrata, javni uslužbenci bi pa najraj dirigiral, kako (ne) bodo delal.

Ste vsi rahlo do pretežno fu.knjeni v glave? A ne vidite, kam to pelje? Nikamor drugam kot v OBVEZNO CEPLJENJE! Če se ne boš cepil proti Covidu, boš izgubil službo.

Lepo, da se vsi strinjate s tem. Takih poslušnih ovčk si pa dejansko želi prav vsak vladar.

P.S. Ne in nisem proti cepljenju. Verjamem v virus in tudi v to, da cepljenja pomagajo izkoreniniti hude bolezni.
Ampak ne cepiva, spackana na hitro v nekaj mesecih!! Za katera se stranski učinki še sploh ne vedo v celoti! Cepivo, ki ne preprečuje, da človek ne bi širil Covida naprej, pa tudi če je cepljen? A berete kaj spletne strani? Če se da tako hitro in v par mesecih spraviti skupaj učinkovito in neškodljivo cepivo, zakaj potem po desetletjih še nimamo cepiva proti raku? Proti HIV-u? Zakaj?


Kaj pa glupi fašisti sploh zastopite?

Tole testiranje učiteljev nima nobene zveze z varovanjem zdravja, ne mojega, ne tvojega, ne našega, ne vašega.

Pa kako je mogoče, da je še toliko Slovencev, ki še po več kot desetih mesecih niso skužili tega natega od od korone. Kaj ima res povprečni Slovenec IQ amebe in paramecija.

Vsakemu “obveznemu” testiranju se je potrebno absolutno upreti. Upreti. Uprite se učitelji temu zasužnevanju z “obveznimi” testi. Nihče vas nima pravice diskriminirati, če odklonite test. Nihče. Ta koronski nateg bo padel ravno na tem goljufivem testu. Starši vas podpiramo.

A niso tu ranljive skupine ravno učitelji??? Zakaj pa mularije ne testirajo, ki lahko eno učiteljico 60 + spravi v bolnico???

me prav zanima, kako bi javkali, ko bi se imeli mulci za testirat.

In ne, ni obvezno, ravnatelji so prijavili tiste na testiranje, ki želijo iti.

Če nebi imeli zakonodaje iz praveka, bi vsakega, ki bi zavrnil covid test brcnili na cesto in problem rešen. Delodajalec določa pravila, točno tako.

New Report

Close