Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janša nadaljuje z obiski bolnišnic: “Nihče ne bo ostal brez potrebne zdravstvene oskrbe”

Janša nadaljuje z obiski bolnišnic: “Nihče ne bo ostal brez potrebne zdravstvene oskrbe”

“Na Golniku še zadnje priprave na povečanje kapacitet pred odločilnimi dnevi v boju zoper koronavirus. Nihče ne bo ostal brez potrebne zdravstvene oskrbe. Hvala vsem v belih in modrih haljah, ki kljub vsemu zmorete. Slovenija stoji za vami. Hvala.“, je premier Janez Janša zapisal po obisku bolnišnice Golnik.

Po sredinem obisku UKC Ljubljana, kjer so našli neizkoriščenih kar 1700 kvadratnih metrov nedograjenih bolnišničnih kapacitet, ki bi jih s hitro adaptacijo zagotovili za bolnike s covid-19, predsednik vlade nadaljuje z obiskom zdravstvenih ustanov.

Hkrati se je zahvalil vsem zdravstvenim delavcem, ki v teh kritičnih razmerah garajo dneve in noči, da kljub vsemu zmorejo in se borijo za nas še naprej. “Slovenija stoji za vami. Hvala.“, je Janša zapisal po obisku bolnišnice Golnik.

https://twitter.com/calherick/status/1321903199192784900?s=20

Držim pesti in prosim, da bi nam uspelo, skupaj zmoremo premagati vse. 🙏

Mi Slovenci. 🇸🇮

Lepo! Hvala vsem zdravstvenim delavcem. Naj nam skupaj uspe 💛💛💛

A kar našli so 1700m2? Med sprehodom po KCLJ so slučajno našli 1700m2 ?? Res majo zegn, pa lih zdaj, ko jih nujno rabimo taaakoooj, tako da res nimajo časa iskat najboljšega in najcenešega izvajalca. Nič hudega, bo že Janez zrihtal tako, da bo prav, ane?

nova
Uredništvo priporoča

Prazne besede, bolniki že dva dni niso obravnavani tako, kot naj bi bili, ob nekaj deset zasedenih posteljah na intenzivni in malo več na covid oddelkih.

Naj svojo flenčo pošlje na delo, je že čas, zdravnikov primanjkuje!

Lepo od premierja. Do sedaj še nihče od naših politikov ni napravil kaj podobnega.

Ljudje so že mesece brez ustrezne zdravstvene oskrbe. Bolniki z rakom ne pridejo do obravnave, diagnoze se postavljajo preko telefona. Ptujska bolnica je že par dni nazaj prosila za prispevke, ker NIMAJO dovolj. Druge so tik pred kolapsom.
Jajo pa še vedno misli, da bo s populizmom reševal krizo.
Tista o desetih dneh za prostore v ukc je super. Skoraj osem mesecev twitanja in kadrovanja, zdaj bo pa vse v desetih dneh rešil, pa to je čudež, vreden velikega vodje.

Zdaj naj pa naredi še sprehod po onkologiji in drugih klinikah, da bodo naenkrat našli kapacitete in možnosti za obravnavo pacientov in še celo skrajšanje čakalnih vrst. Pa obhod po zobozdravstvenih ordinacijah naj naredi, da bodo našli ogromno skrite rezerve. Na koncu naj se pa še ustavi na FURS-u, kjer bodo naenkrat našli nekaj deset milijard evrov utajenih davkov. Tako to gre.

lej replikca, ko vsakemu takoj očitaš, da laže, sedajle to počneš prav ti. In to grdo in ostudno, da ti privoščim, da bi na lastni izkušnji videla, če boš prišla na vrsto na onkologiji.
Na žalost se v družini spopadamo z rakom odkritim med korono in vsa obravnava poteka bp. Ravno tako kontrole. hvala bogu vsaj to. Ti pa ne zavajaj, ker boš kakšnega bolnika s tem svojim laganjem prepričala, da bo obupal, preden bo sploh poskusil pri zdravniku. Sram te bodi.

lej replikca, ko vsakemu takoj očitaš, da laže, sedajle to počneš prav ti. In to grdo in ostudno, da ti privoščim, da bi na lastni izkušnji videla, če boš prišla na vrsto na onkologiji.
Na žalost se v družini spopadamo z rakom odkritim med korono in vsa obravnava poteka bp. Ravno tako kontrole. hvala bogu vsaj to. Ti pa ne zavajaj, ker boš kakšnega bolnika s tem svojim laganjem prepričala, da bo obupal, preden bo sploh poskusil pri zdravniku. Sram te bodi.
[/quote]

Tudi pri nas. Rak pri očetu, diagnoza med korono, prišel na vrsto normalno, še hitreje kot sicer, nikjer ni čakal, vse bp. Je pa težava, če se narod niti ne spravi k zdravniku, ker bere vaše nebuloze in si misli, da itak ne more do dohtarja. Res je sicer pri osebnih zdravnikih, da pri nekaterih zvoni v prazno, na mail pa ti nihče ne odgovarja. V tem primeru greš osebno, narediš rompompom, kličeš krovno organizacijo itd. Ko enkrat prideš mimo osebnega zdravnika, imaš spec. preglede normalno naprej. Upam, da bo tako ostalo, ker teoretiki zarote delate na tem, da bo v bolnicah vedno manj prostora za ostale, ki rabijo obravnavo, ker bo vedno več koronašev zaradi vaših pozivov k nespoštovanju ukrepov.

Vau, v par ZAPOREDNIH minutah, sta se dva našla, pa čisto podobno pišeta.
Nič se ne delam norca, delajo se dežurni troli – zdravniki so sami povedali, čisto javno, da je diagnostika na onkologiji padla za ne vem več koliko procentov, kar precej. Kar ne pomeni, da se manj oboleva za rakom, ampak da jih je manj odkritih.

ja očitno ljudje zbolevajo in se zdravijo. Na žalost ne samo eden. Objavljeno je tudi bilo, da presejalni testi za rakava obolenja delajo tudi sedaj normalno. Sama sem prišla zelo hitro na vrsto, upam samo, da bo tudi vse v redu. Tebe pa naj lastna žlehtnoba doseže, pamet te očitno ne bo.


Pa kaj si je dal za osebno poslanstvo širit virus naokoli? Pa kaj je s to arogantno ritjo?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


To se potem ne bi skladalo z idejo populizma in ne bi imelo takšnega odrešujočega efekta na narod ter velikega vodjo povzdignilo med odrešenike.

https://twitter.com/calherick/status/1321904785398943746

Gospod Janez Janša je naš odrešenik. On je kot Jezus, ki je obujal od mrtvih, nahranil 5000 lačnih z nekaj hlebci in spreminjal vodo v vino. Ravno tako gospod Janez Janša iz nič ustvari prostor v bolnišnicah, ko so te že polno zasedene. Kot sem že rekel, je gospod Janez Janša najverjetneje četrta oseba Svete Trojice.

ja očitno ljudje zbolevajo in se zdravijo. Na žalost ne samo eden. Objavljeno je tudi bilo, da presejalni testi za rakava obolenja delajo tudi sedaj normalno. Sama sem prišla zelo hitro na vrsto, upam samo, da bo tudi vse v redu. Tebe pa naj lastna žlehtnoba doseže, pamet te očitno ne bo.
[/quote]

Tebe je tvoja že.
Ok, torej je to, da je zaznanih primerov raka kar na lepem skoraj tretjina manj, čisto naključje.

Moj partner je doktor medicine, specializant. Do spec. izpita mu manjka še eno leto. Prejšnji teden mu je matična bolnica prekinila specializacijo in ga poslala na covid oddelek v drugo mesto. Specializira se za popolnoma drugo stvar.
Pravi, da ne bo dolgo, ko bodo na ta oddelek poklicani vsi, ki imajo vsaj malo znanja, vključno s psihiatri.
Od kar dela tam je cel dan v službi, domov pride zvečer. Utrujen kot pes. Jaz sem se odselila k staršem, na srečo imam to možnost.
Ne se hecat, prosim. Upoštevajte navodila, pazite nase in na svoje bližnje. Samo na ta način se bo stanje umirilo.

Polne bolnice PRED IZUMOM smrtonosnega virusa, od katerega ljudje kar še nočejo in nočejo množično umirati. Posnetek iz januar 2019 (!), ko se še ni UNIČEVALO vsega gospodarskega in socialnega življenja.
https://www.facebook.com/iko.mars/videos/400775520939460

Ja res so vsi imeli postelje, kaj pa 4100 ljudi, ki so za vedno zapustili ta svet?


Spet prenaša virus naokoli? A jih še ni dovolj? Na vratih bolnice piše da obiski niso dovoljeni.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Naj mu nekdo pove da ne obstaja samo ena bolezen. Tudi te bolnike bi morali oskrbet, pa jih ne. Čakajo samo naval covidnih bolnikov.

In teh nekaj “čudežno najdenih” kvadratov bo dovolj da VSI dobijo oskrbo? Kje bo pa osebje dobil? Koliko novih sester in zdravnikov je zaposlil? To mene zanima! Ker če je dovolj kvadratura ne vem zakaj iščemo primerno šolano in usposobljeno osebje?? Dajmo vsakega, ki je na zavodu tja pa bo!! Aja zaposlenih je še vedno isto število, kako pa drugače. Pri nas niso sfolgali niti zamenjat tiste, ki so odpoved dali, kaj šele nove zaposlit!! Ja, ne bo vam vsak norec delal za 800€+ 300€ “covid dodatka” (ki smo ga februarja dobili za oktober!!ostalo pa bo? čez nekaj let mogoče) preko vseh mej dopustnega. Kmalu bomo še mi, ki smo ostali šli v druge panoge ali pa v tujino. Potem vam bo mogoče kapnilo v trde glave, da takšnih nerealnih in neumnih obljub ni mogoče dajat, ker se jih ne morejo držat! Zdravstvo vam držimo skupaj le še zaposleni. Če bi delali res le za denar bi vi crkovali sami na tistih opevanih kvadratih s katerimi se hvalisajo. Janše ne bi bilo poleg in ga nikoli ne bo! Dokler njegova pohvala ne kupi mojim otrokom hrane si lahko rit z njo obriše, ker jaz jo ne rabim! Rabim normalno službo in normalno plačilo, da lahko normalno živim. Pa še te osnovne pogoje jim je preveč zagotovit pri nas! Pa nočem nič zastonj, hočem POŠTENO DELAT ZA POŠTENO PLAČO! Ljudje ste pa navadni norci, da nasedate praznim obljubam tega plešastega shizofrenika! Saj ni storil popolnoma nič, da bi ublažili to epidemijo! Eno samo talanje denarja vsepovprek v svojo volilno bazo. Nobenih novih oddelkov po Sloveniji, nobenih novih zaposlitev, nobenega dviga sramotnih plač, nobene konkretne pomoči gospodarstvu, nobene konkretne pomoči ljudem ki so ostali brez dela, nobenih prezračevalnih sistemov po šolah in vrtcih (tako šparajo da jih prepih delat učijo vsako uro za 5 minut, namesto da bi vpeljali posebne sisteme ki dejansko dokazano zmanjšajo okužbe do 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!!), NIIIIČ OD NIČ!! Samo talanje denarja duhovnikov, penzionistom in socialkarjem. In seveda sami sebi. In dajanje praznih obljub. Cepci jim pa še verjamete! Nori ste samo to vam povem! Zahvalite se raje vsem zdravstvenin delavcem, da še trpimo ta nor tempo, ker drugače bi že novembra crkovali pred vhodi v bolnice! Če pa kdo misli, da je vse prazno in ekstra luštno – imamo razpise NONSTOP! Pridite delat, vas bomo zelo veseli! Bomo vsaj lahko koristil nekaj čez 300 nadur (enkrat toliko mi je bilo brisanih!). Pa ne bodite tako prekleto prevzetni in mislite, da ne morete tudi vi pristati enkrat na našem oddelku, kjer boste čakali našo oskrbo. Krepko dlje, kot bi mi hoteli ampak ne gre drugače ker nas je premalo. Pa smo potem spet MI tisti, ki smo leni čeprav mi švic po riti dol teče. In spet NAS, ki vam pomagamo pljuvate. Vodilne, ki so določili da je za vas dovolj tak standard pa ne. Njih ne upate. Njih častite in jih celo hodite volit. Neumno, da ne rečem še kaj hujšega! Zato še enkrat – pridite delat, izvolite! Da bo še vas nek večni socialkar, ki v življenju ni prijel za nobeno delo posnel na praznem hodniku (ki tak mora bit ker morajo bit vsi po sobah) medtem, ko ste si po 7.urah dela drznili it prvič sc*t in zgoltat stoje eno mrzlo kavo. Vam rečem – nebesa!


Panika.
in izvaja krčevite posege zato da ne odleti.
Jaja, gre h koncu tole tvoje..


Panika.
in izvaja krčevite posege zato da ne odleti.
Jaja, gre h koncu tole tvoje..
[/quote]

Upm, da imaš prav!

New Report

Close