Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljen v tinderštumf

Zaljubljen v tinderštumf

Med zmenkovanji na speltu sem se zaljubil. Načeloma nič narobe, veliko parov poznam, ki se jim je ljubezen prek spleta obnesla. Ampak tale punca, ugotavljam, je kar aktivna na tehle portalih in se bojim da je blo tam noter že fuuul enega folka 🙁

Zadnjič sem jo vprašal s kolikimi moškimi je bila, pa je rekla da dvemi, pa sem jo potem vprašal s kolikimi je seksala, pa je rekla da “a je to važno?” 🙁 🙁 🙁

Včasih se mi zdi kot da je največji štumf pa si ga je čisto vsak vanjo obsiru.

Saj, zdaj se nekako umirja, ampak vseeno, ne vem, ali bi ali ne bi….

Tip, ki ti reče da z več kot desetimi, ne omeji pa številke navzgor. Pa si ti misli…in taki se prodajajo kot izkušeni, ženska pa je z 2 že pocestnica.

Ključ ki odpira vsako ključavnico je dober ključ.
Ključavnica ki jo odpira vsak ključ je slaba ključavnica.

Ni isto!!!! Ni!!!!

Naprimer meni je veliko grše za videt žensko pijano kot pa moškega. Pa tudi če je cel umazan.

Nehajte ze s to enakostjo.

Ko kupuješ avto… Kaj gledaš? Čim manj lastnikov pa čim manj kilometrine.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Točno tako!! Podpis.

Ma kakšne primerjave no. Vsak, ki je pijan in obrabljen v vseh smislih ni apetitlih. Ne glede na spol. Manj kot jih zamenja, pomeni kot prvo, da ima izbran okus in ve kaj hoče, kot drugo da je manjša možnost spb, kot tretje da ko se sprehajaš po cesti ne more ravno vsak/a drugi/a reči, da si pobral njen ostanek. Da o energijah, ki se kopičijo in prenašajo prek spolovil in v čakrah ter dnk-ju niti ne govorimo. Niso vsi zaščiteni in ne da se vsega s kondomi zaščititi. Izkušnje lahko pridobivata skupaj, ni to ravno dober argument niti za moške. Not pa ven zna vsaka mona.

Velja enako za oba spola.

no, resnica je, da ima vsak moški raje punco/žensko, ki je pa čisto vsak res ne more dobit kar tako. sej pri nas ženskah je podobno – ali pač ne, ampak če izhajam iz sebe… mene ne zanima nek moški, ki ga lahko dobi vsaka (na zmenek, na seks,..) ampak tak, ki malo pa le uporablja neko rešeto in ne zapopade ravno vsake, ki izkaže zanj zanimanje… potem dobim občutek kot da je ali zelo obupan ali pa res babjek ki ženske menja na dnevni bazi in s takim ne bi nič imela, niti na kavo šla, evo.

moj mož se je moral zame res trudit, ker sem bila ravno v obdobju ko sem še sveto verjela sama sebi, da sem pa zares opravila z moškimi (pri 31ih, hahahahaha) in da ne rabim nobenega. no, saj dejansko sem precej samozadostna še zdaj, ampak bil je tako vztrajen, da me je na jebeno kavo (!!!) vabil skoraj štiri mesece, preden sem končno rekla da ja, pa pojdiva. no, ni me samo na kavo vabil, so bili vmes še kakšni smsi, taki bolj prijateljski ampak mi je dal vedet da mu nisem všeč samo kot neka znanka,.. skratka nama je bilo čisto jasno, da se nekaj plete. in potem po tisti kavi, mi je potem čez leta sam rekel, da se je počutil kot zmagovalec totalni, kot da je dobil zlato medaljo… ker je vedel, da – če malo primitivno napišem – da jih ni šla cela horda čez mene 😀 – in da če se je moral že samo za to, da sem blagovolila it na kofe z njim, toliko trudit… skratka, rekel mi je, da je vedel, da sem “najdražja igrača na vrhu police” – to je pa povzeto po eni zgodbi, ki smiselno ponazori vse skupaj, pa se mi sedaj ne da tipkat…

če si zaljubljen v njo, kaj ima veze sicer, kaj je bilo preden je tebe spoznala? pusti… raje delaj na tem, da boš ti njena prihodnost 🙂 preteklost pa pozabi…

raje se vprašaj, a je ona tudi zaljubljena vate? se dobivata? kako ti izkazuje pozornost? itd.

Pa saj to res ni važno s kolikimi je spala. Važno, da veš kakšno osebnost ima in da ti bo zvesta. To je edino pomembno. Pa da ni čebelica po tem, ko sta že resna.
Morda je pa samo sramežljiva.

Ženska ni ne ključ in ne ključavnica, moški pa tudi ne.

Ni lula milo, da se nuca.

To je zato, ker si latentni homoseksualec, z drugimi stvarmi pa nima zveze. Jaz sem heteroseksualec in so mi tako pijane kot trezne ženske bolj všeč od moških.

Alo polovna fufo paljba! Paljba!!!

Ne nabijaj obvestil.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

A ženske pa misliš, da kupujejo čimbolj zgonjen avto s čimveč problemi? Je enakost, tam kjer je enakost.

To je zato, ker si latentni homoseksualec, z drugimi stvarmi pa nima zveze. Jaz sem heteroseksualec in so mi tako pijane kot trezne ženske bolj všeč od moških.
[/quote]

Ja vse kar leze in kar gre. Ovca krava nema problema, gremo… Gremoooo!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ja vse kar leze in kar gre. Ovca krava nema problema, gremo… Gremoooo!
[/quote]

Nič vse kar leze in gre. Meni so všeč ženske. Tebi so pa bolj moški. Saj si sam napisal.

Nič vse kar leze in gre. Meni so všeč ženske. Tebi so pa bolj moški. Saj si sam napisal.
[/quote]
Pa še res je napisal

Maš problem če sem pe,der? Čuti šta hočeš ovo je demokratija! 21. Stoletje zoofilija, pedofilija ovo ono…

Sta ste mi se nabili tu pič.keci??? Vsi z fake nicki vsaj pokazi se da se ve kater uporabnik je.
M.ars da vas ne vidim gam.ad nevaspitana

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Naj te pomirim.
Vsak gre tu skozi to fazo. Če preživiš, ostaneš rdeč😂

Jaz sem miren. Spočit. Res je… Mal hitro sem ustal. Ob 12h. Ni me delodajalc z sred mozga je.bo. kot tebe. Nič me ne matra.

Pa ti? Vidim da si od zgodaj pokonc. Je blo treba garbat, ne? Zdaj si pa nasikan.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ne rabiš zdej vse okol sebe pogrist. Hotela sem te sam mal pomuckat😆

Tak kot 100 drugih? Ne hvala. Tebi je to ko dobar dan.

Ne rabiš zdej vse okol sebe pogrist. Hotela sem te sam mal pomuckat😆
[/quote]

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ps: ce sploh si kar pravis

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

😆😂👌
Dober odgovor

Zelo si zabaven.
Dekleta tu te bojo pograbila. Zato te marsikdo ne bo sprejel.
Zame ne skrbi sem poročena.

Ti si pa bebec, ravno tako moraš sprobat, ti bo vsaj po resnici povedala če si za kej. Bi rada vidla tvojo faco ko bi slišal da je 76 pred tabo boljših.

😂
Se hočeš it kdo bo bolj razfu*al???

Ej res ste slovencljni eni navadni indijanci.
Eni navadni padavičarji. Ko magarci. Ko telad. Ništa ne znate.

Vaš link

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Nimam problema s tem, če si homoseksualc. Samo pravim, da je zaradi tega to, da so ti pijani moški bolj všeč od pijanih žensk. Pač nisi potem kot homoseksualc ekspert za ženske, pa brez zamere.

New Report

Close