Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ministrček Koritnik Javna uprava – v kozmetičnem salonu v času samoizolacije

Ministrček Koritnik Javna uprava – v kozmetičnem salonu v času samoizolacije

https://www.vecer.com/slovenija/minister-koritnik-med-cakanjem-na-rezultate-testa-obiskal-kozmeticni-salon-v-katerem-je-bilo-vsaj-pet-oseb-10225121

Se izmika, da je šel s svojo “izvenzakndko partnerico” v kozmetični salon?

Kaj a jo je mora za rokco držat, ko so ji brazilko delali, ali kaj?

A si je šel rokice zmanikirat?

Odstopi naj! Če po EUju odstopajo drugi zaradi nespoštovanja ukrepov , naj tudi on sprejme svojo odgovornost, da je v času izolacije po testirnju na COvid kršil ukrep.
Ker jeravno čakal na rezultat testiranja na Covid19, je torej malo “skočil” še v kozmetični salonček. To pa je presrana predrznost – in ravno on, ki poziva, kako si je treba nalagat sledilno aplikacijo… A se boji, da bi ostal brez “manikirce”, ker se jutri zaprejo saloni? Da ga ni sram, no…. In da je svojo odsotnost najavil nadrejenemu :))) LOL.

Takoj naj odstopi in plača kazen za hude kršitve ukrepov!
Pa ministrica za šolstvo bi morala tudi odstopiti! Na njene kršitve se je kar pozabilo.

Hm….trenutno naš prosti čas ni naša stvar. Pač tko je. Epidemija pa to.

Ni tole dejanje ravno za odstop, ampak njegova aroganca je pa že blizu temu.

Ja, fant je še mlad, mora biti čeden. Ne bit fovšljivi! :)))

Je kar lepo za odstop. Te svinjarije se morajo nehat.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Je kar lepo za odstop. Te svinjarije se morajo nehat.
[/quote]

Pa komaj so se mu otroške želje izpolnile (“ko bom velik, bom minister”) ….

Pa komaj so se mu otroške želje izpolnile (“ko bom velik, bom minister”) ….
[/quote]
Čisto odkrito, briga me. To da za ene velja, za druge pa ne naj si nekam vtaknejo. Kar so podpisali, naj požrejo. Odgovornost se začne na vrhu.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Čisto odkrito, briga me. To da za ene velja, za druge pa ne naj si nekam vtaknejo. Kar so podpisali, naj požrejo. Odgovornost se začne na vrhu.
[/quote]

Saj se strinjam. Naši politiki so prvaki v dveh stvareh – kalimerovstvu in dajanju slabih zgledov.

Mislite, da bo JJ sledil zgledu svojega prjatla Babiša in ga pozval k odstopu?

https://www.24ur.com/novice/korona/ceski-minister-za-zdravje-brez-maske-zapustil-restavracijo-ki-bi-morala-biti-zaprta.html

Saj se strinjam. Naši politiki so prvaki v dveh stvareh – kalimerovstvu in dajanju slabih zgledov.
[/quote]
OK… karantena je. Nimamo počet kaj bolj pametnega. A gremo delat seznam neumnosti, ki so jih naredili v zadnje pol leta. Če se tepe z ukrepi ali zakonom še boljše.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Tara-S in wd40, danes nekaj vaši kolesarji niso v prvem planu…a imajo dosti okuženih v svojih vrstah in so se malo ustrašili? :))))


OK… karantena je. Nimamo počet kaj bolj pametnega. A gremo delat seznam neumnosti, ki so jih naredili v zadnje pol leta. Če se tepe z ukrepi ali zakonom še boljše.
[/quote]

Lahko se tudi gremo paparace. Ko vidimo ministra ali PV v korona-prekršku, naredimo fotko. Prilepimo tukaj in imamo luštno temo. Morda se bomo lahko celo smejali.

Meni se sicer vohunstvo, pa čeprav za takimi barabini, kot so naši vladniki, upira.

Takojsenj odstop!

Antilopca, jaz mislim, da bi bilo pametno, da ostanemo prijatelji. OK?

Brca v r… takoj, pa gremo. Kaj se grejo!!!! Kdo mislijo, da so!!!!!

Ne mine teden, da ne bi presenetili z novim načinom kršenja svojih lastnih odlokov. Koliko jih je že odstopilo?


Samo ne me dražit. Kolesarji so cepci.
Tara ima mogoče prav.- Slikat barabe in objavit. Mogoče se bo kaj spremenilo.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Je kar lepo za odstop. Te svinjarije se morajo nehat.
[/quote]

a prne lahko doma, privat … ne na kakšnem službenem obisku ☺☺
pi.zda ste proti tem ,ki imajo večino v DZ … kje ste bili, ko so bile volitva??? Aja večina vas je povozila, pa tega ne znate prenesti ☺☺
Na srečo nismo več Yuga 1947, ko so komunajzarji (manjšina !! ) s strahovanjem ukradli oblast nad državo in republikami ☺
Sprijaznite se: zmaga večina, pa če z 0 koma jozef viška !!!
Konec koncev je manjšina trpela Drnovška, bivše komunajzarje, ROPa, Kralja instagrama (še vedno ga!!), šiviljo, Cmerarja, komedijanta …


Samo ne me dražit. Kolesarji so cepci.
Tara ima mogoče prav.- Slikat barabe in objavit. Mogoče se bo kaj spremenilo.
[/quote]
Jaz ne razumem,kje so zdaj fanatični zagovorniki maskiranja, da tega antimaskerja nihče ni na gobec.
Običajno so tako glasni.

a prne lahko doma, privat … ne na kakšnem službenem obisku ☺☺
pi.zda ste proti tem ,ki imajo večino v DZ … kje ste bili, ko so bile volitva??? Aja večina vas je povozila, pa tega ne znate prenesti ☺☺
Na srečo nismo več Yuga 1947, ko so komunajzarji (manjšina !! ) s strahovanjem ukradli oblast nad državo in republikami ☺
Sprijaznite se: zmaga večina, pa če z 0 koma jozef viška !!!
Konec koncev je manjšina trpela Drnovška, bivše komunajzarje, ROPa, Kralja instagrama (še vedno ga!!), šiviljo, Cmerarja, komedijanta …
[/quote]
Briga me kdo je na oblasti. Važno da je pošten in odgovoren, ter za vzgled. Pa da ljudi potgne k skupnim ciljem.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

a prne lahko doma, privat … ne na kakšnem službenem obisku ☺☺
pi.zda ste proti tem ,ki imajo večino v DZ … kje ste bili, ko so bile volitva??? Aja večina vas je povozila, pa tega ne znate prenesti ☺☺
Na srečo nismo več Yuga 1947, ko so komunajzarji (manjšina !! ) s strahovanjem ukradli oblast nad državo in republikami ☺
Sprijaznite se: zmaga večina, pa če z 0 koma jozef viška !!!
Konec koncev je manjšina trpela Drnovška, bivše komunajzarje, ROPa, Kralja instagrama (še vedno ga!!), šiviljo, Cmerarja, komedijanta …
[/quote]

Debata je, da ce delas neumnosti, si ne glede na to, da si minister, zanje odgovoren in letis s polozaja. Tezko razumet o cem se debatira?

Hahaha, seveda ne bo. Saj tudi ministrice za šolstvo ni.

Hahaha, seveda ne bo. Saj tudi ministrice za šolstvo ni.
[/quote]

Čaki mal, no..

Koritnik se je šel zavestno testirat za Covid, ker je posumil, da je lahko okužen. In vsak pameten b v takem primeru ostal bolj kot ne samoizoliran do takrat, ko mu sporočijo rezultate.On je šel pa še isti dan takoj po testiranju v kozmetini salon nonšalantno ogrožat še druge. Zavestno je vedel, da je lahko okužen, pa je to naredil.

Ministrica za šolstvo oa ni šla na dogodek s sumom na okužbo, oziroma se ni testirala tik predno je šla ne event. To je bistvo. Ni maska tukaj problem. To, da zavestno veš, da si lahko okužen, pa greš vseeno med ljudi, v javni prostor….. Samo to.

Antilopca, jaz mislim, da bi bilo pametno, da ostanemo prijatelji. OK?
[/quote]

Saj jaz z nikomer nisem sprta….malo moram priliti olja na ogenj, tale forum je postal izjemno dolgočasen. :))

Ko greš na test, ti v roke dajo list z navodili, kjer tudi piše, da se do rezultata samoizoliraš. Mogoče ga on ni dobil, ker se predpostavlja, da ima toliko pameti, da mu je to samoumevno?

New Report

Close