Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je naš heroj LudiD na naslovnici Slovenskih novic?

A je naš heroj LudiD na naslovnici Slovenskih novic?

Je tole on?

[img]https://www.slovenskenovice.si/media/images/20210113/858763.max-1280×1280.png?rev=1[/img]

S cigaretom?

Tole je nek slovenec. Se vidi.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ti Viharni al kaj si, a veš, da ta srednji spol ni nič od nič, da zveniš samo za Hrastovec, zveniš ko baba, ki hoče bit pametno žaljiva na netu

Kar se tiče okrogle Zemlje.. Zemlja ni okrogla, je krompirjasta.. Pa zanimiv fakt, še noben nikoli ni slikal celotne Zemlje. Razen iz Lune, če verjameš tistemu sranju in tisti sliki brez zvezd. Vse, dobesedno vse slike Zemlje so kompozicije, kolaž slik iz satelita. Skoraj noben astronaut še ni videl krivine Zemlje, ker je Zemlja tako ogromna pa ker navadni astronavti ne hodijo v zunanje vesolje, hodijo na Felix Baumgartner višino. To so samo fakti.

To je res zanimivo, da so vsi drugi planeti v osončju okrogli, sonce je okroglo, luna je okrogla, samo Zemlja je nekaj posebnega.

Vidiš kar ti dajo za videt… Ok sonce luna… Vidiš okroglo… Ne vidiš pa cele “stvari” lahko da je samo okrogla plošča…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Itak. In to kljub možnosti današnje izobrazbe in poznavanju tehnologij, ki se uporabljajo, vi padate na raven proti jamskemu človeku in začnete s takimi razlagami…..ne, ne da se ne razumet, ni pa verjetno tudi pomoči ne, tako mentalno propadajoči drhali.


Ne, zemlja je ploščata, za to ste se danes zavzemali, nisi vedelo?

[img]http://shrani.si/f/L/t0/28zID15N/1/zajeta-slika5.jpg[/img]
[/quote]
Jaz sem tudi za ploščato zemljo. Hribov mam pol kur..c

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Itak. In to kljub možnosti današnje izobrazbe in poznavanju tehnologij, ki se uporabljajo, vi padate na raven proti jamskemu človeku in začnete s takimi razlagami…..ne, ne da se ne razumet, ni pa verjetno tudi pomoči ne, tako mentalno propadajoči drhali.
[/quote]

Glej takoj zacnes zalit… Sploh se ne znaš pogovarjat niti obnašat kot se spodobi. Kot bi se en civiliziran človek MORAL!

Pa kaka izobrazba viharni??? Poglej… Veliko ljudi doštudira… Zaposli se pa kje? Čist v neki x sferi.
Kaj maš ti ko končaš šolo? Samo nek papir da ti nekaj veš znaš itd… Pač ja neko znanje si že moral pokazat…
Glej… Oš in s. šole sploh te ne učijo finančne pismenosti ne modrega ravnanja z denarjem. Misliš da je to naključje???
Zame osebno je izobraževalni sistem neke vrse delanje sužnjev. Usposobijo te da si suženj. Nekdo ki dela in ne razmišlja. Tak kot so folk u jugi zajebaval. Mi delamo mi ne razmisljamo. Use je rigged.
Samo simbole teh ustanov pogledaš pa ti je use jasno.

Jaz sem hodil v šolo. In pustil.
Tamle me življenje čaka da mi mamicu jaz pa stopim čez prag učilnice pa pojma nimam. Ko telad. Kakšna šola.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

To je res zanimivo, da so vsi drugi planeti v osončju okrogli, sonce je okroglo, luna je okrogla, samo Zemlja je nekaj posebnega.
[/quote]

Luna je votla in ni Zemljin naravni satelit, pač pa je umeten. Primer, ko so astronavti opazovali padanje satelita nanjo in je pri padcu zadonela, kot zvonec.

Jp, to je Ludi.

Zanimivo, poleg Anice Bidar je očitno SDS poslal med “protestnike” še nekaj svojih Trumpistov, en je celo nosil Q – pulover.

Luna je votla in ni Zemljin naravni satelit, pač pa je umeten. Primer, ko so astronavti opazovali padanje satelita nanjo in je pri padcu zadonela, kot zvonec.
[/quote]
Če hočeš da ti kaj doni moraš imet atmosfero. Ostalega pa raje ne komentiram.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ja sam skoraj dol pado ko sam išo na jedan duuugi sprehod. Šetam i šetam i šetam, i skoro sam pao dole, ma dej tu ploščatu zemlju!!!

Luna je votla in ni Zemljin naravni satelit, pač pa je umeten. Primer, ko so astronavti opazovali padanje satelita nanjo in je pri padcu zadonela, kot zvonec.
[/quote]

Sploh pa znotraj lune živijo bitja, ki nas že tisočletja opazujejo in preučujejo!

To je res zanimivo, da so vsi drugi planeti v osončju okrogli, sonce je okroglo, luna je okrogla, samo Zemlja je nekaj posebnega.
[/quote]

Saj ti teoretiki ravne zemlje imajo do neke mere celo prav. Problem je le, da močno pretiravajo, pri svojih ugotovitvah. -)))
Zelmlja je namreč zaradi centrifugalne in centripetalne sile sploščena in ni povsem okrogla (popolna krogla).
Problem nastane, ker sploščena razumejo kot ploščata ali ravna. :-)))

Ja sam skoraj dol pado ko sam išo na jedan duuugi sprehod. Šetam i šetam i šetam, i skoro sam pao dole, jebo ja ploščatu zemlju!!!
[/quote]

Veš kako težko je šele kapitanom na čezoceankah…. Ko se ladja bliža robu, jo začne vleči čez (kot pri slapu), kapitani morajo paziti, da pravočasno zavijejo. Vse to se dogaja ponoči, ko potniki spijo, seveda omamljeni, ker jim preko klima sistema zvečer aplicirajo uspavalo.

Veš kako težko je šele kapitanom na čezoceankah…. Ko se ladja bliža robu, jo začne vleči čez (kot pri slapu), kapitani morajo paziti, da pravočasno zavijejo. Vse to se dogaja ponoči, ko potniki spijo, seveda omamljeni, ker jim preko klima sistema zvečer aplicirajo uspavalo.
[/quote]

Ajoj, na to nisam ni pomislo!! Težko njima. Ja na sreču na ladju ne grem ni za živu glavu, kaj če se potopi, ne znam dobro plavat, se bojim.


Je en drek ludi, saj je par dni nazaj popal sebe na mon.

[img]http://shrani.si/f/N/kk/3BIcYGmY/137212528373712935299676.jpg[/img]
[/quote]

Ja, saj, na tej sliki je od blizu.
Tudi na nekaterih RTV fotkah ga lahko vidiš.

Fakti za debile.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b7/Apollo_17_Blue_Marble_original_orientation_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}28AS17-148-22727{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}29.jpg/1280px-Apollo_17_Blue_Marble_original_orientation_{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}28AS17-148-22727{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}29.jpg
[/quote]

A na desni strani je (črna pikica) je pa muho pozabil dol obrisat “k je slikal”? Jao

A na desni strani je (črna pikica) je pa muho pozabil dol obrisat “k je slikal”? Jao
[/quote]

Najverjetneje kakšen od satelitov. Drugače pa: si tudi ti zagovornik ploščate Zemlje? O.O

Najverjetneje kakšen od satelitov. Drugače pa: si tudi ti zagovornik ploščate Zemlje? O.O
[/quote]

Zakaj govoriš o najverjetneje? A to zato, ker je vse pogojeno s tem, da se nekaj verjame?

Ja verjamemo lahko karkoli ampak to nima veze s samo resnico.

Nekdo je omenil kompozite prej. In ja vse slike, fotografije naj bi bile kompoziti prej. Zemljo naj bi se slikalo že mnogokrat in to že vrsto let. In vsa prejšnja leta so bile fotografije tudi tista znana blu marbel zelo jasen kompozit s polno napakami. Da so bile kompozit je bilo tudi javno priznano.
Tehnologija gre naprej in vse kar je lažno je lahko samo še bolj sofisticirano in prikrito. Tako, da če kdo sedaj po tolikih letih kaže nek kompozit, ki je za laika tako dober da ta ne najde napak ali ponavljanj imidgov na njem ne dokazuje ničesar. Tudi v filmih se dogajajo neverjetne stvari pa so posnete in vemo da je fikcija pa čeprav realno zgleda.

Prej bi morale biti prave fotografije in ne lažne pa bi bilo drugače.

Glede ploščatosti pa nč ne trdim pogovor teče o teh scamih s slikami…

Zakaj govoriš o najverjetneje? A to zato, ker je vse pogojeno s tem, da se nekaj verjame?

Ja verjamemo lahko karkoli ampak to nima veze s samo resnico.

Nekdo je omenil kompozite prej. In ja vse slike, fotografije naj bi bile kompoziti prej. Zemljo naj bi se slikalo že mnogokrat in to že vrsto let. In vsa prejšnja leta so bile fotografije tudi tista znana blu marbel zelo jasen kompozit s polno napakami. Da so bile kompozit je bilo tudi javno priznano.
Tehnologija gre naprej in vse kar je lažno je lahko samo še bolj sofisticirano in prikrito. Tako, da če kdo sedaj po tolikih letih kaže nek kompozit, ki je za laika tako dober da ta ne najde napak ali ponavljanj imidgov na njem ne dokazuje ničesar. Tudi v filmih se dogajajo neverjetne stvari pa so posnete in vemo da je fikcija pa čeprav realno zgleda.

Prej bi morale biti prave fotografije in ne lažne pa bi bilo drugače.

Glede ploščatosti pa nč ne trdim pogovor teče o teh scamih s slikami…
[/quote]
No, viš, sam da si ti tako tako prišlel na forum, bo takoj lažje. Boš najprej zapelo pesmico darwinov lulček, je kot metuljček?


No, viš, sam da si ti podaljšek iztrebka ludega prišlo na forum, bo takoj lažje. Boš najprej zapelo pesmico darwinov lulček, je kot metuljček?
[/quote]

Kaj bi ti brez mene?

Kaj bi ti brez mene?
[/quote]Potem ne bi mogel ti ponavljat za mano, če me ne bi bilo, ne?😁
Viš, ko nisi šlo na protest. Ti dve bi skupaj bili primerni nevesti zate, nič zato če sta stari lezbijki, bi se ujeli.😁

[img]http://shrani.si/f/U/7r/45k51F9O/1/0ebf48ba6e5fc1639a4d.jpg[/img]

Potem ne bi mogel ti ponavljat za mano, če me ne bi bilo, ne?😁
Viš, ko nisi šlo na protest. Ti dve bi skupaj bili primerni nevesti zate, nič zato če sta stari lezbijki, bi se ujeli.😁

[img]http://shrani.si/f/U/7r/45k51F9O/1/0ebf48ba6e5fc1639a4d.jpg[/img]
[/quote]

Ne vidim slik jih ne prikaže. In kera budaleština je to da bi jst za tabo ponavljal. Res ti seka tam po tvoji čvorevini

Ne vidim slik jih ne prikaže. In kera budaleština je to da bi jst za tabo ponavljal. Res ti seka tam po tvoji čvorevini
[/quote]
Ja ja, dobro je dobro, bolš ne more bit s tabo, kaj dosti slabš pa tud več ne.

New Report

Close