Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obupana,mozolji kontracepcije

Obupana,mozolji kontracepcije

Trpim ze dolgo let zaradi mozoljev, imam take trdovratne (papule,pustule,..) namrec sama svinjarija na obrazu.. sem ze bila pri ginekologu nic pametnega povedala,bila pri dermatologu dobila antibiotik ni pomagalo,dobila kremice nic ni dolgotrajno.. sedaj sem zmenjena da dobim KT samo spet akne se pojavijo ko nehas jemati celo zivljenje pa jih nemorem jemati
A lahko dobim malo pomoci punc

Mene tudi to zanima. :))
ampak od odznotraj:
Če imaš težave z mlekom in mlečnimi izdelki, se to lahko odraža na koži.
Dosti pomaga pitje zelenega čaja, dodajanje vitaminov B3, B5, vitamina A in cinka.
Pa jaz sem imela res lepo kožo, ko sem jedla full zelenjave.
Ordinary ima dobre izdelke, ampak ga ni v Sloveniji ……

Ne se hecast s hormoni, lahko pusti posledice.
Pij veliko vode, gibanje, uredi prehrano in vrzi kremce v smeti.
Za aknasto kozo najbolj pomaga med. Direktno na kozo.

nova
Uredništvo priporoča

Also, kupi si crno milo iz oglja.

CBD smola proti vnetno delovanje, zelo pomaga proti aknam.

Stara 42, večino časa na kt, ker drugo ni nič pomagalo!!

Te razumem, sicer nisem bila nikoli na hormonski kontracepciji, pa vendar, akne v pozna dvajseta, papule, pustule, male ciste. Prav neprijetno sem se počutila, v službi na dokaj visokem položaju, pa se mi je zdelo da me nihče ne jemlje resno, da strmijo v moje akne…
Poiskusila antibiotike, kreme, izločila mlečne izdelke iz prehrane pa ni pomagalo. Edina stvar, ki mi je pomagala je bilo zdravilo Roaccutane, na katerem sem bila dolgih 9 mesecev. V drugem mesecu jemanja se je moja koža popolnoma sčistila, danes aken nimam več, so pa ostale male brazgotine. Akne se po koncu jemanja niso vrnile. Je res, da ima to zdravilo nekaj stranskih učinkov, predvsem suha koža in ustnice, pa malo bolečine v sklepih, glavoboli, pa na noben način ne smeš zanositi med jemanjem in še 6 mesecev po tem. A se splača, koža je zdaj lepa, 2 tedna po prenehanju jemanja so izginili vsi stranski učinki. Žal mi je, da nisem poiskusila te možnosti že prej, ker so mi akne pustile brazgotine in kar nekaj težav s samozavestjo v preteklosti in do neke mere še zdaj :/

A si dobila to zdravilo na recept? Ti ga je predpisal osebni zdravnik, dermatolog?

Roucattane drugo je vse metanje denarja stran in stare vraže

Roacuttane ti lahko zjebe vse notranje organe.

Ja, predpiše jih lahko samo dermatolog, pa opraviti moraš pred začetkom krvni test in tudi redne teste med jemanjem, jaz sem jih delala enkrat na mesec, vecina jih baje delajo na 3 mesece. Kontrolirajo pa mascobe v krvi in jetrne encime. Dermatolog te ima na ta nacin pod kontrolo ves cas jemanja.

New Report

Close