Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ludo nič objavilo???

Ludo nič objavilo???

Nisem bil nič tu, ker mi je zapadlo meter snega. Odmetalval, rolba in sosedu šnops točil, ko je ulco plužu.
Zdaj pa gor pridem pa vidim da nič novih informacij o koronski prevari? Kaj je ludo res obupalo? Uf, to včeraj je pa moralo boleti, da se človek ne upa več javit 😉

Mogoče je pa mnenje spremenil, pa je zdaj na strani za covid

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ludi je v arestu, so ga popisali in dali na hladno.

No potem sem pa pomirjen. Bo vsaj nekaj dni toplo jedel in na toplem spal.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
nova
Uredništvo priporoča

Njega ne morejo, ker on ne podpiše pogodbe.

LudiD je na poti na Tirolsko, beži pred fašistično slovensko policijo. Rekel je, da ima tam v Zillertalu nekega zanesljivega znanca, na katerega se lahko zanese, da ga bo čez zimo skril pred fašistično sodrgo.

So pa enega samega včeraj prisilno vklenili in bi res znal bit on.

Seveda je on. Se je raje dal zapret za rešetke kot da bi tukaj moral razlagat, kako je šlo na protestih.

Gnoj zavleci se nazaj v anus, tam si doma, bedak gorenjski, sin od osla..tvoj fotr se se zdaj kesa da ni imel dnarja za kondome
[/quote]

Ohooo, še en ploščatozemljan! A ti si bil tam?

Gnoj zavleci se nazaj v anus, tam si doma, bedak gorenjski, sin od osla..tvoj fotr se se zdaj kesa da ni imel dnarja za kondome
[/quote]
Po tebe bodo tud kmalu prišli, vas je čedalje več, ki ne vzdržite več. 😁

Ohooo, še en ploščatozemljan! A ti si bil tam?
[/quote]
A zdaj si ze v ilegali gorenjski vosu?

To je pa tudi res. Pa trgat za globo mu nimajo od kod, ker je itak brezposelen.
[/quote]

Bo šel pa pucat v okužene DSO-je, ker itak pravi, da virusa ni.


Po tebe bodo tud kmalu prišli, vas je čedalje več, ki ne vzdržite več. 😁
[/quote]

A ti bivsa se ni prezivnine nakazala da zivckas hehe

A ti bivsa se ni prezivnine nakazala da zivckas hehe
[/quote]
Je, včeraj. 😁


A zdaj si ze v ilegali gorenjski vosu?
[/quote]

Ne vem sicer, koga imaš v mislih, ampak drugače sem primorc. Povej no, si bil na protestih al kako? A si ti un s čikom?


Je, včeraj. 😁
[/quote]
A zato smesko limas in z repom migas kot poscani cucek hehe, ni cudni da ti jo je postar naskocil koker si submisiven hehe

Iz umobolnice je res uslo nekaj Ludih ploscatozemljanov. Vcer opazeni na kvazi protestu.

Ja, včeraj na bavarcu so ga pritisnili ob tla in ga najbrž dali na hladno. 😁

Ne vem sicer, koga imaš v mislih, ampak drugače sem primorc. Povej no, si bil na protestih al kako? A si ti un s čikom?
[/quote]

Primor da si?gre stajerc na operacijo tumorja na mozganih, kirurg potoma odstrani 3/4 mozganov…se zbudi pogleda 9krog in rece….ma ostja kje sm?

Primor da si?gre stajerc na operacijo tumorja na mozganih, kirurg potoma odstrani 3/4 mozganov…se zbudi pogleda 9krog in rece….ma ostja kje sm?
[/quote]

Ne razumem tega štosa…. a da se kirurg zbudi, pa keri 9. krog pogleda??…. pa zakaj se je kar kirurg zgudil…..težek štos….za nas primorce….dej mi to po točkah razloži, oštja madona. Pa zakaj mu je una mona odstranil 3/4 možganov??? čist mim…

Ne razumem tega štosa…. a da se kirurg zbudi, pa keri 9. krog pogleda??…. pa zakaj se je kar kirurg zgudil…..težek štos….za nas primorce….dej mi to po točkah razloži, oštja madona. Pa zakaj mu je una mona odstranil 3/4 možganov??? čist mim…
[/quote]

LOL LOL LOL

Ne razumem tega štosa…. a da se kirurg zbudi, pa keri 9. krog pogleda??…. pa zakaj se je kar kirurg zgudil…..težek štos….za nas primorce….dej mi to po točkah razloži, oštja madona. Pa zakaj mu je una mona odstranil 3/4 možganov??? čist mim…
[/quote]
Saj zato ne razumes ker si primorc, korosci se zgolj rezimo ko naletimo na primorca hehe


Pa njega ne morejo, če ne podpisuje pogodb, da ga smejo. Ne ga srat. 😁

Ne razumem tega štosa…. a da se kirurg zbudi, pa keri 9. krog pogleda??…. pa zakaj se je kar kirurg zgudil…..težek štos….za nas primorce….dej mi to po točkah razloži, oštja madona. Pa zakaj mu je una mona odstranil 3/4 možganov??? čist mim…
[/quote]

Po moje je bil kirurg pa dolenjc. Mal preveč cvička, pa hit odrežeš mal preveč.

Dejansko pa primorci ne slovijo kot glupi, to so bolj štajerci, pol pa štajerci tale vic, ki je v bistvu ravno obraten, priredijo sebi v prid, hehe. V originalu primorc reče po lobotomiji “pa zakaj sem ti jaz v toti bolnici čuj”.


Saj zato ne razumes ker si primorc, korosci se zgolj rezimo ko naletimo na primorca hehe
[/quote]

A ti si korošica Julka? Pol je pa vse jasno in ti je vse oproščeno. 😁

Po moje je bil kirurg pa dolenjc. Mal preveč cvička, pa hit odrežeš mal preveč.

Dejansko pa primorci ne slovijo kot glupi, to so bolj štajerci, pol pa štajerci tale vic, ki je v bistvu ravno obraten, priredijo sebi v prid, hehe. V originalu primorc reče po lobotomiji “pa zakaj sem ti jaz v toti bolnici čuj”.
[/quote]

Originalen je tocno tak kot sem zspisal, da so primorci glupi se vidi da ste bili pod mussolinijovo najezdo…se etijopijci so jih v rit nabincali vi pa ste vlekli italijanske tice hehe

New Report

Close