Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek novi odlok: VADA NAS OD SOBOTE DALJE spet daje v celice

novi odlok: VADA NAS OD SOBOTE DALJE spet daje v celice

V soboto so dali odlok s tremi paketi, prvi naj bi trajal tri tedne. Paket đt 1 pa so spremenili že po enem tednu.

Spet gremo v celice, oprostite, na Filipinih jih kaznujejo že z orožjem.
Psihično, fizično, umsko uničenje ne vodi nikogar nikamor. Pred čipiranjem bo oprostite , ogromno ljudi se odpravilo na skupinsko odplavanje. Nihče ne želi nositi posledic “zveri”, ne cepiv, ki so zato, da omogočijo življenje GLOBALNI POŠASTI.

cel svet je v vojni, tu pri nam še noben ne ve, so samo zaprti in bodo še celo drugo leto. LAČNI, ŽEJNI, GOLI, BOSI.

To nas zdaj čaka vsakih pol leta. Do bridkega konca. Virozo bomo premagali, pa če vsi pocrkamo.

nova
Uredništvo priporoča

kdo te kam zapira, razen da moraš ponoči spati in ne bluziti okrog?
saj se lahko cel dan šetaš okrog če ti paše
bi raje bil na irskem kjer ne smeš par kilometrov stran od hiše?

Daj ne seeri! Kaj pa predlagaš? Se delamo, da obolelih ni? Razmišljajo, da bi jih dali v Gospodarsko razstavišče, v telovadnici so že eni starostniki, v razne šotore jih bodo dajali in velike hale. TEGA NIKOLI NI BILO, razen v vojnem stanju ali po naravnih nesrečah.

Utihni in se drži doma, bebec!
[/quote]
Tega se ne moremo delat, da obolelih ni.
Blesavo multinično je že psihično zbolelo.
Kam z vami, pa ne bi vedel.

In seveda ta debilizem od teme v teh resnih razmerah ne bo romal nikamor, ne v smeti ne na obskurne neobiskane forume.

Upam,d a se zavedati ODGOVORNOSTI s takšnim početjem. Vsi.

Daj ne seeri! Kaj pa predlagaš? Se delamo, da obolelih ni? Razmišljajo, da bi jih dali v Gospodarsko razstavišče, v telovadnici so že eni starostniki, v razne šotore jih bodo dajali in velike hale. TEGA NIKOLI NI BILO, razen v vojnem stanju ali po naravnih nesrečah.

Utihni in se drži doma, bebec!
[/quote]

Odpeljite vse na Žale.
manj stroškov, namerno jih delate.
VSE NA ŽALE odpeljat, KDO PRIDE V BOLNICO.


Ne lažem, vedno več se jih odloča, da bodo opravili sami vse. Bo prej in lažje.

Poraz za čovječanstvo, inteligencija =0, hrabrost 0, jad od jada da jadnije ne može biti.
Nisem si nikoli mislil da je toliko folka brez pameti.

iq, vstali bomo, nekateri mislijo se iti pa fentat sami sebe. Ne bomo dopustili.

ampak res se govori,da imamo vojsko že pred vrati….mi pa nimamo pojma….še en teden in gotovo je z nami

Sej to bo “izludilo” ljudi do te mere da se bomo med sabo pobili. Meni je itak vseeno, jaz sem se že odločil na začetku, ker sem vedel kaj bo, nihče mi ne verjel. Sem odbil masko na sihtu, sedaj se izogibam maximalno ovcam, ki ko se zberejo masovno niso več ovce, nego psihopati na kupu, i idu da pale Veštice, možani se nič niso razvili od 15 stoletja. Žalostno. Res Žalostno.

na srečo mene osebno te omejitve ne prizadanejo veliko — kot vas vaš nag.ravžni egoizem ni, ko ste na žurkah širili Kovid 19 ☺
Upam, da ste vsi žurerji presrani … ker da imate posledice zna trajati tudi d en teden … potem pa vedite kje ste Kovid 19 fasali ☺


Kolikokrat si skočilo v 199m globok prepad. Menda še nihče ni umrl, ker še nihče ni skocil vanj ☺

težko težko težko bo.

pa….Spremljate kanale, ki so neodvisni in vam vse pokažejo. V Angliji je že propad podjetij do nesvesti, so pa začeli dva meseca pred nami z downom.

jaz sem star 42, meni se pa res ne gre več po lokalih, niti ne pijem več alkohola, ma vseeno sem šel nek večer v Mb protestirat proti temu fašizmu. Ker nič druzga ni kot to. Pcr testovi, število okuženih ne pomeni število bolanih, v bistvu nič en pomeni ker test ne kaze tisto kaj mislite da kaze, sej nisem si jaz tega izmislil, kaj je z vama, tolka panika strah sej to ne moreš verjet kakve ofce ste da ne morete sestavit kockice v glavi kaj se v resnici dogaja?

težko težko težko bo.

pa….Spremljate kanale, ki so neodvisni in vam vse pokažejo. V Angliji je že propad podjetij do nesvesti, so pa začeli dva meseca pred nami z downom.
[/quote]

ratglej se, hočem ti dobro. Politiko levih in desnih smo že opustili.

Ljudje dajtw maske na obraz in spoštujte pravila! Propadli bomo zaradi vas!!!! Zbudite se!!!!


Pri teh letih bi te pa že lahko srečala pamet.

Srečala me operacija covid, takrat se moja pamet končno zbudila iz “zimskog” sna.

žalostno res …ta specialna operacija je naše uničenje…grozljivka prava….ko sem pa zvedla,da imamo praktično že vojsko na vratih jao Bože pomozi….nema više spasa…vse bodo zaprli pol pa pitaj boga kaj bo …

Še vedno nisem obupal (čeprav sem jaz miren) ker mi je vseeno bom živel ali ne, vsekakor ne pokleknem, sej strahu ne poznam. Nagon je pa pri vsakem človeku da želi živeti. To je normalno. Le če več ne vidiš smisel v tej dimenziji. Sej zato se borim za to v kaj verjamem. Edino na ta način bom mirno z čisto vestjo umrl. Ali pa če preživim, se bom z veseljem pogledal v ogledalo in bom ponosen na sebe. Podgane bodo ostale pa tam kej so. Bodo čakale svoj trenutek. V umazaniji. Kot vedno.


Katero vojsko, čigavo? Kje na vratih?

specialna psihološka,propagandna,ekonomska operacija ..ni da ni…totalno uničenje sledi…sam ne vem kdaj bo ta vojska na ulicah in kaj bodo počeli ….BOG ODREŠI NAS

New Report

Close