Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin čistila

Eurospin čistila

Kakšna se vam zdijo predvsem čistila in ostale zadeve znamke Dexal iz Eurospina?
Vredno nakupa ali ne?


Že nekaj let kupujem pralna sredstva za perilo. Za belo in pisano. V gelu oba. Za pisano tistega z alojo in mošusom, ker zelo nevsiljivo diši, pa perilo je mehko brez mehčalca. Cena pa 1 evro za liter. Meni super.

Cistila kupujem skoraj samo Eurospinova.
Za steklo, za mascibo, za kopalnico, cet za posodo in tablete all in one, gobice, krpice, skratka skoraj vse.
Mehcalec mi ni ok oziroma en mi je bil ok, pa potem nisem vec vedela, katerega sem vzela,probala par in odnehala.
Prasek in gel za perilo mi niso bili vsec, probala ze kar nekaj let nazaj, tisti z marsejskim milom mi sploh vonj ne pase, ostali mi pa niso bili neki, mi je pol ze Tandil boljsi.

nova
Uredništvo priporoča

Cistila kupujem skoraj samo Eurospinova.
Za steklo, za mascibo, za kopalnico, cet za posodo in tablete all in one, gobice, krpice, skratka skoraj vse.
Mehcalec mi ni ok oziroma en mi je bil ok, pa potem nisem vec vedela, katerega sem vzela,probala par in odnehala.
Prasek in gel za perilo mi niso bili vsec, probala ze kar nekaj let nazaj, tisti z marsejskim milom mi sploh vonj ne pase, ostali mi pa niso bili neki, mi je pol ze Tandil boljsi.
[/quote]

Pri teh kapsulah imam najboljše rezultate, celo boljše ohranjajo in osvežijo barvo kot pa priznane….( ne smem pisati antireklame)

KAPSULE ZA BARVANO PERILO 20 KOS
DEXAL
NAMESTO 3,69€ sedaj v AKCIJI ZA SAMO 2,89€ (od 07.01. – 13.01.2021)

Pri teh kapsulah imam najboljše rezultate, celo boljše ohranjajo in osvežijo barvo kot pa priznane….( ne smem pisati antireklame)

KAPSULE ZA BARVANO PERILO 20 KOS
DEXAL
NAMESTO 3,69€ sedaj v AKCIJI ZA SAMO 2,89€ (od 07.01. – 13.01.2021)
[/quote]
Vonj, ali perilo disi?

Pralni prasek je super. Vonj sivka ali aloa.

Redna uporaba:
-det.za posodo 750ml, moder Minerals s sodo bikarbono( super se peni in zelo zmogljiv)
– za lesena tla in pohistvo koncentriran mehcalec moder Jasmin, roza Orhideja… 1zlica v toplo vodo.
Prah se manj nabira, poseben sijaj.
Edino tla so bolj spolzka.😉😁

Obcasna uporaba:
– Dexal Inox( stedilnik, hladilnik, pom.korito,..)
– Dexal sgrassatore marsiglia ( kuhinjo, ploscice, kopalnico,…)

Njihovih čistil ne kupujem saj imajo ogaben, močan vonj. Enkrat sem jih kupila in nikoli več. Zdelo se mi je, da se bom zastrupila od teh ogabnih hlapov….

Vse kupujem v Euro Spinu razen mehcalca.

Sem že kupila ja mislim da je res bila ta firma ko je res velka pakunga. Sam kot je ena rekla zgori je vonj res kar tak močen. Tud men to ne odgovarja.

Sem že kupila ja mislim da je res bila ta firma ko je res velka pakunga. Sam kot je ena rekla zgori je vonj res kar tak močen. Tud men to ne odgovarja.
[/quote]

Da nisi kupila tisto z vonjem marsejskega mila? Ker meni to smrdi za umret.
Ostala cistila nimajo tako mocnega vonja in so meni ok, razen enega roza v sprici, ta ima tudi mocan sladek vonj.

Da nisi kupila tisto z vonjem marsejskega mila? Ker meni to smrdi za umret.
Ostala cistila nimajo tako mocnega vonja in so meni ok, razen enega roza v sprici, ta ima tudi mocan sladek vonj.
[/quote]

Zna bit da je blo res to. Uff je dolg že se ne spomnim več tko da ne trdim za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

KATERO ČISTILO IZ EUROSPINA BI RECIMO BILO VSAJ PRIBLIŽNO PODOBNO DOMESTOSU, KI JE ZELOOO DRAGO, AMPAK TUDI UČINKOVITO.. ??? PROSIM TISTI, KI VESTE, DA ODGOVORITE. HVALA

Pri teh kapsulah imam najboljše rezultate, celo boljše ohranjajo in osvežijo barvo kot pa priznane….( ne smem pisati antireklame)

KAPSULE ZA BARVANO PERILO 20 KOS
DEXAL
NAMESTO 3,69€ sedaj v AKCIJI ZA SAMO 2,89€ (od 07.01. – 13.01.2021)
[/quote]

Slucajno sem morala v to trgovino in sem se spomnila na tvoje priporocilo.
Danes operem s tem robo, odprem stroj, da nesem ven oblacila susit, ima tak grd vonj, po novih pnevmatikah. Res da nisem dala mehcalca. Ampak vonj mi je mimo. 😏😐

KATERO ČISTILO IZ EUROSPINA BI RECIMO BILO VSAJ PRIBLIŽNO PODOBNO DOMESTOSU, KI JE ZELOOO DRAGO, AMPAK TUDI UČINKOVITO.. ??? PROSIM TISTI, KI VESTE, DA ODGOVORITE. HVALA
[/quote]

Za wc uporabljam njihovo belilo v sprici, ki ni vedno na voljo in sredstvo proti vodnemu kamnu, tega imajo pa stalno v prodaji.

Ze prej sem wc racke prelivala v prsilke in mesala z vodo, da sem lahko lepo prespricala skoljko, ko sem pa odkrila to cistilo, mi je top.

Za wc uporabljam njihovo belilo v sprici, ki ni vedno na voljo in sredstvo proti vodnemu kamnu, tega imajo pa stalno v prodaji.

Ze prej sem wc racke prelivala v prsilke in mesala z vodo, da sem lahko lepo prespricala skoljko, ko sem pa odkrila to cistilo, mi je top.
[/quote]
Bom pogledala in probala kak ucinek imajo ta eurospinova cistila. Domestos mi je super, ampak svinjsko drag.
Hvala za odg……..

Slucajno sem morala v to trgovino in sem se spomnila na tvoje priporocilo.
Danes operem s tem robo, odprem stroj, da nesem ven oblacila susit, ima tak grd vonj, po novih pnevmatikah. Res da nisem dala mehcalca. Ampak vonj mi je mimo. 😏😐
[/quote]

Meni se je to dogajalo, noben vonj ni bil več dovolj močan.
V prazen stroj vlij liter arekine in obrni na kuhanje. Pusti da oddela cel program in se tako očisti. Od teh gelov in mehčalcev se naredijo alge v stroju. Potem, ko operemo s praškom, ki nima tako močnega vonja, perilo smrdi.
Poskusi 🙂

Meni se je to dogajalo, noben vonj ni bil več dovolj močan.
V prazen stroj vlij liter arekine in obrni na kuhanje. Pusti da oddela cel program in se tako očisti. Od teh gelov in mehčalcev se naredijo alge v stroju. Potem, ko operemo s praškom, ki nima tako močnega vonja, perilo smrdi.
Poskusi 🙂
[/quote]

Pralni stroj je nov, 2 meseca.

Moj komentar je bil da te kapsule meni osebno smrdijo, tudi cunje na zraku posušene imajo ta vonj po “pnevmatiki”. Res je da nisem dodajala mehčalca, ker me je ravno vonj praška zanimal.
Slučajno sem jih kupila, ker sem imela tam nekaj za nekoga kupit in sem se spomnila da je ena predlagala oz pohvalila te kapsule.

Drugi pralni praški ki jih redno uporabljam Ariel, Persil, Perwool,… dišijo brez mehčalca. Ta od Eurospina mi pa ne potegne vonj.
Imam rada dišeča oblačila, ne smrdeča po “novi avtomobilski pnevmatiki”. :)))

Raje uporabim njihov mehcalec( zmesam 1 zlico in toplo vodo) za mokro brisanje prahu.

Ravno prej sem se lotila( tedensko pocnem) brisat prah od vrha do tal v dnevni in spalnici. Pa moram prekinit, bom verjetno jutri nadaljevala ostale prostore z lesenim pohistvom.
Po daljsem casu sem za spremembo uporabila cistilo Pronto.
Moje roke izsusi to cistilo z vodo, dobim rdece fleke in toliko izsusi da imam kri na rokah.
Bejz, raje uporabim mehcalec. Kot da imam roke kot bi bila v robidi spraskane do krvi po 1.5h ure stika roke in vode s cistilom.

New Report

Close