Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če pa je to najbolj vroča ženska na svetu, potem pa nam ni rešitve…

če pa je to najbolj vroča ženska na svetu, potem pa nam ni rešitve…

37-letna gospa iz Litve pravi,da je najbolj vroča ženska na svetu…za lepotne operacije pa je zmetala (verjetno ne sama) 100.000 evrov.
saj poglede res pritegne, samo ne vem, če iz pravih razlogov…

https://style.zurnal24.si/to-je-samooklicana-najbolj-vroca-zenska-na-svetu/

Lepa in vroča definitivno.

Pred operacijami ji ni falilo prav nič, zdaj je pa plastičen spaček…

nova
Uredništvo priporoča

To je tko, ko človek pretirava in gre čez mejo, potem je pa videti groteskno, kot v tistih karikaturah….

Koliko je vroča ne vem, ji zgleda nihče ni meril temperature.
Za nasmejat se – je pa priročna.

Jaz bi se zamislila nad moškimi, ki jim je tole všeč.
Ker jih ni malo.

točno to, tukaj se nekaj spakujejo, v reali bi jo pa vsi

Ta bi bila najbolj vroča, če bi se vžgala. Plastika bi verjetno gorela 3 tedne….

Naša Urška Bacovnik je lepša.. Vsaj meni.

greste se neke čistune, če bi jo pa srečali, pa jezik do tal…

Ne briga me katera je najlepša na svetu, bolj me briga kater je najlepši na svetu :))

Nima smisla. Spremeniti ne moreš – čemu bi se torej kdorkoli s tem ukvarjal.
Mogoče bi bilo koristno, če bi se nad svojo izbiro zamislile tiste, ki imajo takšne moške doma.
Pa še to samo, če so pripravljene kaj spremeniti.

Sama se je oklicala za najbolj vročo!😄😄 Pred operacijami je bila normalna in luštna, zdaj je silikonski spaček.
P.S. Ste prebrali, da ima silikonska Barbie kar 12 moških (idi.otov) sponzorjev, ki ji plačujejo vse to??? Včasih me je resnično sram, da sem dedec, ker taki bumbarji mečejo slabo luč na vso moško populacijo!

Res je huda, ta prava. Škoda, ker ni več takih.

silikon v telesu ne moreš enačit z naravno lepoto, pri takih kot je ta bejba psiha glih ne more bit ok. Pri tej je vidno pretiravanje, usta, joški, pa verjetno še kaj na licu…. ampak zadnja slika, skenslaš usta in joške, fokusiraš se na bedra, pas boki, tukej naj ne bi bilo silikona pa zgleda odlično.

saj njej itak ni pomoči…če misli, da je zdaj bolj luštna kot prej (prej je bila kar čedna)…ampak, jaz teh njenih sugar daddyjev ne razumem…kako obupan moraš bit, da si tako najdeš, da se ne počutiš osamljenega, pa da veš, da jih je še 11 v vrsti…

če te ne briga potem zapreš temo. vsak tvoj komentar je nepotreben in pove nič

Najbolj neapetitlih. A je komu mogoče sexy? ;))

Poglejte, koliko denarja je investirala v svoj izgled. Pošteno je, da se to nekje pozna, najmanj kar je, da dobi naziv najbolj vroče ženske na svetu.

Lepa? Ogabna, ne lepa. Verjetno ima ročne in ustne spretnosti.

To je tko, ko človek pretirava in gre čez mejo, potem je pa videti groteskno, kot v tistih karikaturah….
[/quote]

brez da se jo kdorkoli dotakne s kakšno lepotno op je bila luštna, vsaka odločitev za karkoli je bila huda napaka… jaz ne razumem kaj se ženske ne vidijo v ogledalu,da iz sebe naredijo tako spako…
moja prva asociacija ko jo pogledam sedaj na fotki je miss Piggy
https://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Piggy

Spaka. Psihicna in fizicna.


Normalno, da jezik do tal. Pa še bežali bi, ker bi mislili, da je invazija vesoljcev. 🙂

…. in zelo onesnažila okolje! Plastika je rak!
Izbirajmo rajši naravne in lokalne proizvode, ki pomembno prispevajo k dobremu počutju in nenazadnje tudi zdravju.

…. ampak zadnja slika, če bi imela vrečo od krompirja čez glavo in joške, pa zgleda odlično.
Si to imel v mislih? 🔥🔥🔥

New Report

Close