Politični čvek

eno je epidemija po svetu, drugo pa je jašizem!

Default avatar
epidemija dejansko velja po celem svetu, JANŠIZMA PA NOČEMO.
Default avatar
državljani razumemo razliko je napisal/a:
Default avatar
zdaj je treba samo držati pesti, da se agonija z diktaturo konča
Default avatar
Toliko proti "janšizmu", ampak slišala sem vedno ali neutemljene razloge ali pa je bil razlog: Samo, da ni Janez Janša.
Jaz mislim, da ko g aenkrat ne bo več, da se bo marsikomu kolcalo.
Kaj vse se je dogajalo v ozadju pod levosredinsko in levo politično opcijo ...
Default avatar
Slovenska vlada bi se morala zgledovati po tujih državah in vladi,ter odstopit.V3 tednih bi Slovenijo odprli,saj bi epidemiološka slika bila boljša kot drugje.
Default avatar
Eno je -izem, drugo pa alergija. Ampak tu gre le za abstinenčno krizo vedno-istih-na-oblasti in to ne, ker bi bili tako sposobni, ampak ker jim je prišlo v navado in jim preprosto paše. Razen širokih in osladnih nasmehov nimajo kaj ponuditi, to je le zvijača za glasove ljudi in prazne obljube in polne bančne račune. Njihove.

Sicer pa mislim, da je velika grožnja Sloveniji mafija, ki ne zdrži več delovati preko drugih in je že vsa nestrpna. Venezuela. Tam ima mafija v rokah državo in jo je scuzala že v nulo.
Default avatar
Kaj te sploh moti jašizem, če ga sploh ni! Res da Jaša protestira, ampak da temu že rečeš jašizem, je malo prehudo.
Default avatar
Default avatar
bravo za normalno logično razmišljanje.
Default avatar
Default avatar
Epidemija je lokalno.....mi in svet imamo pandemijo, samo tega naši strokovnjaki še niso obravnavali.
Default avatar
Jaz pa opažam epidemijo levega debilizma in ta me bolj bode v oči, kot Janševa ravnanja.
Default avatar
Janša bi moral odstopit je napisal/a:
Default avatar
mjzgm je napisal/a:
kolcalo se bo edino tistemu, kateremu boš ti neokusno čorbo na mizo dala za pojesti, ki jo bi naredila, pa njegovim vernikom, ki vsake volitve disciplinirano hodijo na njih, samo, da obkrožijo/te svojega idila. Več kot polovica prebivalcev Slovenije bi imela veselico, ko se bi poslovil od politike, samop je to nemogoče, ker je njegov pohlep po aablasti večji kot pri Trumpu.
Kako bi bilo tebi, ko te bi nekdo v živo rekel, da si drolja... Ga bi z veseljem volila drug teden na volitvah...
Default avatar
Janša je svoje volivce ozmerjal, da med epidemijo ne delajo drugega kot ležijo na kavču in gledajo TV. Ampak on je zanje še vedno bog. Kdo bi vas razumel.
Default avatar
Govorite kar hočete, ampak nastali situaciji je in bo kos, edino Janša. Vsi levi akterji so nesposobni izpeljati kakršne koli konstruktivne ukrepe, lahko žal samo leporečijo. Situacija je zrela za močne in odločne osebnosti in ne klovne in cvileže.
Default avatar
Mislim, da Janša ni bog ampak ima na drugi strani samo neprimerno in jalovo konkurenco.