Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Res ne razumem

Res ne razumem

Naj me negdo razsvetli, tisti ki imate otroke od prej in skupaj, glede obdarovanja svakinje in babice..
Imam otroka od prej in sedaj imava enega skupaj, otroka ki imam od prej svakinja v tem skupnem času nikoli ni namenila niti pogleda kaj še le druga.
Ne pričakujem veliko, vendar me vseeno zelo bolijo dejanja z njene strani ter babice mame od mojega partnerja, kako gledajo na mojega otroka.
Do sedaj še ni bil deležen nobene pozornosti, kar me pa boli je pa to, da so letos za božička bili vsi obdarjeni, njeni z naše strani in glej ga zlomka, za našega na novo rojenega otroka ogromno darilo pod smreko moj otrok od prej pa je ostal praznih rok in žalosten, teta se sedaj tudi do novega otroka obnaša čisto drugače, mu namenja pozornost, kot sem že napisala obdarovanja itd….
Potem je moj stegnil jezik svoji sestri in mami in rekel da imamo dva otroka, in odgovor je bil za njega boš pa že ti poskrbel.
Razmišljam ali bi bilo pametno v tem primeru reči, da naslednjič ne rabijo za nobenega nič ali je to pač tako kri je kri, otrok od prej pač ne bo deležen nobene pozornosti, ali pa ga na ta srečanja sploh ne vozim več zraven . 🙁
Da ne bo pomote, ne pričakujem miljonov, ampk neko malo pozornost..

 

Žalostna res žalostno, prišla si pač v malce nerazumevajočo družino, res se ne dela tako, otrok je otrok.

Pri nas ima brat z novo partnerico otroka in ona ima otroka od prej, od vsega začetka je pri nas dobrodošel, vedno so darila za oba.
Na vašem mestu bi rekla tako, če ni za enega tudi za drugega ni potrebno.
Ne vem kakšna srca so to, da se delajo razlike med otroki in kakšna ogromna škoda se jim dela.

Ali res obstajajo še takšni ljudje???

Žalostno in res grdo od njih, da so tako storili. Sram naj jih bo in jih nekoč tudi bo.

Tile vaši otroci od prej imajo še enega starša in še eno garnituro starih staršev ter tet in stricev. A od njih tudi pričakujete, da obdarjajo ta nove skupne otroke? Vedno pišete, kot da so vaši otroci z vašo ločitvijo ostali brez vseh sorodnikov po očetovi strani?


Kriva si izklučno ti, ki si se šla gonit naprej in rodit še enega otroka. Nihče drug, krivda je izključno tvoja.
[/quote]

Veš kaj viharni, zdaj si se mi pa zasral…. a si res moten al kaj?

Ker določeni ljudje nimajo niti morale, niti vesti in se ne zavedajo kaj to pomeni za otroka, je pa ona kriva…. nimam besed…

Avtorica, upam, da je vsaj partner normalen in vredu človek, ker drugače še zna biti hudo….

V našo družino je svak pripeljal hčerko in naša mama je vedno isto obdarila vse svoje vnuke in tudi to deklico, ali so dobili vsi kakšno malenkost ali pa nihče…. žalostno, res žalostno.


Nič ni iz tega, vsi ti otroci ga nasrkajo. Baba vedno gleda za svojo rit in profit, na otroke pa ne pomisli. Saj v tem primeru tudi nje nihče ne sprejema, le tistega drugega otroka, ampak ona je šla v to, ker zdaj bo pa pravljica in bo še malo pridobila.

Veš kaj viharni, zdaj si se mi pa zasral…. a si res moten al kaj?

Ker določeni ljudje nimajo niti morale, niti vesti in se ne zavedajo kaj to pomeni za otroka, je pa ona kriva…. nimam besed…

Avtorica, upam, da je vsaj partner normalen in vredu človek, ker drugače še zna biti hudo….

V našo družino je svak pripeljal hčerko in naša mama je vedno isto obdarila vse svoje vnuke in tudi to deklico, ali so dobili vsi kakšno malenkost ali pa nihče…. žalostno, res žalostno.
[/quote]

Ne moreš ti zapovedovat drugim, kako se kaj dela. Baba bi prej mislila na otroka, ne da se je šla gonit z drugim in spočet še enega otroka. Vedno ga nasrkajo ti otroc, vedno, ker baba ne vidi otroka, ampak vse počne za svojo rit..

Saj tvoj sonček nima treh parov starih staršev, zakaj bi po tvoje starši tvojega moža tvojega otroka iz preteklosti zalagati z darili? Pa ne mi zdej z malenkostmi za vse otroke enako, sej mu niso nič dolžni. Ampak ti kar misliš, da ti/vama še to pripada.


Zakaj? Zato ker v tej družini živi. Vendar te stavri nikoli ne gredo, tudi če na videz na zunaj deluje vse v redu. Kriva pa izključno nora egoistična baba, ki se goni in rojeva, nihče drug.

Tud to kar una gor kvasi, da pri njih pa ni tako, naj bo raje tiho, ker se ji ne sanja kaj vse otroci čutijo in doživljajo. In to vse po zaslugi divjanja babje riti.

Eni ste obstal v srednjem veku al pa se nekje bolj zadaj…viharc ves…otroka je naredu dec. Tako prvega kot drugega. Saj bi ga lohk v rokah mencal. Gotov mu ni s pistolo dol v premozenje merila.
V normalnih druzinah tud sestavljene druzine cist ok klapajo.


Gonila se je pa ona. Kdo pa vodi vse uničenje otrok danes, če ne zdivjano pizdovje? A si ti tud pred ločitvijo, da zadnje cajte noriš kot vsaka lajdra v vseh temah?


Morda boš razumela, da je bila deklica razočarana, ko so prišli na obisk in ni bilo zanjo ničesar. Za otroško žalostno dušo se gre v tem zapisu avtorice, ne toliko za materialne stvari.


Gonila se je pa ona. Kdo pa vodi vse uničenje otrok danes, če ne zdivjano pizdovje? A si ti tud pred ločitvijo, da zadnje cajte noriš kot vsaka lajdra v vseh temah?
[/quote]Se pa ja ne boš enemu takšnemu psihopatu pustila, Raglja?


Morda boš razumela, da je bila deklica razočarana, ko so prišli na obisk in ni bilo zanjo ničesar. Za otroško žalostno dušo se gre v tem zapisu avtorice, ne toliko za materialne stvari.
[/quote]
Ne gre no, ker odnosi ne špilajo. In nikoli v takih primerih ne, tudi če na zunaj izgleda vse v redu, otroci čutijo in trpijo.


Gonila se je pa ona. Kdo pa vodi vse uničenje otrok danes, če ne zdivjano pizdovje? A si ti tud pred ločitvijo, da zadnje cajte noriš kot vsaka lajdra v vseh temah?
[/quote]
Ujebote….ti bele miske tud vidis?
Mnogo manj je mene tuki kot pa tebe, torej kdo od naju nori pol? Nikar ne skrbi zame. Ce bo kdaj sila, bom ze najdla tako rezervo, ki me bo vredna.
Da ste pa dedci taki uboscki, da padete na vsako zgonjeno babo je pa tud zalost. Kt da nimate nc v glavi. Ne v zgornji, ne v spodnji.
Pa dobr ves, da mam prav. Se lohk baba se tko goni, ce dec ne odpre frslusa, ne more gor zlest. Mislis, da babe posilijo te revcke?

Se pa ja ne boš enemu takšnemu psihopatu pustila, Raglja?
[/quote]
Never.

Če je OP kaj prida, bosta to razčistila ona in njeno sonce, ker je to v resnici problem v OP in njenih pričakovanjih ne pa eni milki ali moževi žlahti. Sestavljena familija je samo to, sestavljena.

Jest bi rekla tako, al je za oba al pa nobenga. Jaz ne razumem, kako lahko ljudje tako ranijo nedolznega otroka. Povrh vsega je to se namerno, saj jim je jasno, da sta otroka dva.
Tukaj mora kar tvoj partner naredit red: ali sprejmejo tebe in otroka, ali pa nimajo kaj praskat tud okol skupnega otroka. Ce nima jajc to narest, je (bom uporabila besedo enega znanega psihiatra) navaden p.e.z.d.e. Naj se odloci ali ste skupaj al narazen.


Ujebote….ti bele miske tud vidis?
Mnogo manj je mene tuki kot pa tebe, torej kdo od naju nori pol? Nikar ne skrbi zame. Ce bo kdaj sila, bom ze najdla tako rezervo, ki me bo vredna.
Da ste pa dedci taki uboscki, da padete na vsako zgonjeno babo je pa tud zalost. Kt da nimate nc v glavi. Ne v zgornji, ne v spodnji.
Pa dobr ves, da mam prav. Se lohk baba se tko goni, ce dec ne odpre frslusa, ne more gor zlest. Mislis, da babe posilijo te revcke?
[/quote]
Jaz povem tako kot je in kakšno je splošno družbeno stanje, ter kdo je mučitelj in uničevalec otrok. Babja rit ki nori, ti ali katerakoli druga, pa že ve zakaj. Pika.

Za vse ostale pa, tudi če bi ta otrok dobil darilo, še vedno nihče ne vidi, kaj dejansko čuti in doživlja.


Jaz povem tako kot je in kakšno je splošno družbeno stanje, ter kdo je mučitelj in uničevalec otrok. Babja rit ki nori, ti ali katerakoli druga, pa že ve zakaj. Pika.

Za vse ostale pa, tudi če bi ta otrok dobil darilo, še vedno nihče ne vidi, kaj dejansko čuti in doživlja.
[/quote]
Zihr, da drzi tvoja trditev. V tvojih mokrih sanjah. Ker dec k je kurbiir in podira vse okol, kljub zeni in otrokom doma, je perla in das roko v ogenj, da je babja rit kriva?

Ne bom nadaljevala, ker bos uzaljen. Mene pa s svojimi namigovanji pac prizadet ne mores.


Če bi se temu parterju zdelo kaj narobe, bi ukrepal preden je do tega prišlo, saj darila niso prišla skozi dimnik kot v filmu. To je klasika, nikoli taki otroc niso enakovredni, kljub materialnosti, tudi če bi oba dobila enako, tisto pomembnejšo čustveno plat otrok čuti in trpi.

Saj produkt tega že imamo, masa večno samskih besrečnih bab, ki ne marajo otrok in prav tako moških samskih zgub. Vendar se še vedno hinavi in se ne spregovori o tem.

Očitno je kot si rekla da otrok od prej ne bo ničesar deležen. Take razlike nekateri delajo ja. Mi je pa všeč ko slišim da pa tega ni in me to res veseli. Ker men se to tko zdi al za oba neki al pa nobenga nič. Sam nimaš kej nardit če so se oni tko odločli kaj bojo komu dal in do otroka od prej očitno nič ne čutijo. Boleče je tole res ja 🙁


Zihr, da drzi tvoja trditev. V tvojih mokrih sanjah. Ker dec k je kurbiir in podira vse okol, kljub zeni in otrokom doma, je perla in das roko v ogenj, da je babja rit kriva?

Ne bom nadaljevala, ker bos uzaljen. Mene pa s svojimi namigovanji pac prizadet ne mores.
[/quote]

eh…

New Report

Close