Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je bila to napaka?

Je bila to napaka?

Ideja je dobljena na tujem forumu. Namreč, veliko parov obžaluje, da so se razšli in tako jim je ponujena možnost, da se spet najdejo. Trma in ponos dostikrat preprečijo, da bi sami začeli pogovor.

Naš forum spremljajo tako ženske kot moški, torej ima smisel.

Če vam je žal, da ste se razsli, komentirajte tukaj, napišite nekaj kar vaša druga polovica prepozna! Tako lahko vsak naredi en korak, da se morda spet najdeta.

Lahko so to začetnice, datum rojstva, datum obletnice, kak poseben kraj, kamor sta rada zahajala in je unikaten. Pač nekaj posebnega. Morda pa bo, kdo ve?


Tema. Upam, da se jih čim več spet najde ❤

Meni je žal, da sva z mojo ljubeznijo življenja razšla. Semizdi, da je po enem velikem spletu okoliščin prišlo do tega. Pa še mlada sva bila. Če bi se našla pozneje v življenju, bi sigurno bilo drugače. Sedaj imava pa oba družine z drugimi partnerji, ah 🙁

Kdo bo zbral pogum in krstil novo temo?

FM, 06.05

Slaščičarna Zvezda, 8.8, vedno tvoja

Ali se spomniš sadne kupe v Hotelu Hum – Laško, konec 80s.

Ivana – 15.09

Ne.

replika ❤️

uuuu, končno pozitiva v mračnem času Princa teme.. To je bistvo tega čveka zarad katerga je ta čvek majka, ne pa fakerska politika z zverinami v človeškem telesu.. Ta tema si zasluži, da gre na tisoč strani.
Kar je bilo je bilo, mogoče sem katero nenamerno prizadel, žal se zgodi. Ženske so mila in nežna bitja, vsaj te s katerimi sem jst bil..

https://www.youtube.com/watch?v=BHhfBWfupzc

Ne delajte si utvar. Bivsi so z razlogim, bivsi.
Nobena resna zveza (vsaj na zacetku je bila tako misljena), se ne razleti brez vzroka.
Po letih, ko pozabis grde in pritlehne stvari, se HOTE, spominjas samo lepih. Razbiti pisker ostane razbit, pa ce ga se tako “kvalitetno” zlimas skupaj.
Sanje so dovoljene 😉😉😉.

https://youtu.be/1Y_0vOc6fjQ

Vse v življenju se zgodi z razlogom.

Lepa tema, s pozitivnim sporočilom, ki pa jo kvarijo ženske s slabo vestjo, ki se bojijo bivših ljubezni, z mantro, vse se zgodi z razlogom. Kaj se zgodi z razlogom, smrt, lakota, revščina, trpljenje…kako beden izgovor. Kaj so bivše z razlogom, ja, z razlogom ženske, ki preračunljivo spelje drugi moškega. Potem pa mu mantra vsak dan v uho, vse se zgodi z razlogom, bivša je bivša z razlogom, čeprav ste ta razlog ve, pa čeprav doma otroci jokajo za očetom.

Ex, se še spomniš najinega (službenega) potovanja v Rim?

Komu je mar za lanski sneg? Rajši od lakote umrem na Golem Otoku, kot da se vrnem k bivši ženi. Sama je izbira takšno pot. Sedaj jo pa naj prehodi sama. Meni takole biti sam nič ne manjka. Sem se že privadil na samoco.
PS. široko ti polje bivša ljubavi.

Kaj je avtor? Tema ni več zanimiva.

Ocitno je soncno jutro pregnalo vecerne sanje.
Dobrodosli v realnem svetu.

Z mojo veliko ljubeznijo sva začela z zvezo na ta dan, potem sva se žal razšla, vendar bosta ona in ta datum, 15.09, za zmeraj ostala v mojem spominu. Zmeraj bom tvoj.

Ta forum berejo samo luzerji. Z mano na čelu.

se spomniš, kako sva se imela lepo? Pogrešam te. 01.05

Sem si odprla šampanjec za vsakim bivšim in pred vsakim novim. Živela in izživela sem se v ljubezni na polno. Zdaj sem z ljubeznijo svojega življenja. Da bi jokala za pogreto juho? Ni šans! Življenje je prekratko.

Napaka bi bila, če se ne bi.

Ne pogrešam jih, ne mislim nanje, datum bi pa napisala, pa se ga ne spomnim…

Bravo -misst – , dobro si tole napisala!

New Report

Close