Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pajkice lelosi

pajkice lelosi

naj bi bile udobne in ne vem kaj, meni vsaka v teh pajkicah zgleda “debela”

pred časom je bila tema kjer so se precej stepli zaradi kvalitete te znamke

aha lahko kaj več o tem?

nova
Uredništvo priporoča

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11224232&p=13584874&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p13584874

oziroma napiši v iskalnik na forumu “lelosi” in najdeš vse informacije


V pajkicah vsaka izgleda debela. Jaz sem jih naročila, ker naj bi pristajale vsem. Ker sem med višjimi (183 cm), sem naročila največjo številko, pa so mi bile v predelu trupa prekratke. Trebuh so mi pokrile, hkrati mi je pol zadnjice gledalo ven. Nisem bila zadovoljna z njihovim krojem, zato sem jih vrnila.

Meni so najboljše do zdaj Frenetic. Črne. Stari model, l.2016 z zelenim napisom z bleščicami. Nek poseben materijal, tako udoben in mehek na dotik. Vsaki lepo stojijo.
Sva s prijateljico na sejmu kupili in še vedno jih imam. Ne vem pa če jih še prodajajo..?

Bolo Polo kol pa imaš kil na tolk višine?..


V pajkicah vsaka izgleda debela. Jaz sem jih naročila, ker naj bi pristajale vsem. Ker sem med višjimi (183 cm), sem naročila največjo številko, pa so mi bile v predelu trupa prekratke. Trebuh so mi pokrile, hkrati mi je pol zadnjice gledalo ven. Nisem bila zadovoljna z njihovim krojem, zato sem jih vrnila.
[/quote]

Ti verjamem da ti niso bile kul. Zanimivo kak se sama ne odločim za kar koli že(v tem primeru so pajkice Lelosi) ko imajo vsi ker ponavadi se slej ko prej izkaže da je to en šit. Pa še izbire nimajo ravno in mi res ni do tega da bi nosila nekaj kar ima pol Slovenije.

So zelo mehke, drugačne od ostalih.

Veliko jih pravi da se hitro uničijo, začnejo razpadati. meni so drugače grde.

Sem slišala ja od večih že adio 🙁

Za kam pa vi nosite pajkice, da vam je tako važno, kako ste videti v njih? Pajkice nosim doma in mi je čisto vseeno, kako sem videti v njih, važno, da so udobne.

Lelosi so zelo udobni, mehki in udobni, kvaliteta pa res ni bogvekaj, tudi barve so, kar so – na riti, na notranji strani stegen, na kolenih se kar hitro obrabijo, je pa res, da jih jaz res pogosto nosim, torej ves prosti cas, in zato tudi zelo pogosto perem.

hvala za inf.sem jih mislila kupiti sedaj pa jih ne bom.Verjetno so tudi pidžame take.

Pajkice nosim od CA, 10e za dvoje, bombazne z elastanom. Imam jih cca eno leto, vcasih vec.
Ne dam 20e za ene pajke za doma in za sportat.

Tega ne vem, kupila sem samo pajkice, in sicer sebi, sestri, tasci in svakinji, imamo vse podobno izkusnjo glede kvalitete.


75. Zakaj? Na mojo višino je vse malo večje – širši boki, daljši trup, no, pa tudi ploske rite nimam, če smo čisto iskreni 🙂

V reklami oglašujejo, da so to edine pajkice, pri katerih ob sklanjanju, počepanju zaradi same višine kroja ne kažeš zadnjice. Ko pravim, trebuh so mi pokrile, zadnjico pa komaj. Je bila prav vidna razlika med višino pajkic spredaj in zadaj – pa nisem počepala ali se sklanjala, sem stala.


75. Zakaj? Na mojo višino je vse malo večje – širši boki, daljši trup, no, pa tudi ploske rite nimam, če smo čisto iskreni 🙂

V reklami oglašujejo, da so to edine pajkice, pri katerih ob sklanjanju, počepanju zaradi same višine kroja ne kažeš zadnjice. Ko pravim, trebuh so mi pokrile, zadnjico pa komaj. Je bila prav vidna razlika med višino pajkic spredaj in zadaj – pa nisem počepala ali se sklanjala, sem stala.
[/quote]

Sem malo nizja od tebe in imam malo manj kg, nosim CA stevilko M, ki mi je v zgornjem delu okoli trebuha in pasu zelo na komot, a mi je S po dolzini prekratko, tako da ostajam na M.
Nic mi zadnjica ven ne gleda in prav lepo so visoke v pasu. Tebi bi bila verjetno L ok.

Na aliexpressu se dobijo zelo kvalitetne pajkice pod 10 eur, sem že večkrat naročala, najstarejše so stare 3 leta, znakov uporabe skorajda ni, pa jih kar pogosto nosim. Pod mnenji kupcev tudi vedno preverim, ali so squat proof, da res vzamem takšne, da pas ne leze dol in da se skozi ne vidi spodnje perilo.

Sem malo nizja od tebe in imam malo manj kg, nosim CA stevilko M, ki mi je v zgornjem delu okoli trebuha in pasu zelo na komot, a mi je S po dolzini prekratko, tako da ostajam na M.
Nic mi zadnjica ven ne gleda in prav lepo so visoke v pasu. Tebi bi bila verjetno L ok.
[/quote]
Hvala za nasvet. Bom preizkusila.

Najbrž so ti premajhne. Meni so super udobne, tako mehke kot še nobene. Nosim jih vsak dan skoraj (noseča, ne da se mi ne udobnih materialov tolerirat), zaenkrat še niso obrabljene. Rit pa ni šanse, da bi ven pogledala. So precej visoke. Sem pa kupila osnovno velikost, moja konfekcijska je 36. (169cm, 58kg)


Res so super! Sploh ne morem nositi več drugih modelov. So pa res zlo cigumigu, težko dobiš nek približek-manj vpadajočega. Mogoče je ravno to(poleg materiala) njihov znak😄 tud js nosim basic, zgleda je razpon kr močan, js mam 175cm in so mi ulite.

Jst sem 165cm in tudi nosim osnovne. Mimogrede čestitke nosečka. Nisem vedela, da imajo za nosečke tudi.

Lelosi so ZAKON

Super so,zelooo zadovoljna

New Report

Close