Starševski čvek

Posmrtna izkušnja

Default avatar
Zanima me, če kdo pozna koga, ki je imel bližnje srečanje s smrtjo. Slišal sem že, da so mnogi srečali Boga in angele.. kaj pa vem...
Sam verjamem to, kar vidim.
Default avatar
Ko sem bil še študent, sem precej delal po domovih za ostarele. Tam dejansko vidiš marsikaj in včasih se zgodi tudi kaj, kar se medicinsko in teoretično ne da dokazat. Take dogodke si zaposleni zapomnimo, jih ne razlagamo okrog in imamo o njih svoje mišljenje. En dogodek je bil res tak, da sem dejansko prepričan, da duša lahko tava izven telesa ja...
gospod Vagabund Vaga Stručnjaški,
prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj
diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap
Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
Default avatar
Vagabund je napisal/a:
Če rečeš A, povej še Ž! In vse vmes.
Default avatar
daj no povej je napisal/a:
ABCČDEFGHIJKLMNOPRSŠTUVZŽ
prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj
diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap
Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
Default avatar
Vagabund je napisal/a:
Uh si duhovit!

A ti kot jezikoslovka razložim pojem "frazem"?
Default avatar
Moj sorodnik je bil mrtev in so ga oživljali, pa pravi, da ni "na oni strani" ali "po smrti", kakor vam se lepše sliši, absolutno ničesar.
Če malo pomislite, še dobro, da je tako. Si predstavljate, da ste kot ena prosojna dušica, nezmožna dejanj, obsojeni na večno obstajanje, po možnosti v družbi kakega sitnega boga, razvajenih angelov in ostalih človeških duš. Saj vemo, da so nekateri osebki tako pri.fuknjeni (imate vzorce tule na Monu), da bi jih že v realnosti težko prenašali, kaj šele v neki ezoterika in celo večnost.
Zato pravim, dobro da po smrti ni nič, puf, in te ni.
Default avatar
Deodorant je napisal/a:

https://www.youtube.com/c/IANDSvideos/videos
Default avatar
brezi veze tebi razlagat, če moraš videti, da verjameš. Ker, če hočeš priti skozi portal , tam ni oči, da bi videl je samo energija, ki si jo posedoval in če je tukaj obogatena s tem, da verjameš kar vidiš ti tam ne moreš preiti skozi, ker te druge energije posrkajo zaradi moči volje in uma, ki je na tej zemlji slaba, če bi verjel in iskal samo tisto v kar vidiš.
Tam ni čustev, volje in mišljenja, je le bit, ki se pretaka v obliki energije.
Default avatar
Vagabund je napisal/a:
Povej več o tem, me zelo zanima.
Default avatar
zelo zanimivo je napisal/a:
ma itak mora verjet v neke štorijce, če je v Avstriji, kjer so praktično vsi verniki. Hodi k maši, vozi mularijo v versko šolo, valjda mora verjet, da nekaj je, drugače vse to počne brez veze.

Duša lahko tava izven telesa, hahahaha....
Default avatar
zelo zanimivo je napisal/a:
Ne, saj odgovor je bolj na tezo avtorja, da pač on ne verjame v to, jaz sem samo napisal da se pač vidi marsikaj. Torej ima vsak svoje mnenje.
Default avatar
Jonc je napisal/a:
Če žališ, boš morala pač sprejeti, da med vzorce sodiš tudi ti.
Default avatar
Umrl. In ja, videl sem jih!

Njegovo Svetost, SIRNI BUREK, okrozeno z angeli, LESKOVACKIMI CEVAPI!

SLAVA BUREKU IN CEVAPOM, IN NA ZEMLJI PASULJ LJUDEM.
Default avatar
ma ja seveda mora je napisal/a:
Imaš kakšno lestev odveč? Nekaj mi jih še manjka da bi prikorakal na Pluton
Default avatar
ahmm je napisal/a:
Okej, okej, bom prisluhnil in odmaknu svojo predstavo. Se ti je že zgodilo?
Default avatar
Sam verjamem to kar vidim.

Na nočnem nebu, če je jasno lahko vidite zvezde. Vidite izsevano svetlobo neke zvezde, ki jo je zvezda izsevala pred več leti...
Default avatar
Nekateri trdijo, da obstaja tudi takoimenovana Andromedina galaksija, ki naj bi bila od naše Galaksije oddaljena dobra dva miliona svetlobnih let. Če imate malo boljši daljnogled, recimo povečava 10x50 bi zadoščala in da približno veste kje na nočnem nebu se ta sosednja galaksija nahaja lahko to celo vidite. Kdor ima oster vid niti daljnogleda ne potrebuje...

Slika

Slika
Default avatar
Oči so vaša kamera. Preko očesnega živca gre signal v možgane. Možgani brez notranjega električnega napajanja ne delujejo. Govorimo o bioelektriki. Na človeka lahko gledamo kot na električno bitje...
Default avatar
Moj bratranec je imel tako izkušnjo, ko je imel prometno nesrečo, dobil je en flash vsega življenja in potem eno belo svetlobo.
Default avatar
V telesu so celice, ki delujejo po principu gorivne celice. V celici je sladkor, ki reagira s kisikom in pri tem se tvori voda in CO2 kot odpadni produkt. Glavni proizvod te celice je elektrika. Živčevje deluje kot bioelektrični kabel. Da sistem brezhibno deluje mora biti v človeku vzpostavljen električni tokokrog.