Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poziv, da naj ženske nehajo uporabljati tampone in vložke

Poziv, da naj ženske nehajo uporabljati tampone in vložke

Hja, česa se ljudje ne bojo spomnili…
začeli so prodajati menstrualno perilo, da ženskam ne bo treba več uporabljati zastarelih tamponov in vložkov…kam gre ta svet?!

https://style.zurnal24.si/zakaj-slavna-hollywoodska-stilistka-poziva-da-zenske-prenehamo-uporabljati-tampone-in-vlozke/

Saj prav.
Jaz sem enkrat na eno navalil in jo poseksal kar s tamponom. Sem ji tisto vato kar naprej potlačil. Ko se je zavedala, da je v strasti pozabila pred seksom tampon ven spulit je bilo že prepozno.
Potem, ko sem pa hotel tisti tampon ven izbrskat, sem pa noter še za celo pest starih tamponov nabral.
Nerodna zadeva.
Pa lep pozdrav.

Amerika ni ves svet, če so oni zategnjeni, kdo jim je kriv? Poleg tega pa damici očitno še nista slišali za skodelico.

kaj sta pa pogruntali? ste sploh prebrali članek?

namesto tampona je integrirana plenica v spodnje perilo
skratka, to ni nič drugega, kot vložek za večkratno uporabo v obliki hlačk.

nekaj takega, kot če bi pampers active delali za trajno uporabo in bi ga bilo možno prat.
gromozanska reklama in nič kaj posebno revolucionarnega.

Dolgo krilo in brez gat, to je naravno, ko je ta rdeča pa pač dol po stegnu teče.

Meni je šalčka najboljša :).

Ok poleg tega da očitno nimaš pojma o biologiji in ženskem telesu, kako miniaturnega točno imaš da menda cel kup tamponov ne čutiš? 🙂
Daj si nastavljaj alarm na telefonu da ne boš nonstop tablet pozabil jest no.

Rada bi videla to menstrualno spodnje perilo na kakšne potovanju. Si v hotelu pereš krvave gate? Ali na kampiranju. Si jih pereš v skupni kopalnici, medtem ko nekdo zraven tebe pere od soli umazane kopalke? Kaj pa službena potovanja? Ali izlet kjer cel dan nimaš tekoče vode zraven?

inovacije samo zaradi tega, da je nekaj novo, tudi niso nujno najbolj praktične, no.

Pred časom je bil na TV SLO dokumentarec o tem iz česa delajo tampone in vložke in odkrili so grozljive stvari. Potem sem šla gledat v deklaracije tamponov, ki jih uporabljam, kaj piše tam, iz česa so, pa NE PIŠE NIČ, absolutno nič. Nimam pojma iz česa jih izdelujejo, pa niso neki levi, ampak O.B, najbolj promovirani in najdražji tamponi so. Torej upravičeno verjamem, da so info iz dokumentarca resnične. En kup karcerogenih stvari naj bi bilo v njih in jaz si jih vsaj tirkrat dnevno zamenjam, če ne še večkrat, kar pomeni, da sama sebe futram s strupom. Vse je boljše od teh ogabnih svinjarij.

3x na dan menjaš tampone? Se pravi en tampon imaš notri po 8 ur?
No v tem primeru pa res kličeš probleme.
Skrbi te sestava, ne skrbi te pa to, da imaš bistveno predolgo tampon notri. Ja, v takem primeru so tamponi resnično nevarni. Pa ne zaradi sestave, ampak zaradi malomarnosti uporabnice.

New Report

Close