Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tovariši, priznam. Tudi drugi imajo napake.

Tovariši, priznam. Tudi drugi imajo napake.

http://miranalisic.com/zavozili-so/

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Ne dolho nazaj sem gledal na ng to o cemer pise alisic, podzemni bunkerji pri zenevi , bernu, zurihu itd…pod avtocestami itd ki lahko dprejmejo do 20000 ljudi itd…in kapo dol alisicu za zapisano, a v slo ne obstaja nic takega kot je osebna odgovornost….ko bo norija koncana, se bo zacelo prelaganje….stroka, sledili smo navodilom politike, politika ravnali smo kot je zahtevala stroka…sranje pa bomo cistili drzavljani


Führer prinzip po balkansko. Račun bo drag.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

tvoj zblojeni ego išče na netu oprostitve/potrditve za prav tvojega zblojenega ega.
V bistvu si zblojen bolj, kot tvoj vzornik .. aja, linka nisem pogledal, sem pa prepričan, da je moj komentar pravilen ☺
btw: a, da b crk.nil še nisi pomislil … pohiti in ujemi popuste pri pogrebu ☺

tvoj zblojeni ego išče na netu oprostitve/potrditve za prav tvojega zblojenega ega.
V bistvu si zblojen bolj, kot tvoj vzornik .. aja, linka nisem pogledal, sem pa prepričan, da je moj komentar pravilen ☺
btw: a, da b crk.nil še nisi pomislil … pohiti in ujemi popuste pri pogrebu ☺
[/quote]
No za nekoga ki ne ve kaj je dekompresijski ventil si precej zblojen viharni trot….idi delat makete pohorskega da se umiris

tvoj zblojeni ego išče na netu oprostitve/potrditve za prav tvojega zblojenega ega.
V bistvu si zblojen bolj, kot tvoj vzornik .. aja, linka nisem pogledal, sem pa prepričan, da je moj komentar pravilen ☺
btw: a, da b crk.nil še nisi pomislil … pohiti in ujemi popuste pri pogrebu ☺
[/quote]
O lejga crkovina, še brcaš, kwa j dej?

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

oziroma paronoja ubogega levičarja. le tako se lahko označi ta ališičev levičarsko medicinski pamflet.

Meni se pa dopade. Mi da mal za mislit. Zaključki so pa lahko taki, ali drugačni.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

New Report

Close