Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali bodo odprte tekstilne trgovine, ki niso v nakupovalnih centrih

ali bodo odprte tekstilne trgovine, ki niso v nakupovalnih centrih

Recimo butik, KIK, ki so sami zase, izven nakupovalnih centrov, pri kakšnih blokih ipd. Bo to odprto ali tudi ne?

NE
Ker tekstilna ni gradbena, živilska, kmetijska ali trgovina s hrano za živali.

Ojoj, NUJNO potrebujem perilo, pa otrokom je obutev premajhna. Ta teden nisem uspela v trgovino, jutri tudi delam cel dan.
Spletne banke nimam, da bi tako naročala.

Saj ne rabis spletne banke ali kreditne kartice. Pri narocilu odkljukaj placilo po povzetju in je reseno.

Jaz pa nimam zimske garderobe, plašča/bunde nobene, ker sem se zelo zredila in mi ni nič prav od prej.
Imaš tudi ponekod plačila po povzetju, samo je drago. Pa plačaš poštnino, če kaj ni v redu spet nazaj. Se mi ne da ukvarjati s to zajeban.cijo in pošiljanjem, na koncu pa nič , ali ne paše model, kroj, številka.

Ja pa kaj vedno čakate na zadnje minute? sami izgovori. Saj ste ja videli in spremljali zadnjih 10 dni, kako se število okuženih viša in pri tisoč šesto že sedaj ti mora ja bit jasno da se bo lock down zgodil. Pa kaj res ne znate spremljat in planirat v glavi za malo trši scenarij? Kaj pa če bi od sobote bombe začele padat z neba? Pa da bi ti to nekako že en teden nakazovali :). Jutri olavca udari, pa pojdi v šoping, če ste res tako goli in bosi.

Jaz pa nimam zimske garderobe, plašča/bunde nobene, ker sem se zelo zredila in mi ni nič prav od prej.
Imaš tudi ponekod plačila po povzetju, samo je drago. Pa plačaš poštnino, če kaj ni v redu spet nazaj. Se mi ne da ukvarjati s to zajeban.cijo in pošiljanjem, na koncu pa nič , ali ne paše model, kroj, številka.
[/quote]

Najmanj 2 tedna si lahko predvidevala, da se bo vse zaprlo, pa bi si kupila pravočasno. Sicer pa lahko to jutri nadoknadiš, res ti ni treba jamrati.

Saj ne rabis spletne banke ali kreditne kartice. Pri narocilu odkljukaj placilo po povzetju in je reseno.

Najmanj 2 tedna si lahko predvidevala, da se bo vse zaprlo, pa bi si kupila pravočasno. Sicer pa lahko to jutri nadoknadiš, res ti ni treba jamrati.
[/quote]

Sem predvidevala, ampak nič nisem našla zase, ko sem iskala zadnjič. Težko dobim v takih številkah. Očitno bi morala karkoli vzeti za silo.

Sem predvidevala, ampak nič nisem našla zase, ko sem iskala zadnjič. Težko dobim v takih številkah. Očitno bi morala karkoli vzeti za silo.
[/quote]

Imam nekaj prevelikih oblacil, razlicne stevilke, nekaj zimskih, nekaj poletnih, katero stevilko potrebujes?

Imam nekaj prevelikih oblacil, razlicne stevilke, nekaj zimskih, nekaj poletnih, katero stevilko potrebujes?
[/quote]

Majice in jopice nosim L, zdaj te prehodne jakne XL, kakšne bolj zimske oz. tiste, ki so manjše številke (italijanske…) sem probavala v 2XL. Hlače pa zelo elastične 2XL. Odvisno od materiala, koliko je raztegljiv…

ma kako bomo Slovenci brez gradbenega materiala?

https://youtu.be/Jqs65Bf8GDA

Ja pa kaj vedno čakate na zadnje minute? sami izgovori. Saj ste ja videli in spremljali zadnjih 10 dni, kako se število okuženih viša in pri tisoč šesto že sedaj ti mora ja bit jasno da se bo lock down zgodil. Pa kaj res ne znate spremljat in planirat v glavi za malo trši scenarij? Kaj pa če bi od sobote bombe začele padat z neba? Pa da bi ti to nekako že en teden nakazovali :). Jutri olavca udari, pa pojdi v šoping, če ste res tako goli in bosi.
[/quote]
Kako naj bi pa vedela, da bo otroku noga še kar naprej rasla?

Majice in jopice nosim L, zdaj te prehodne jakne XL, kakšne bolj zimske oz. tiste, ki so manjše številke (italijanske…) sem probavala v 2XL. Hlače pa zelo elastične 2XL. Odvisno od materiala, koliko je raztegljiv…
[/quote]

Če bi zaprli raje trgovine s prehrano, bi bila M čisto v redu. Ali pa vsaj L.

Če bi zaprli raje trgovine s prehrano, bi bila M čisto v redu. Ali pa vsaj L.
[/quote]

Če bi tebi vsadili druge možgane, bi premogla kakšen gram pameti.


Kako naj bi pa vedela, da bo otroku noga še kar naprej rasla?
[/quote]

Nima kam hodit ta tvoj otrok.

Če bi tebi vsadili druge možgane, bi premogla kakšen gram pameti.
[/quote]

Malo pameti ne škodi, kar postavi se hitro v vrsto, da te kdo ne prehiti.

Namreč zame ni več pomoči.

Trgovine so odprte do 21 + sobote+ nedelje
Iz službe gres do trgovskega centra, če že res delaš cel dan, otroci z očetom pridejo tja, probate čevlje, plačate in domov. Drug dan greste iz službe v trgovino in domov.
Kar naenkrat kup ljudi dela cele dneve? In to tisti, ki vidijo na monu celo dopoldne. Morda bi za spremembo delale, ko ste v sluzbi?
Neorganizirane ste v službi in doma, zato imate težave.

Ti si šele neorganizirana in nevedna, nedelje vse trgovine zaprte od te nedelje naprej, razen majhnih in trgovin na Petrolu. Od sobote pa zaprt centri, tako, da s sprehodom ne bo nič.

No evo, funkcionalna baba. S to nedeljo se zapira, kje ste bile pa do zdaj??
Počasi, še enkrat, pojutrišnjem je zaprto, do sedaj je bilo pa odprto. Je tak?

Majice in jopice nosim L, zdaj te prehodne jakne XL, kakšne bolj zimske oz. tiste, ki so manjše številke (italijanske…) sem probavala v 2XL. Hlače pa zelo elastične 2XL. Odvisno od materiala, koliko je raztegljiv…
[/quote]

Bom pogledala kaj imam.
Vem za puloverje L iz CA, noseni eno sezono, pa se to samo parkrat.
Kavbojke imam boot cut, ce ti je to vsec.
Za jakno pa ne vem, koliko je stevilka, ena vem, da je ogromna.

Sem pa visoka skoraj 180, tako da so vse hlace ful dolge.

Bom pogledala kaj imam.
Vem za puloverje L iz CA, noseni eno sezono, pa se to samo parkrat.
Kavbojke imam boot cut, ce ti je to vsec.
Za jakno pa ne vem, koliko je stevilka, ena vem, da je ogromna.

Sem pa visoka skoraj 180, tako da so vse hlace ful dolge.
[/quote]

Od kod pa ste? Jaz iz LJ.

Ti si šele neorganizirana in nevedna, nedelje vse trgovine zaprte od te nedelje naprej, razen majhnih in trgovin na Petrolu. Od sobote pa zaprt centri, tako, da s sprehodom ne bo nič.
[/quote]

ja to je od jutri dalje, do zdaj je vse normalno laufalo, a je bilo težko kupit par gat in majice, ali kaj vam že manjka??
Jaz sem to “nekako” predvidevala, kupila za večjega otroka novo zimsko obutev, nekaj trenirk, 2 bundi. ena za smučanje, druga malo tanjša itd..
Mlajši ima itak od večjega vedno nekaj na zalogi.
Sama ne potrebujem nič novega, prav tako ne partner.

ja to je od jutri dalje, do zdaj je vse normalno laufalo, a je bilo težko kupit par gat in majice, ali kaj vam že manjka??
Jaz sem to “nekako” predvidevala, kupila za večjega otroka novo zimsko obutev, nekaj trenirk, 2 bundi. ena za smučanje, druga malo tanjša itd..
Mlajši ima itak od večjega vedno nekaj na zalogi.
Sama ne potrebujem nič novega, prav tako ne partner.
[/quote]

Enako jaz, šla sem jima kupit 2 številki večje zimske čevlje, po en par superg številko večje, večje bunde, trenirke in hlače. Vse ostalo bomo skombinirali, sploh če bodo več ali manj doma. Midva bova ponosila, kar je omari. Sploh pa sem se naučila kupiti ko vidim da imajo, za eno številko večje in je nekaj vedno na zalogi.

New Report

Close