Starševski čvek

Naj bi bilo tole smešno al kaj?

Default avatar
Spoznala sem tipa na eni od teh spoznavnih portalov. Cca 1 teden sva si malo dopisovala, včeraj pa prešla na skype. Debatirava o tem in onem, nakar on vpraša: A ti prdneš kdaj?

Sem rabila par sekund da sem sploh odgovorila, ampak ne vem no....naj bi bilo tole smešno al kaj?

Sem potem kmalu zaključila pogovoror, pa čisto se mi je zagabil.
Kaj bi ve ženske mislile?
Default avatar
Si pač naletela na fetišista :-)
Default avatar
Lahko si hvaležna, da je tako hitro padla maska. Fetišist, socialno neprilagojen, osebnostno moten, fuknjen, karkoli, zdaj veš in ga lahko zablokiraš za vse večne čase in iščeš dalje.
Default avatar
Neeeeeee, žensk nikdar ne napenja in nikoli nič plinastega ne spustijo. Kje pa...

P.S. Nimam pojma v kakšnem kontekstu je bilo, a z vidika realnosti... beri zgoraj.
Default avatar
prav ne štekam je napisal/a:
Slab smisel za humor pri njemu in neiznajdljivost pri tebi.
Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
Po moje ne gre za samo dejstvo, ampak za to, da sta prvič po Skypu, šele spoznavata se, pa on čisto mimo vpraša nekaj takega. Meni se sicer ne bi zagabil, bi ga pa imela za čudnega, da take zadeve izven konteksta sprašuje. Mogoče bi rekla: Ja, seveda.Tudi ščijem pa serjem, kaj pa ti?

Pol bi pa on al s stola padel ali pa bi se zaštekala, hehehe.

zgodbica se mi sicer zdi provokacija, ampak če je tip res to rekel, je mogoče hotel točno to- šokirat. Če mu vrneš milo za drago, bo videl, da šok terapija ni uspela.
Default avatar
Več kot očitno gre za provokacijo, če pa ne pa je mal mim da te gre to sprašvat, sploh v času samega spoznavanja🤔 S takim si tud sama ne bi več pisala.
Default avatar
Da moraš biti zelo resna in fina oseba. Pač se je človek šalil. Ene ste pa res prave primadone ali dive.
Default avatar
Ljudje smo živa bitja in k temu spadajo tudi določene zadeve, ki so "tabu". čeprav vsi vemo, da so povsem normalne in naravne.
Tako je zgornje vprašanje povsem nesmiselno. Možen odgovor je le en: "NE, jaz pa že ne" - neumno vprašanje - neumen odgovor,
In če bi bilo tako vprašanje. ki bi mi ga deklica postavila, edina stvar, ki bi me na njej motila, bi zlahka šel tudi preko tega.
Je pa tudi res, da je slej ko prej pogovor potrebno napeljati tudi na kake malo globje zadeve od tega "Čudovita si, rad te imam, .....", in če partner "ponori" ob taki provokaciji, kako se boš z njim pogovarjal o kakih res "nerodnih" temah? V partnerstvu se namreč pojavljajo tudi take.
Default avatar
Zgleda si mu dolgočasna, da spravi iz sebe tak gnus. Če bi bila prava kemija te ne bi imel za prdec.
Default avatar
Očitn mu ni zadišala,ko jo je videl na skajpu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Če znaš življenje izkoristiti, je dovolj dolgo. (Seneka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar
Gajstna je napisal/a:
Če si zanič si zanič.
76 na tebi, pol že nisi buh ve kj.
Default avatar
Kaj pa zelje, rada tlačiš?
Default avatar
Začnem brati, pa sem kar zavil z očmi, ko sem naletel na tisto...
Jao, kakšni čudni primerki. Ja res svašta. sick
Default avatar
Postavil realno vprašanje, v tem primeru bi blo fajn realno odgovorit bi videla njegov odziv.
V spoznavanje sodijo tudi, za mnoge sicer, tabu teme. Folk se tudi o spolnosti ne pogovarja pol pa je kakor je ker imasta cisto drug pogled na zadeve. Tabu tem med dvema ki sta par ali pa se spoznavata za biti partnerja pac tabu tem ne sme bit.
Default avatar
v vrsto je napisal/a:

Bi ti rekla teslo pa bi vzel za kompliment. Upam da vsaj oznaka buda.la dosega tvoj nivo dojemanja.
Default avatar
Najbrž ne mara finih dam in ima take vrste filter.
Default avatar
ambaampetpodgan je napisal/a:
To je tudi možno. Mogoče je tam sedela, kot bi kol požrla in sploh govorila fensi šmensi, pa mu je delovala rahlo izumetničena, zato jo je to vprašal. In upal, da se zgodi točno to, kar se je.
Default avatar
To vprašanje so nekaj časa postavljali na razgovorih za službo, morda mu od tam. 😁 "vi prdite? ". Pravilen ogovor je " Vi morda ne?" 😁