Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posmrtna izkušnja

Posmrtna izkušnja

Zanima me, če kdo pozna koga, ki je imel bližnje srečanje s smrtjo. Slišal sem že, da so mnogi srečali Boga in angele.. kaj pa vem…
Sam verjamem to, kar vidim.

Ko sem bil še študent, sem precej delal po domovih za ostarele. Tam dejansko vidiš marsikaj in včasih se zgodi tudi kaj, kar se medicinsko in teoretično ne da dokazat. Take dogodke si zaposleni zapomnimo, jih ne razlagamo okrog in imamo o njih svoje mišljenje. En dogodek je bil res tak, da sem dejansko prepričan, da duša lahko tava izven telesa ja…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Če rečeš A, povej še Ž! In vse vmes.

nova
Uredništvo priporoča

Če rečeš A, povej še Ž! In vse vmes.
[/quote]

ABCČDEFGHIJKLMNOPRSŠTUVZŽ

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

ABCČDEFGHIJKLMNOPRSŠTUVZŽ
[/quote]

Uh si duhovit!

A ti kot jezikoslovka razložim pojem “frazem”?

Moj sorodnik je bil mrtev in so ga oživljali, pa pravi, da ni “na oni strani” ali “po smrti”, kakor vam se lepše sliši, absolutno ničesar.
Če malo pomislite, še dobro, da je tako. Si predstavljate, da ste kot ena prosojna dušica, nezmožna dejanj, obsojeni na večno obstajanje, po možnosti v družbi kakega sitnega boga, razvajenih angelov in ostalih človeških duš. Saj vemo, da so nekateri osebki tako pri.fuknjeni (imate vzorce tule na Monu), da bi jih že v realnosti težko prenašali, kaj šele v neki ezoterika in celo večnost.
Zato pravim, dobro da po smrti ni nič, puf, in te ni.


https://www.youtube.com/watch?v=rhcJNJbRJ6U
https://www.youtube.com/c/IANDSvideos/videos

brezi veze tebi razlagat, če moraš videti, da verjameš. Ker, če hočeš priti skozi portal , tam ni oči, da bi videl je samo energija, ki si jo posedoval in če je tukaj obogatena s tem, da verjameš kar vidiš ti tam ne moreš preiti skozi, ker te druge energije posrkajo zaradi moči volje in uma, ki je na tej zemlji slaba, če bi verjel in iskal samo tisto v kar vidiš.
Tam ni čustev, volje in mišljenja, je le bit, ki se pretaka v obliki energije.

Povej več o tem, me zelo zanima.

Povej več o tem, me zelo zanima.
[/quote]

ma itak mora verjet v neke štorijce, če je v Avstriji, kjer so praktično vsi verniki. Hodi k maši, vozi mularijo v versko šolo, valjda mora verjet, da nekaj je, drugače vse to počne brez veze.

Duša lahko tava izven telesa, hahahaha….

Povej več o tem, me zelo zanima.
[/quote]

Ne, saj odgovor je bolj na tezo avtorja, da pač on ne verjame v to, jaz sem samo napisal da se pač vidi marsikaj. Torej ima vsak svoje mnenje.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Če žališ, boš morala pač sprejeti, da med vzorce sodiš tudi ti.

Umrl. In ja, videl sem jih!

Njegovo Svetost, SIRNI BUREK, okrozeno z angeli, LESKOVACKIMI CEVAPI!

SLAVA BUREKU IN CEVAPOM, IN NA ZEMLJI PASULJ LJUDEM.

ma itak mora verjet v neke štorijce, če je v Avstriji, kjer so praktično vsi verniki. Hodi k maši, vozi mularijo v versko šolo, valjda mora verjet, da nekaj je, drugače vse to počne brez veze.

Duša lahko tava izven telesa, hahahaha….
[/quote]

Imaš kakšno lestev odveč? Nekaj mi jih še manjka da bi prikorakal na Pluton

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Okej, okej, bom prisluhnil in odmaknu svojo predstavo. Se ti je že zgodilo?

Sam verjamem to kar vidim.

Na nočnem nebu, če je jasno lahko vidite zvezde. Vidite izsevano svetlobo neke zvezde, ki jo je zvezda izsevala pred več leti…

Nekateri trdijo, da obstaja tudi takoimenovana Andromedina galaksija, ki naj bi bila od naše Galaksije oddaljena dobra dva miliona svetlobnih let. Če imate malo boljši daljnogled, recimo povečava 10×50 bi zadoščala in da približno veste kje na nočnem nebu se ta sosednja galaksija nahaja lahko to celo vidite. Kdor ima oster vid niti daljnogleda ne potrebuje…

[img]https://images.immediate.co.uk/production/volatile/sites/4/2020/10/2020-10-Andromeda-Galaxy_Final-copy-crop-a7f03c3.jpg?quality=90&resize=940,854[/img]

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/57/M31bobo.jpg[/img]

Oči so vaša kamera. Preko očesnega živca gre signal v možgane. Možgani brez notranjega električnega napajanja ne delujejo. Govorimo o bioelektriki. Na človeka lahko gledamo kot na električno bitje…

Moj bratranec je imel tako izkušnjo, ko je imel prometno nesrečo, dobil je en flash vsega življenja in potem eno belo svetlobo.

V telesu so celice, ki delujejo po principu gorivne celice. V celici je sladkor, ki reagira s kisikom in pri tem se tvori voda in CO2 kot odpadni produkt. Glavni proizvod te celice je elektrika. Živčevje deluje kot bioelektrični kabel. Da sistem brezhibno deluje mora biti v človeku vzpostavljen električni tokokrog.

Človek je materialno bitje v katerem je sklenjen električni tokokrog. Če se dotaknete nekega predmeta takoj začutite dotik. Tudi, če se sebe dotaknete to začutite. Vsi ti dotiki preko živčevja odpotujejo v možgane, ki delujejo kot svojevrsten bioprocesor, biočip. Vse to kar opisujem je na materialnem nivoju.

V ZDA se več dogaja:
https://www.youtube.com/watch?v=MlEBLk_s–4
https://www.youtube.com/watch?v=WAPhNurlE9Y
itd. na YT je ogromno.

Ljudje o tem neradi govorijo, ker jih Slovenci, nestrpni do vsega takoj obsodijo, da so nori, nenormalni, čudni. Jaz imam svojo izkušnjo a je ne bom delila tu. Lep pozdrav.

Zakaj se tej izkušnji reče posmrtna izkušnja, nihče od njih ni v resnici umrl. Posmrtno izkušnja bi bila, če bi bil nekdo res mrtev ( razglašen za mrtvega, odpeljan v mrtvašnico, nato pokopan) in bi čez 1 teden prišel nazaj povedat kaj se dogaja. To bi bila posmrtna izkušnja. No takega človeka še ni bilo.

Človek je materialno bitje. To materialno bitje se lahko premika, hodi, skače…
Materialno bitje ima lahko pred sabo računalnik in tastaturo na katero tipka. Materialno bitje lahko tudi razmišlja… Svoje misli materialno bitje zapisuje v obliki teksta. V materialnem bitju se nahaja tudi zavest. Zavest naj bi bila posledica električnih tokov znotraj živčevja in možganov. Sodobna znanost postavlja za temelj materialni svet.

New Report

Close