Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Samo malo da se spiham. Kot vse imam tudi jaz menstruacijo vsak mesec in traja tam 5 dni. Moj partner je v teh dneh zelo zoprn in nezadovoljen in sitnari in sprašuje ali je že konec ali ne. Seveda da ni sem rekla, sem dobila šele v soboto popoldan, pa je začel težit in najedat da kdaj bo že konec, da on tako ne more več. Kako druge to rešujete.

A je tako tezko obcasno odpret usta?

Kako bo zdržal potem, ko boš noseča? Kak partner omg kak seks dec. Druzga ne morm rečt no.

Tip je pobegnil iz jame in dela po nagonu in hormonih. Žal tudi takšni primerki obstajajo. Moje sožalje!

Zgleda da res. Al pa je fake tema kot jih je tu res veliko

A uporabiš lahko malo domišljije in iznajdljivosti v tistih dneh, vse se da, če je želja obojestranska.. meni ravno takrat hormoni najbolj nagajajo in sem prav druga ženska.

Joj kok sta pa stara no. 5 dni pa res ni velik, moja punca ima 8 dni, takrat je tudi roka dobra ali pa kakšna spolna igračka. Lahko probata analno/oralno. Na tvojm mestu bi si rajš najdu boljšega tipa.

Kako bo zdržal potem, ko boš noseča? Kak partner omg kak seks dec. Druzga ne morm rečt no.
[/quote]

Tip je itak debil, samo kaj ima pa nosečnost s seksom, pa tudi ne razumem.

Tip je itak debil, samo kaj ima pa nosečnost s seksom, pa tudi ne razumem.
[/quote]

S seksom nastane nosečnost. Kaj ti ni jasno?

ne v rdečo, boš s pendrkom dobil poje adi smolar…, ampak v mojih mladih letih je šlo tud v rdečo, včasih. Itak, da pa tipa lahko zadovoljiš že z rokami, če ne z usti samo, če imaš vsaj malo volje.

Ne Adi Smolar, ampak Leteči potepuhi.

https://youtu.be/NauLkNZiJrc

Ne Adi Smolar, ampak Leteči potepuhi.
[/quote]

jp, pojejo oni, tekst je pa od Smolarja.


Enkrat imej z njim spolni odnos na dan, ko imaš najmočnejšo menstruacijo. Seveda mu tega ne povedati. Pa da ne bo preveč svetlobe. Pa naj čimveč opleta z rokami, nogami, itd, (no, ravno jezik mu prišparaj)… Ko bo vsega konec pa prižgi luč. Lahko se zgodi dvoje: da zaradi travme nikoli več ne pisne ali da mu bo všeč in ti bo še bolj težil. 🙂

Obstajajo tamponi za to, če ga ne moti kri lahko tudi med menstruacijo. Lahko pa ti njega razvajaš.

Jaz med menstruacijo želim svoj mir in pika. Mi ne paše, sem tečna in razdražljiva. Žal je tako da mi je tistih par dni njegov tiček na zadnjem.mestu hihihi
Nimam kaj, tako se počutim.
Saj potwm je vse normalno 😉

Fuj je nagravzn,da 5,6 dni ne zfrzi. Drek frdaman. Nagonu dovoli da prevlada ker je sebicna picka.
Na svojga tica misl ne da se tebe tok zeli.
Res je svina,namestda bi ti kako cokolado kupu pa kak caj skuhu ti najeda.
Goni ga

Nikakor. Nimamo primitivnih opic za partnerja.
Mene nič ne mine če imam menstruacijo, bi me pa minilo če bi imela takega bebca doma.

Nekatere ženske baje dobijo tako čudežno menstruacijo, ki traja 10 ali celo 14 dni, ali pa pride dvakrat na mesec 😉Reč mu naj ne kliče vraga!

Tip je itak debil, samo kaj ima pa nosečnost s seksom, pa tudi ne razumem.
[/quote]

Kaj si lahko prebereš še 1x ta stavek. Kako bo zdržav (v prihodnosti, če bo kdaj noseča, če ime ža zdaj teh 5 dni tkoliko težav).

Kako bo zdržal potem, ko boš noseča? Kak partner omg kak seks dec. Druzga ne morm rečt no

Uf ja … Ce je pa to taka tezava, potem raje premisli, vse tiste odsotnosti, ko se nista videla po nekaj dni – se pravi je velika verjetnost, da si je ‘s kaksno pomagal’ ….

P.s.: Si dojela, upam, bistvo …

Hehe. Jaz pa mislim, da je tale eden izmed unih zajčkov. Skoč na babo pa paw, paw, paw, paw, paw, paw pa konc.
Če bi si znal vzet čas za žensko pa “pošraufat tko k se zagre”, bi mu tistih pet dni dopusta prišlo še kako prav.
😁😁😁

jp, pojejo oni, tekst je pa od Smolarja.
[/quote]

Nope, je kar avtorska. Na tisti plati je samo ena, ki ni njihova – in je temu primerno tudi označena. To, kar je bilo njihovih sodelovanj, je pa Adijevo delo, ja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kaj si lahko prebereš še 1x ta stavek. Kako bo zdržav (v prihodnosti, če bo kdaj noseča, če ime ža zdaj teh 5 dni tkoliko težav).

Kako bo zdržal potem, ko boš noseča? Kak partner omg kak seks dec. Druzga ne morm rečt no
[/quote]

Berem pa še vedno ne razumem
A misliš da se med nosečnostjo ne sme seksat ali?

Berem pa še vedno ne razumem
A misliš da se med nosečnostjo ne sme seksat ali?
[/quote]

Ne ne gre se za to. Lahko se, ampak precej težje je, bolj nerodno in vse. V teoriji je nekaj. V praksi pa nekaj drugega, Bo šlo razumet? 😉

New Report

Close