Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ukrepi – kako dolgo mislite, da bodo trajali

Ukrepi – kako dolgo mislite, da bodo trajali

Ali mislite, da bodo obstojeci ukrepi res veljavni do marca? Ima kdo kako informacijo, kaksno je vase mnenje? Res me skrbi, sem ze cisto na dnu s psiho. Skrbi me, kaj in kako bo…

Sam sem takšen da se prilagodim vsem situacijam. Manj gledat in brat o koroni pa bo.
Ker recimo eni si sami delajo paniko ker preveč poslušajo in berejo o tem.
Če maš šanso pejt v naravo ko bo spet lepo vreme pa družba to je največji problem.
Telefon pa net za stike ,

Tudi, če bodo, se zame ni nič spremenilo.
Vsaj zaenkrat. Razen, če bodo še bolj uničili gospodarstvo in bomo brez služb.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz mislim da ja. Motda bo vmes kakšna prekinitev, potem pa spet, in tako do pomladi.

Poišći si nekaj da se zamotiš. Sigurno imaš kaj za ponaredit po stanovanju/hiši ali na sebi. Začni kuhat iz nule. Če ne znaš se uči z youtuba. Beri. Piši. Riši. Telovadi. Poišči online tečaje za tisto kar te je vedno zanimalo/si si želel/a, pa ni bilo časa. Itd

Za prehod občin

Vaš link

Verjetno do novega leta.

Ukrepi, verjetno do konc meseca, potem decembra na polno žuranje in drugo leto januarja spet na novo. Tukaj bo faktor vreme, pa kje živiš. Večja mesta in blokovska naselja bo žalost.
Tako da po pameti in umirjeno. Skoristit sončne dneve. Nabavit kakšno domačo žival – psa mačko če te matra osamljenost .
Sej so na netu telefonske kjer imaš možnost pogovora z psihologi.

Jaz rabim zimske čevlje.

https://youtu.be/u9DIjClXH44

Ne upam si jih naročit po netu. To bi res rabili odpret. Ne vem zakaj so odprte trgovine s tehničnim blagom za čevlje pa ne.


to povzroča največjo paniko stisko…
ne toliko okužbe – vsaj meni… za zdravje se trudim skrbeti enako kot za zaščito pred vsemi ostalimi virusi… bolj ta stres in stisko predstavlja ta omejitev nedelovanja gospodarstva, zadolževanja države, to bomo vsi občutili- v zdravstvo zaradi tega prihaja manj denarja od prispevkov iz zaposlitev, enako v proračun na splošno – s tega vidika se nam nič dobrega ne piše in to predstavlja največjo skrb, pa to, kaj si bo še ta nora oblast spomnila v zadnjem trenutku ker to vedno počno namreč v zadnjem trenutku, zvečer – kot to počno ponavadi.

Moje mnenje je,da se bomo morali navaditi živeti s tem virusom, ker izginil ne bo in da se bomo morali navaditi to ob delujočem gospodarstvu,. ker tako ne bomo mogli živeti.
V stres me spravljajo koruptivni dohtarji, ki kradejo in siromašijo zdravstvo,da si polnijo lastne žepe – smo videli en primer včeraj… zato pa imamo tako zdravstvo na psu… če 30 let tega ne bi počeli, bi imeli sodobne bolnice, z dovolj kapacitetami in tudi ob takem virusu ne bi bilo treba nič zapirati in ustavljati.
ta korupcija in laži in družbena neodgovornost posameznikov me spravlja ob živce.

v vsakem primeru predolgo

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Danes, ob 2200 pozitivnih, opozorim tepko brez maske in z vrtčevskim otrokom. Vem da ima doma babico, ki je verjetno ranljiva skupina.
Torej ji je cilj okužba-okuževanje, druge pametne razlage ni.

spomladi (marca) sem bil optimističen, da b trajalo do 31.08.
Ugotavljam pa, da je folk blesav .. in bodo ukrepi trajali kar nekaj let .. do preceplenosti populacije s cepivom – ko/če ga bodo iznašli. Torej dan potrditve cepiva + 3,5 let da se precepi vsaj 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obstoječe populacije ljudi na Zemlji.
Očitno smo si v en virus vkomponirali vse 4 jezdece apokalipse!!
BTW: o tem virusu vemo še zelo malo ,,, in je zopern, ker se spreminja, nima enakih plivov na kategorizirano populacijo ljudi niti na zemljepisno širino !!

Optimist.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Do približno 10. decembra precej na polno, nato do novega leta malo, a ne bistveno, sproščeno. Po 10. januarju do 15. februarja ostro, nato popuščanje. Sredi marca še en rukar, a krajši. Prvi maj še ne bo čisto sproščen. V drugi polovici januarja približno možnost mutacije virusa, a ne bo tako hudo, kot bo zgledalo v začetku.

Optimist.
[/quote]

se strinjam ☺
priporočam masovne samomore, da ne bo kdo definiran kot KOVID 19 okužen ☺

se strinjam ☺
priporočam masovne samomore, da ne bo kdo definiran kot KOVID 19 okužen ☺
[/quote]

Vprašanje kdo ni. Večina samo ne ve, da je.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Hehe to je napoved pol :)) Mal heca 🙂

uni stric z nihalom, ki je napovedal kao z nihalom prvo epidemijo, je rekel,da jeseni epidemije ne bo, bo pa gripa… pa poglejmo kako je… toliko o nihalu in vaših podobnih zadevah

… stvar se bo morala slej ko prej koncem meseca sprostiti, sicer ne bomo preživeli gospodarstveno mislim. in bomo venezuela postali…

Moje mnenje – 3-5 tednov na dokaj ostro, relativno ostro 4-6 tednov.
Sicer pa približno takole:


[/quote]

Seveda ti podpiras to idiotarijo vlade?zakaj ze prodana dusa?

tudi js razmišlam o tem, nabolj me mori zaradi športnih objekto, ki jih bodo po mojem na zadnje sprostili.

drugače pa razmišlam da bo takole
policijsko uro in občine naj bi sprostili med prvim po cca treh tednih oz dveh ko se bo zadeva umirila, ne padala umirila
aja pa maske zuni preklicane
mogoče zato tako gledam ker se mi osebno zdijo ti ukrepi nabolj nepotrebni in butasti

sledile bodo odpianje trgovin storitev pod ostrimi ukrepi seveda.
šola po cca 4 – 6 tednh

na koncu lokali šport bogsigavedi kdaj 🙁

Trajali bodo večno. Občasna popuščanja in zategovanja. Si lastništvo svetovne kabale, ki si je pravkar nastavila novega predsednika ZDA. Navadi se na novo normalnost – realnost.

Hja,.. verjetno se bo vse skupaj zavleklo še tja preko velike noči. Vmes, med tem plesom z virusom pa nekaj faz kladiva, podobnih sedanji. Vedno bolj se govori na glas o letu 2025 in kot je nekdo tudi tu že zapisal… Vsaj do tja nekje nas bo vse skupaj spremljalo, dokler ne bo na voljo cepiva in zdravil za blaženje simptomov.

Vztrajaj! .

New Report

Close