Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mat hodi u wc k možu – mojemu

Mat hodi u wc k možu – mojemu

Stara sva 40, porocena 5 let, brez otrok.
Vsake par mesecev k nam na obisk pride od moza mama, vcasih tudi prespi, ker je od bolj dalec. S tastom zivita loceno.

Se vedno se ne morem navaditi na nekatere njune navade. Npr. moj moz svoji mami pri kosilu kar nekaj nalozi na kroznik iz svojega. Ali pa ona prelomi kruh in ga da pol njemu.
Meni je to malo cudno in se cudno zraven pocutim.

Danes pa sem bila cisto v soku, ko je on bil na wc-ju (velika potreba), js ravno v kuhinji, pa slisim, da se nekaj pogovarjata. Nakar slisim, da v kopalnici. In potem slisim vrata, ko gre ona ven. Torej je med tem, ko je on sral, sla notri, nekaj sprasevala in potem sla ven.
Ze cel dan imam tak slab obcutek :(.

Ne vem ali sem cudna, zakaj se tako pucitim, al sta ona dva malo cudna pa nisem prej bila tako pozorna?
Hvala za vase izkusnje in mnenja.

Tole s hrano delajo tudi pri mojemu partnerju doma.

Tast ne poje in da ženi na krožnik, partner ne poje in da mami na krožnik…v bistvu je ona potem, ko nek prašič, ki poje vse za njimi.

Sama vcasih pustim kos mesa in rečem partnerju, če želi, naj poje. Pri naju doma 1 oseba nameče za vse na kroznik in izgleda tako:
– sama namečem minimalno, kdor zeli si potem se domece iz lonca
-partner nameče na krožnim vse, samo da je lonec prazen

No in ko on nameta je ful prevelika porcija zame.

Kar se pa tiče wc-ja je pa naš tako majhen, da ne more biti notri še ena dodatna oseba. (Hvala bogu)

Tasca ne hod k nam na obiske, nikol tud nismo skup jedli. Sicer neb k njemu not v wc hodila, vsaj mislm tak, bi pa vseen precekirala, ce je dost popucan po bajt. Tko mam pa mir, pa prah tud.

Pa to ni nič hudega … Navade od doma.
Jaz sicer svojemu sinu tega ne delam, ampak ne bi nič rekel, če bi mu prišla v WC.

New Report

Close