Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tako ga pogrešam..kako ga preboleti?

tako ga pogrešam..kako ga preboleti?

Jaz pa sem prejšnji teden po 3 mesecih zbiranja poguma pustila mojega partnerja. Bila sva skupaj pet let, živela skupaj. Jaz pravim, da ni za nič na svetu prehitro , ker delaš kar čutiš. Ampak nabralo se je toliko kregarij vsega..danes sva jokala oba, meni je tako hudo, ker še ga nisem videla jokat, rekel je zakaj se mu vzela vstran sebe. Rada ga imam ampak premalo me je spoštoval stal ob strani, ko sem ga potrebovala, vem da je vse naredil za mene včasih..zadnje pol leta pa mu je bilo težko vse. Zdaj bi on vse spremenil.
Jaz pa ne morem preveč je bolečine v meni. Zakaj sem mogla jaz to nardit, jaz zaključit..kak boli, ko to moraš nardit…pogrešam ga zdaj…upam da sem se prav odločla…
ali je to res..da eni skupaj pridejo, če so si usojeni…

Da pomagam, jst sem zelo občutljiv človek. Ko preberem kaj takega, me čustva sesujejo, poistovetim se z bolečino nesrečnika in zdej jokam tudi jst, jebi ga. Ni dost ampak vsaj malo pomoči pa je.

Ja, v mojem primeru se je izšlo. Leta sva se razhajala in pristaja skupaj, čeprav je bila ljubezen, ni bilo pa marsikaj drugega. Sva rešila, precej sama, pomagala je tudi terapija. Partner je bil tudi tak, vse za druge, zame nič. Je dojel, me upošteva, zdaj me vpraša tudi za mnenje o stvareh, ki me jih ne bi rabil.
Je pa to čuteč moški, dober človek, ki je bil precej “zavožen” zaradi svoje manipulativne družine, razpet med njih in sebe.

Je šlo ogromno energije in volje, ampak je bilo vredno, tudi ko so vsi ostali mislili da nima smisla. Če se ne bi imela dovolj rada, ne bi zmogla. Ni mi žal, čeprav je bil proces res težek in boleč.

Obstaja upanje, če se imata dovolj rada. Poskusita govorit in če želita poskusiti obvezno na terapijo. Dober terapevt res lahko reši odnose. Samo pazi, čutiš da je res vredno reševat? Če ja, potem pejdi za tem.
Srečno!

nova
Uredništvo priporoča

Very good story.

Zalostno je to, da si ga sele sedaj po petih letih veze videla jokat! Toliko o tem, kolk te je mel res rad in ti izkazoval svoja čustva do tebe.

Konci nikoli niso lepi. Vedi pa eno, ljudje se ne spreminjajo. Oz. se, pa vsekakor ne v par dneh. Tako da če čudeža v teh 5ih letih ni bilo, ga tudi zdaj ne bo. Pojdi naprej.

Vem da nikoli ne bova prisla nazaj, v casu razhoda so se zaceli dogajati tezki pritiski, on sebe vidi kot obupanca, jaz kot zrtev ki ji je nekdo 3m grozil s samoumorom. Vem da je bilo to iz obupa, a vem da enkrat samkrat se ni vprasal kaksne posledice je to pustilo na meni, ki mi je ta pressing udaril na psiho in posledicno na kožo. Resila se je ne bom nikoli. Vprasal pa vem da se ni, ker je moral it naprej, ce je hotel ziveti…oba sva potem se konkretno spremenila….vem pa nekaj…ker sva oba o zivljenju in partnerstvu vedela prakticno nic, zacela pri 18 prva zveza, koncala pri 28…zadeve nisva znala ne prav predelovati, ne se je lotiti. Ce bi nama uspelo prebroditi tisto prvo negotovo obdobje, bi zivela pravljicno druzinsko zivljenje….res pa ne vem kako bi se v zivljenju spopadala z ovirami. Ker takrat nisem bila pol tok udarna kot sem zdaj.


Popay

20 Okt 2020 12:17
Da pomagam, jst sem zelo občutljiv človek. Ko preberem kaj takega, me čustva sesujejo, poistovetim se z bolečino nesrečnika in zdej jokam tudi jst, jebi ga. Ni dost ampak vsaj malo pomoči pa je.

Opisal si pedra!

Ce bi nama uspelo prebroditi tisto prvo negotovo obdobje, bi zivela pravljicno druzinsko zivljenje….

S to trditvijo se strinjava jaz in bivša.

No samo da ne bo pomote, nisem vasa bivsa😊.

Jaz sem imela podobno zgodbo. Z njim sem bila kaki 2 leti in večkrat bi lahko šla narazen saj sva se samo kregala hotej je zaključit z mano pa sem ga nekako z jokom spet priklenla na sebe. Potem pa mi je bilo tega dovol, morala sem zaključit z njim ni bilo druge. Potem sem hitro za tem našla drugega s kerim sem se mela zlo lepo. Mislila sem da je popoln za mene. Pa se je zgodilo to da je on ki sem ga pustila po skoraj 2 mesecih prišal v lokal kjer sem delala. Prinesel je pismo v katerem se je opravičeval za vse in takrat ko sem ga videla sem ugotovila da nemorem brez njega. Zato sem pol pustila onega in sem nazaj z njim ki pa se je res spremenil.

Ni enostavno, za celo življenje si zapomni, da se lahko zaneseš le nase in na nikogar drugega. Nihče ne bo tvojih težav reševal namesto tebe. Da se moraš postaviti na svoje noge. Od drugih dobiš le tisto kar zmorejo. V okviru svojih otroških vzorcev. In fant ti je dal le tisto kar je zmogel. Več ni znal, ni bil navajen, ni imel tega v sebi.

Kater terapevt je to pomagal? Hvala za odgovor.

Tipična življenja zgodba lajdre!

vsaka stvar se zgodi z razlogom…get over it!

Nekateri moški ustvarijo pekel za žensko in pričakujejo, da se bo ona obnašala kot angel. Potem je seveda vsega ona kriva, ker se ne. To ugotoviš, ko ti drugi nudi nebesa in iz tebe izvleče le najboljše lastnosti, takrat dojameš, da ni s teboj nič narobe, le z napačnim si bila. Nisi terapevt, da rešuješ njegove težave, za to mora vsak sam poskrbeti. Z njim naj bi bila še bolj srečna kot si lahko sama, ne pa da te niti ne ceni, ne spoštuje in ne zna stati ob strani. Če ne bo sedaj, verjemi da je z leti še slabše. Odidi in se ne oziraj. Boljša priložnost te zagotovo čaka!

https://youtu.be/BVDkZ0psqfU

Zmeraj je vse naredil zate ,adnje pol leta pa skoraj nic!?!

Si se vprasala, da je vilnzadnja leta morda on v stiski?

Zgleda je prevec naredil zate, razvajenka…

Odgovor na objavo uporabnika
Hja, 10.11.2021 ob 12:35

Zmeraj je vse naredil zate ,adnje pol leta pa skoraj nic!?!

Si se vprasala, da je vilnzadnja leta morda on v stiski?

Zgleda je prevec naredil zate, razvajenka…

to je vse že mimo, če je res …. zgodba od lani (datum objave), na FB so jo delili pa pred nekaj dnevi …

Ce si tako zacutila je tako prav. Bolelo bo nekaj casa, ampak gotovo je tehten razlog, da si sla stran. Redki ljudje razumejo, da delajo kaj narobe in se tezko spremenijo. Mogoce za teden ali mesec potem pa spet stari tiri… Ce sta si usojena, potem bo cas to pokazal. Zdaj pa zadihaj, daj sebe na prvo mesto, poglej vase, zakaj je imel tak odnos do tebe, mogoce se imas premalo rada, se premalo spostujes…odnosi nam pokazejo kaj manjka v nas samih… ze to da si naredila korak je zelo veliko. Zdaj pa samo dalje, delati na sebi in se prepustit zivljenju…

Če koga zanima updejt, sva razpadla v drugo in dokončno po še enem letu. Toliko o spremembah. Zguba časa, energije in živcev.

Odgovor na objavo uporabnika
Dana -_-, 02.11.2022 ob 08:43

Če koga zanima updejt, sva razpadla v drugo in dokončno po še enem letu. Toliko o spremembah. Zguba časa, energije in živcev.

opa, a ti si ista oseba kot tista pred dvemi leti 3 komentar…, zanimivo,  če je res, je to prvi tak primer, ki sem ga opazil..

Itak, da se ne splača neko sranje s terapijami, škoda časa in energije…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 02.11.2022 ob 09:17

opa, a ti si ista oseba kot tista pred dvemi leti 3 komentar…, zanimivo,  če je res, je to prvi tak primer, ki sem ga opazil..

Itak, da se ne splača neko sranje s terapijami, škoda časa in energije…

…in spet bosta kmalu nazaj.

Jap, ista.
Verjemi, ne bova. Sem sla naprej zdavnaj.

Če je nekaj za na terapijo je začetek konca. Ni za silit. Jbg, cel lajf se učimo.

Zakaj odgovarjate na 2 leti staro zgodbo?

 

Ta avtorka je medtem že verjetno zamenjala po 3 moške, potem pa jokala ,da noben od njih je ni dovolj razvajal in seksal z njo vsak dan, 100 na uro.

New Report

Close