Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A sem si sama kriva? Rabim vaše mnenje.

A sem si sama kriva? Rabim vaše mnenje.

Stara sem 17 in še nisem bila zaljubljena. Še noben fant ni pokazal zanimanja zame. Vsem sošolkam pišejo fantje, meni ne. Po videzu nisem napačna, morda sem malo nerodna v komunikaciji, dokler se ne sprostim. Zdi se mi kot, da še nisem dobila priložnosti, da bi se zaljubila. V mojem življenju ni fantov/ moških razen očeta in brata. Sem bolj na dekliški šoli, kjer ni dosti fantov, s sošolci iz osnovne nimam stika. Res je da ves prosti čas namenim šoli, med učenjem pozabim na to. Zdi se mi, da sem prikrajšana za te izkušnje. Kaj delam narobe? Prosim za mnenje. ☺️

17 letnice, sploh pa pridne učenke, prav gotovo ob 23:31 ne visijo na starševskem čveku, ampak sedaj lepo pridno spijo in se pripravljajo na nov šolski dan.

draga najstnica,
vsekakor nisi nič sama kriva. Tvoja leta so še vse prej kot alarm za projeciranje samokrivde. veliko premlada si,si še v razvoju,sedaj si v času srednje šole,ki je res poseben. Potem ko boš študentka bo čisto drugače,malo boš bolj odrasla,na srednjo šolo boš gledala drugače. Nihče na tem svetu ti ne sme postavljat pravil kaj je in kaj ni normalno. Nihče ti ne more postavljat mej,da zato ker še nisi imela fanta nisi normalna. So ljduje ki so stari 40 let in tudi nimajo izkušenj,ampak živijo skladni sami s seboj. Nespametno se mi zdi da to sprašuješ v taki gnojnici kot je MON,mogoče si iz tukaj dobila idejo-da je kaj narobe s tabo? ko vidiš kako se posmehujejo 40 letnim devičnikom? V tvojem času sedaj,je vse kaj drugo bolj zanimivo (tik tok,fb,insta..) kot nek starševski čvek. Vem,da ko boš 20 stara se boš temu smejala. Nič ni narobe s tabo,si drugačna,hvalabogu ne pašeš med povprečno rajo,si malo posebna. Temu primerno se bo našel fant ki ti bo ustrezal nalašč zate. morda bo edini,in se boš z njim poročila,morda ne bo edini ampak po njemu boš imela še 10 zvez,morda ti zveze ne bodo ustrezale-bolj avanture,morda se boš že zresila pri 22ih.. ne porivaj svojega življenja v neko negativo,samo zato,ker naj bi bilo kaj s tabo narobe. Nič ni narobe. Super si! Pravzaprav,verjetno ena taka normalna,mirna,kulturna najstnica. pr tvojih letih že splave delajo,verjemi ne želiš si tega. sweet dreams!

nova
Uredništvo priporoča

Si poskusila z ženskam? Lahko da se boš ujela s kakšno baby.

Ko sem bila tvojih let sem ravno tako razmisljala. A bom sploh imela kdaj fanta. Po koncu srednje sole sem pa spoznala fanta par let starejsega od mene, hitro sva se ustalila, imela otroke, porocila. Tako da nic ni se prepozno. Vem da zelis nekoga imeti, predvsem zato ker imajo vsi nekoga ob sebi. Uzivaj sedaj, posveti se soli, vse bo prislo spontano in samo od sebe.

Nisi nič prikrajšana in nič nisi zamudila. Bolj me skrbi tvoje zatekanje v učenje pred socialnimi stiki. Druži se s prijateljicami, pojdite skupaj čez bližnji hrib, čvekajte, zaupajte si skrbi.. Gotovo imaš kakšno prijateljico ali pa sosedo, ki se tudi drži sama zase. Pokliči jo! Ja tudi v teh časih potrebujemo socialne stike! Magari z masko na nosu, če ne gre drugače! Srečno!

Komaj si začela živet … glede na opisano sodim, da ti pač fantje niso prioriteta temveč šola. Zakaj bi potem bilo kaj narobe s teboj? Imaš čas, nikamor se ti ne mudi, četudi imajo tvoje prijateljice ne vem koliko fantov. Ampak toliko da veš, v resnici pisanje ne pomeni da imajo dejansko fante in prve izkušnje, vsi pretiravajo v tistih letih (tudi mi smo). Ti se ukvarjaj z šolo in tisti pravi itak pride mimo ko ne pričakuješ. Če te pa vseeno mika na kakšen zmenek, pa imate najstniki ziher kakšen spletni portal za zmenkarije in prva naredi korak. Naj te ne bo sram in strah 😉 Tudi v odnosih moramo nakazat interes, če želimo da se nekam premakne …

Salome, sicer na grd način, ti je predlagala, da morda ni s teboj nič narobe, ampak da ti v resnici niso fantje všeč, temveč punce. Sicer je to res za premislit, ampak mislim da sama čutiš kdo ti je všeč ali ne? Če v resnici do sedaj ti res noben ni všeč, ne pomeni da si zdaj takoj homoseksualka, morda samo še pravega ni bilo 😉

Joj vse pa tudi ni treba sošolkam in prijateljicam verjet, ker v večini lažejo in iščejo pozornost.

Vrednost si določaš sama in ne drugi na podlagi tvoje popularnosti.

Imaš vrednote, ki jih druge nimajo in ko bo čas za to, boš spoznala nekoga primernega zase.

Odgovor na objavo uporabnika
profesor Milka, 22.10.2020 ob 21:56

draga najstnica,
vsekakor nisi nič sama kriva. Tvoja leta so še vse prej kot alarm za projeciranje samokrivde. veliko premlada si,si še v razvoju,sedaj si v času srednje šole,ki je res poseben. Potem ko boš študentka bo čisto drugače,malo boš bolj odrasla,na srednjo šolo boš gledala drugače. Nihče na tem svetu ti ne sme postavljat pravil kaj je in kaj ni normalno. Nihče ti ne more postavljat mej,da zato ker še nisi imela fanta nisi normalna. So ljduje ki so stari 40 let in tudi nimajo izkušenj,ampak živijo skladni sami s seboj. Nespametno se mi zdi da to sprašuješ v taki gnojnici kot je MON,mogoče si iz tukaj dobila idejo-da je kaj narobe s tabo? ko vidiš kako se posmehujejo 40 letnim devičnikom? V tvojem času sedaj,je vse kaj drugo bolj zanimivo (tik tok,fb,insta..) kot nek starševski čvek. Vem,da ko boš 20 stara se boš temu smejala. Nič ni narobe s tabo,si drugačna,hvalabogu ne pašeš med povprečno rajo,si malo posebna. Temu primerno se bo našel fant ki ti bo ustrezal nalašč zate. morda bo edini,in se boš z njim poročila,morda ne bo edini ampak po njemu boš imela še 10 zvez,morda ti zveze ne bodo ustrezale-bolj avanture,morda se boš že zresila pri 22ih.. ne porivaj svojega življenja v neko negativo,samo zato,ker naj bi bilo kaj s tabo narobe. Nič ni narobe. Super si! Pravzaprav,verjetno ena taka normalna,mirna,kulturna najstnica. pr tvojih letih že splave delajo,verjemi ne želiš si tega. sweet dreams!

Saj ni res, pri 17 pa res ni premlada. Prve izkušnje so že pri 14 letih. Zamudila je mladost. Pri 20 bo mlada neizkušena ženska in po 20.letu stara devica. Ne pride to samo od sebe, če z.njene strani ni iskrenega interesa za moške v seksualnem smislu!

Mlada in luštna dekle.

Imaš še vse pred sabo, počakaj mogoče dobiš princa na konj

 

Do 25. leta si moraš najti fanta.  Torej imaš časa dovolj. Potem je pa res vsako leto težje, ko greš v službo pa sploh.

 

 

 

Ce se spomnim, je bilo cisto pidobno pri meni. Noben fant me ni opazil, ceprav nisem ravno grda, spoznala sem enega lri 20 tih in se zaljubila, pirocila, otrok, nato pa naprej kariera. Ampak, ce pogledam zdaj, je sedaj v zivljenju isti vzirec naprej, za moske sem tudi sedaj nevidna oz.opazna samo, ko je treba kaj postoriti.

Stara si samo 17 let, ne prehitevaj stvari.

Ni panike, ne si komplicirat življenja, ker veza dveh je delo. Se pa moraš vprašati, kaj pa imaš fantu za ponuditi? pa ne mislim telesno, kaj izžarevaš?  Predlagam da 27 dni čustva, ki bi jih namenjala fantu, če bi ga imela, dajaš sebi. Po domače imej se rada, daj si ljubezen in ko  boš z njo napolnila vse svoje praznine, jo boš imela in tudi žarela navzven, in tedaj te bodo tudi fantje začeli obletavati, ker bi bili radi deležni te energije -ljubezni.

Kavsat začni

Kaj ti sporocas naprej? Moja hči ima 18 in je speča Trnuljčica, ne ureja se, ima takšen hipi stil, nič ne da nase, prav nemarno zgleda, samo šola, šola. Ja kdo jo bo pa povabil na zmenek? Za take punce pride čas kasneje.

New Report

Close