Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaljubljena v poročenega znanca

Zaljubljena v poročenega znanca

Od njega sem mlajsa 10 let. Ker smo druzinski prijatelji, me pozna ze celo zivljenje. On se je zelo hitro porocil, ima 5 otrok. Ko so v firmi iskali, je on mene predlagal. Delava skupaj v timu, on je meni nadrejen. Profesionalno se zelo dobro ujameva.
Ze od kar se spomnim me je vedno lepo gledal. Ko sem zacela delat z njim, je bil non stop zelo dobre volje, nasmeh do uses, pa vem, da je ponavadi bolj resen. Jaz njega prej nisem nikoli gledala na tak nacin, ampak se je zgodilo to v zadnjem obdobju, ko delava skupaj. Nisem cisto prepricana, kaj on cuti, ampak bi prej rekla da nekaj cuti kot da ne. Pogosto me gleda in se mi kar smeji, se me dotakne po roki.. Take malenkosti ki presegajo sluzbeno formalnost, pa tudi zasebno si nisva bila nikoli tako blizu, ker je bil on vedno en korak v zivljenju pred mano. Cisto sem zaljubljena in bi se na tej tocki zelo tezko uprla, ce bi on nakazal da bi kaj vec. Toliko sem se na tleh da mu ne dajem nobenih pobud.

Njegovo zeno poznam in jo spostujem. Ker se mi vsa situacija zdi prevec riskanta sem celo razmisljala, da bi dala odpoved. Ampak v teh casih dat odpoved v dokaj ugodni sluzbi in iskat novo bi bilo neumno.. Ne vem vec, kaj naj naredim.

Pa poglejva 6 vzrokov zakaj takoj prekini flirtanje:

– Od njega sem mlajsa 10 let
– smo druzinski prijatelji
– ima 5 otrok
– on je meni nadrejeni
– Njegovo zeno poznam in jo spostujem
– odpoved v dokaj ugodni sluzbi in iskat novo bi bilo neumno.

Pa poglejva, kaj bi bilo, ce bi nadaljevala in bi se koncalo vse srecno:
– ker si mlajsa, bi bil vedno ljubosumen na vsakega moskega s katerim bi imela stik, saj bi vedel, kako je sam prisel do tebe
– celotna familija bi te imela za navadno k….
– dobila bi 5 otrok, ki bi ti parali zivce, ker si vzrok zakaj sta se njihova starsa razsla
– ker je ze sedaj nadrejeni v sluzbi, bi se tako nadaljevalo tudi v privatnem zivljenju.
– njegova zena bo poskrbela, da te otroci nikoli ne bodo sprejeli in da bos do konca zivljenja poslusala in se pogovarjala izkljucno o njej in vseh zapletih in tezavah, ki juh je povzrocila
– primorana zamenjati sluzbo, ker s partnerjem je zelo tezko delati in nato se voditi privatno zivljenje, ker redkokdo loci profesionalni odnos od privatnega.

Pa razjasniva se nekaj: nisi zaljubljena, ampak ga spostujes in ti zato toliko vec pomeni njegovi drobni dotiki, ki vsekakor predstavljajo zaprljevanje. Ampak – da ne bo pomote – z niegove strani si le potesuje potrebo, da je se aktualen in seveda teznja za seksom.

Ce bi bila na tvojem mestu, se ne bi delala vec neumno, ampak rekla bobu bob. Pac te namerno zapeljuje in ti to dopuscas.
Predlagam, da vsak morebitni dotik predno se zgodi enostavno preprecis.
In najdi si deca!
Ce je treba, zamenjaj sluzbo, v vsakem primeru jo na koncu bos, ce se bos obnasala kot zaljubljena najstnica.
Srecno!

Pa da se res loci.
A ti ves kok prezivninegre za 5 otrok.
500e po tamalem na mes.
In ko bi si delala vidva skupno gnezdece. Gre skor pol njegove place.
In non stop bos poslusala.
Sem mogukupit tamalmu hlace sem kupo bundo.
So revckik sem jih zapustu, mam slabo vest. Jih peljem na morje, mogpc bos sla lahk celo zraven. Ampak ves kaj bos pocela.

Pol bos dobla svojga otroka.
In on bo dajal se vedno prednost svojim prvim. Ker nimajo njega tam. Tvoj otrok ga pa ma.
In ti bos cedalje bolj zivcna tecna itddddddddd

uhh, zanimivo, a je to možno…, da bi tip, ki ima pet otrok, še kakšno drugo kresnil poleg svoje žene, tako malo za rekreacijo… Ne moreš da verjemeš, kam gre ta svet… Tej, ki naštepajo toliko otrok so ponavadi verni ljudje ali take svobodne duše, umetniki, ki nimajo z biznisom in disciplino kej dosti stika….

Zelo dobro si tole napisala. Pa avtorica to te kar namerno osvaja. Nikoli pa ne bo zapustil svoj 5 otrok, to ti naj bo jasno kot beli dan. Samo za popestritev bi mu bila. Tudi če bi ti rekel da se ločuje, ni nujno da bi se. To vejo kaj reči, ker vejo kaj ženske želimo slišati. Meni je že to da je nekdo zaseden dovolj da grem samo čimdlje stran. Ni ravno dobro da sta v isti firmi. Še celo družinski prijatelji kot praviš 🙁 To da se te nekaj dotika po roki, mi ni ok. Ko praviš da spoštuješ njegovo ženo. Če bi jo res se mu ne bi pustila da pride do dotikov! Spoštovat jo začni in predstavljaj si sebe doma z možem in 5 otroci in da bi on v neki firmi 10 let mlajšo osvajal 🙁 Kako bi se ti počutila? Samo to se vprašaj 🙁

Just do it, živi se samo enkrat – veš kako mu boš polepšala dan – pa sebi!

Mislim, a se čisto nič ne ceniš?
Ja, saj se ne moreš.
Normalne ženske s počiščenim podstrešje sploh ne reagirajo, na kakršnekoli poskuse osvajanja s strani poročenih moških. Ker nočejo imeti opravkov z lažnivci in manipulatorji.
Ampak očitno si tudi ti taka, zato ti je pa všeč. Ubogi otroci, da imajo takšno gnido za fotra.
Ti se pa v roke vzemi, zaenkrat nisi za nobeno zvezo.

Zaljubljena si v neko brezvezno iluzijo o njemu.
Ker drugače bi realno videla, da je poročen, je oče petim otrokom, in tvoj nadrejeni.

Mene zasedeni moški nikdar niso zanimali. Kaj pa je tako zanimivega na njih? A to da si številka dve, tri, štiri pri njih ali kako? A to da so nedosegljivi, ker se bojiš dejanske predaje eni osebi? Ja, to je pa treba zdilat pri sebi, te garant zasedeni ne bodo več zanimali.

Ehh…dvomim, daa mislis na zvezo z njim, ce ne drugega je zavora toliko otrok, poleg tega da ste druzinsko povezani.

Avanturo imet z njim, pa tudi ni pametno, zatadi zgoraj opisanega. V dandanasnjih casih je povsem normalno ce je free zenska v avanturcah, kolikor ji pase.

Moralno omejitev bi pa vseeno postavila v primeru druzinskih in sicersnjih tesnejsih poznanstvih. Tako jaz.

Ne se igrat in si neki domisljat, on je pac taka sorta, da se rad dotika, zdaj ce bos zacela oddajat signale, da ti ful pase, bo seveda skocu naprej, ampak cena za kaj tacga bo zate tu mac visoka. Lohk pa probas, sam nikar ne racunaj na kaj druzga kot na par skokcev, poletov tuki ne bo.

Točno tako 🙂

Kresni se po nosu. Mogoče ti bo vžgalo.
Vse je v tvoji glavi.

Ker se posmeje s tabo, je že zaljubljen v tebe?
Ojoj, bog se usmili ženske pameti.

Vse pomembno so ti že napisali.

Samo 1 vzrok zakaj ne z njim: 5x prezivnina!!!!!

Ja, fant je prijazen in se malo poheca, ti pa ze preseljena k njemu. Dejte mal razmislat s svojo glavo. Pol bi jst za usazga, k je prijazen, se mal nasmehne in se me kdaj tudi bezno dotakne mislila, da… Eaah… Ene ste res zeljne pozornosti… Dej zber se in ne bezaj tam, kjer ti ni mesto. Z vsem spostovanjem!
Al pa si sadomazo, k si bos nacrtno unicla zivljenje in vsem ljudem, ki ao v to vpleteni. Je res to tisto, kar si zelis?

Poročenih se ne tika! Sigurna sem, da boš našla še boljšega samskega, če se le tako odločiš in odpreš za nove priložnosti. S poročenimi so same komplikacije, drame, težave, … kje je brrzskrbno uživanje v dvoje in ljubezni? Kar pozabi. Ni vredno, verjemi.

Tu bi se ti zakompliciralo na dveh frontah: zasebno se poznate in v službi. Čisto možno, da je ves prijazen, ker si želi avanturico. Skoraj nemogoče, da kaj več, saj so moški bolj racionalni in bolje kalkulirajo, kaj se jim splača, v materialnem in nematerialnem pogledu. Po avanturici bi se te naveličal ali ustrašil, da se razve. Skupaj sta v službi … ti vsa zaljubljena, on pa bi te bolj ali manj prijazno prizemljil. Kako bi funkcionirala. Dobre službe danes ne rastejo na drevesu. Mogoče pa je tudi, da je le prijazen in si ti kaj narobe razlagaš. V takih situacijah nam presoja dekansko odpove in se obešamo na slučajne malenkosti ter si jih interpretiramo v skladu z našimi željami. Sem že dolgo na svetu, videla marsikakšno tako zgodbo, pa lahko rečem, da se je le redka na dolgi rok vsaj za silo dobro končala, nekaj pa je bilo prav grdih.
Da skrajšam: ne serji tam, kjer ješ.

Najprej naj se loči.

Avtorica, tvoj primer je šolski primer situacije, kjer je potrebno poslušati RAZUM in ne ČUSTVA. Dobro veš, kaj ti pravi razum in kaj srce. Če hočeš sama sebi (in vključno s tabo tudi vsem drugim) dobro, boš torej poslušala razum.

Najdi si fraj moškega, s katerim si boš lahko ustvarila lepo zvezo in družino.

Uredi si svoje zasebno življenje, najdi si nekoga, s katerim ti bo lepo. To v službi pusti in naj traja dokler traja. Enkrat bo tega konec, ni nujno, da se bo zadeva za tebe ugodno zaključila, lahko tudi izvisiš, zato ne drezaj v to.


Torej ženska, predvidevam, da četudi si 10 let mlajša nisi več frkljica. Tip je prešel mejo in on se igračka s teboj, zato se mi bruha od nasvetov in napadov žensk, ki si jih dobila. Torej zaljubljenost je precej logična posledica tega njegovega namernega flirtanja in zato se je loti, kot bi se lotila virusne bolezni. Na delavnem mestu, kjer ti je on nadrejen, vse to meji že na mobing in jaz bi se temu uprla. Najprej začni vodit dnevnik o vseh teh njegovih prekoračitvah korektnega odnosa, naredi distanco med vama, ko si sama si zdravi zaljubljenost, saj znaš, saj najbrž ni ne prva in ne zadnja. Potem pa, ko boš dala črto in uveljavila distanco, pričakuj od njega podle in podtalne napade nate. Pa še od kakšnih svetohlinskih kolegic, kot berem tu. Zato vodi dnevnik, vse si zapisuj, če imaš kakšnega nadrejenega pa mu tudi omeni ta probelm, da boš zaščitena, ko boš začela dobivati polena pod noge. Če ne prej, te bo pa takrat minila vsa zaljubljenost do njega. Pa še enkrat, bodi previdna, to so resne stvari, zaščiti se in postavi odnos na čisto profesionalno raven. prepovej vse dotike in opazke.
Ostale pa bruh od bruha, je popolnoma vseeno, kaj je ta tip poročen ali ne ali ima ženo ali ne, to ni stvar te ženske, ki piše. Halo, ona je v delovnem okolju in tip jo namerno iritira in zavaja, kar reci in piši ne sodi v delovno okolje. Ne vem, v kakšnih primitivnih okoljih delate, da se vam zdi takšno obnašanje nadrejenega sprejemljivo (edino ni sprejemljivo da je poročen, bruh, bruh…). Pa še nadrejeni, ki se lahko izživlja potem brez zavor. ve pa napadate njo, češ uničuje družino. ali ste padle na glavo ali kaj?


Torej ženska, predvidevam, da četudi si 10 let mlajša nisi več frkljica. Tip je prešel mejo in on se igračka s teboj, zato se mi bruha od nasvetov in napadov žensk, ki si jih dobila. Torej zaljubljenost je precej logična posledica tega njegovega namernega flirtanja in zato se je loti, kot bi se lotila virusne bolezni. Na delavnem mestu, kjer ti je on nadrejen, vse to meji že na mobing in jaz bi se temu uprla. Najprej začni vodit dnevnik o vseh teh njegovih prekoračitvah korektnega odnosa, naredi distanco med vama, ko si sama si zdravi zaljubljenost, saj znaš, saj najbrž ni ne prva in ne zadnja. Potem pa, ko boš dala črto in uveljavila distanco, pričakuj od njega podle in podtalne napade nate. Pa še od kakšnih svetohlinskih kolegic, kot berem tu. Zato vodi dnevnik, vse si zapisuj, če imaš kakšnega nadrejenega pa mu tudi omeni ta probelm, da boš zaščitena, ko boš začela dobivati polena pod noge. Če ne prej, te bo pa takrat minila vsa zaljubljenost do njega. Pa še enkrat, bodi previdna, to so resne stvari, zaščiti se in postavi odnos na čisto profesionalno raven. prepovej vse dotike in opazke.
Ostale pa bruh od bruha, je popolnoma vseeno, kaj je ta tip poročen ali ne ali ima ženo ali ne, to ni stvar te ženske, ki piše. Halo, ona je v delovnem okolju in tip jo namerno iritira in zavaja, kar reci in piši ne sodi v delovno okolje. Ne vem, v kakšnih primitivnih okoljih delate, da se vam zdi takšno obnašanje nadrejenega sprejemljivo (edino ni sprejemljivo da je poročen, bruh, bruh…). Pa še nadrejeni, ki se lahko izživlja potem brez zavor. ve pa napadate njo, češ uničuje družino. ali ste padle na glavo ali kaj?
[/quote]

joj končno ena pametna, ki ve, za kaj se pri tej umazani igrici gre. tip je navadna izkoriščevalska svinja, ki izkorišča svojo pozicijo in si je ovčko direkt v hlevček pripeljal, sedaj pa jo počasi striže. Ko bo pa kaj narobe, bodo pa vsi drugi krivi, tako kot v mariborskem primeru.
Avtorica namesto, da sanjaš o njem, se zbudi in začni reševat godljo, v kateri si že napol potunkana. Najprej poskusi dobiti drugo delo v tej firmi, da te ne bo mogel šlatati za rokco.

ese ena koza brez samozavesti

ce te vsak pogled napeljevanje zapeljevanje tok odpelje mas pa res na podnu samozavest

Pa kako se lahko takoj zatreskaš, zato ker se smeji, pa po roki te poboža. Doma pa žena in 5 otrok. Eni se res nimate niti malo pod kontrolo. Maš srečo, da ti ne nažmigne serijski morilec 🤦‍♀️

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/

 

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩

Ne delajte tega, če ne drugo že zaradi otrok.

New Report

Close