Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ena velika cmera sem

Ena velika cmera sem

Če vidim, da je nekomu hudo in solze v očeh, le te pritečejo tud meni.
Me kdo užali (malokdaj), se skrijem v en kot in spet jok in stok.
Najbolj me živcira kakšen film, čeprav vem, da ni resnično, ampak, če tam kdo zajoče, jočem z njim.
Zdajle buljila “šepetalka duhov”, pa spet čist cmerasta.
To ni normalno, a ne da ne ???? Naslednjič morm dat masko ne le čez nos, ampak tud čez oči 🤣😂
Je še sploh kdo takšna cmera kot jaz?

Eh, pri šepetalki tudi jaz pojokcam, ko je tako pocukrano hehe.. pa pri risanih filmih.. pa pri žalostnih filmih.. pa pri srečnih filmih… pa ko vidim kaj lepega mi od sreče znajo solze stopit v oči… se pa v drugo smer tudi veliko smejim in ustvarjam smeh

Če me kdo skuša užalit, solz ne more bit, ker jih vreden ni, užalit me pa ne more, mi pa dosti pove o sebi.

jst se razjočem, ko vidim kako se je Lelj neuspešno trudil pr tep.

https://www.youtube.com/watch?v=h-WPexVEujg

Jz ko sem bolj psihicno ubita, ko nimam vec moci, se z mozem prickat oz ga poslusat
Se ujamem, da me veliko bolj prizadenejo filmi ki so zalostni.
Ali pa ljubezenski ko se zavem ksko bi moglo bit pa ni in nikoli nebo.
In sem zalostna, takratse prikakem prizoru zasolzim.

Na forumih se lahk trudi, men nč ne škoduje. Hudo bi blo, če se kdo na vratih pojavi :)))
Ti imaš pa izkušnje, zato ne jokaš več 😀

Monmonči, danes je bilo na TV vaše društvo Udarnik.

https://youtu.be/6Oa7QoTbMuY

Nisem gledala, jih pa vsaj četrtino poznam. Zelo pridno mladino imamo pri nas. Nazadnje sem jih videla pri delu, ko so čistili travo med ploščami in pločnikih v parku. Vsestransko pomagajo, pa niso edini. Vsi prostovoljci si zaslužijo pohvalo – od mlajših, do starejših.

odreši se – crk.n ☺

Hvala!

Men se pa oči zasolzijo-in včasih kakšna solzica priteče, ko Luka Dončić nasuje 30+ pik in ga vsi hvalijo.

Lahko mi pišeš: [email protected]

Jst spustim sam, ce me kdo tolk razpic…, pa da ne smem ta svoje nazaj odzjat. Ceprav se tud to zgodi, da u moment pozabim kdo je nasprot, ampak mi pa odleze. Brez solzic.

Drgac pa spustim, k slism kako zalostno zgodbo,o bolanih onko otrocih, kaki druzinski tragediji sploh ce poznam.

Ženske smo bolj odprte, nežne duše. Moški, ki mu je hudo, bo raje na samem nekje zajokal, kot pokazal čustva ostalim.

Na planetu Zemlja? Na prste ene roke bi jih lahko preštel.

Ženske smo bolj odprte, nežne duše. Moški, ki mu je hudo, bo raje na samem nekje zajokal, kot pokazal čustva ostalim.
[/quote]
Aja? Taki ki jih jst poznam niso nc manj moski, ce spustijo, vsaj men ne. Pr nam pr fimu jst ne nucam robcka, drugi pa kakorkdaj.

Sicer pa boljs da zajoka kt pa da se zadrzuje u seb in se ga pol u ta namen nalije.

kadar monciju pritečejo solzice na ucke.

https://youtu.be/qks4f3s0u8I

Se spomnim, ko sem šel s takratno ženo gledati film Kramer vs Kramer in me je res spravil do solz. Bil sem mlad in neizkušen.

Se spomnim, ko sem šel s takratno ženo gledati film Kramer vs Kramer in me je res spravil do solz. Bil sem mlad in neizkušen.
[/quote]
Vsak je enkrat tak, pol ga pa zivljenje priprav na vse mogoce.
Psst, jst sm res se mlada in tko rekoc skor nedolzna ob unem williju delfinu neki solzic skrila pred tedanjim.


Vsak je enkrat tak, pol ga pa zivljenje priprav na vse mogoce.
Psst, jst sm res se mlada in tko rekoc skor nedolzna ob unem williju delfinu neki solzic skrila pred tedanjim.
[/quote]Kako to misliš “skor nedolžna?” To je podobno kot “čisto malo noseča.”

Kako to misliš “skor nedolžna?” To je podobno kot “čisto malo noseča.”
[/quote]
Ma a ves, a s kondomom pol steje al ne :-))))
Jst bi kr clintona volila ce bi pr nam kandidral 😉


Ma a ves, a s kondomom pol steje al ne :-))))
Jst bi kr clintona volila ce bi pr nam kandidral 😉
[/quote]Ok, prvo razumem. A kaj ima Clinton s tem? Moniko?

mestna dekleta pa taka. Ljubljančanke ste že od nekdaj slovele kot cmerave ženske.

https://youtu.be/s-LntmK2c4Y

koliko vas pa izsiljuje s solzami? in ali ste uspešne pri tem?

Moj trigger je tudi ta, če nekdo joče. Ampak pravi, žalostni jok, ne kr neki.
Drugače pa bolj malo, se ne spomnim, kdaj sem nazadnje.

New Report

Close