Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?

Še kakšen študent tu, ki zaradi neumne korone nikakor ne dobi bejb za avanture?

Pač js sm že čist obupan, spomlad sem si reko ajd bomo že zdržal teh par mescov, sam zdj pa to kr traja.

Ni nobene zurke, nč brucovanj, kjer sm zmeri kako dobil za akcijo, v študence pol folka sploh ni pršlo in še druga polovica se čist zase drži. Tud nč se ne dogaja ponavad so bli zmer spoznavni žuri v študencih in v Rožni sm tud s tremi bil te začetne tedne, zdj ni pa nč.

A kako pa ve bejbe to preživite, vm nč ne manka?

Pr men je isto ceprov sm zdj bruc in sm upal da se mi bo odprlo ko pridem v Lj.

Zdj sm pa samo na spoznavni uri videl sošolke v živo in pol konc, mamo vse na daljavo.

Mam pa ene 4 res hude in kolkr sm gledal na IG so samske in mal kinky 😉, tko da upam da minejo omejitve in mamo kakšen žur, da jih upecam.

seveda mi manka, keša mi mnajka. lej jest morm najemnino plačat, dela pa ni. Pa si poiščem sugar daddya

nova
Uredništvo priporoča

Do takrat pa študirajta.

Ej js mam svoj flet pa se lahk k men prseles pa ti ne bo treba placvat. 😉 Sm morva se prej videt na pijaci da vidva ce sva si kul ane.

Dj mi mejl al pa IG pa se pol tm zmenva.

Ne morš skos sam študirat se vid, da nisi sploh vido faksa nikol. Men gre najbols ce se fajn naseksam in pol sm sproscen in se dost lazji ucim in pol mam tud bolse ocene vsaj v sredni je blo tko pa sem zih da bo tud na faksi.

Ne nč nam ne manjka usaj tistim ne k nismo take p i č ke kot ti, da dobiš za f u ka t samo pjan

Malo inovativnosti mogoče?
Preklopi na varen cyber sex- pa razvijaj stvari v pravo smer tam.

Veš, pravijo, da tisti, ki so najbolj glasni, so ponavadi na suhem ali pa svoje težave projecirajo na druge.

Normalen moški si najde eno in to resno, avanture so za nesposobneže.

Kako bi lahko preklopil na cyber sex?

Nisem še slišala, da bi bilo kaj takega izvedljivo, me lahko razsvetliš?

Kako bi lahko preklopil na cyber sex?

Nisem še slišala, da bi bilo kaj takega izvedljivo, me lahko razsvetliš?
[/quote]

Ideja je. Če ne gre klasično, je treba najti kakšen nov način. Saj imate tudi ženske isti problem, torej se lahko oba spola prilagodita na nekaj novega.

Evo avtor – tukaj imaš odgovor; punčare ne morejo delat preko študenta, pa šuga dadija rabijo za sponzoriranje svojega študentskega lajfa- s tempa odpadete sovrstniki za seks usluge, ker šugadedki pokasirajo 🙂

luzr en. ocitno sj tako povprecje d nemors met babe
v resnih zvezah ni teh problemov ampak kaj bos ti vedu smrkouc 🙂
sj bos enkt zrastu 🙂 mogoce

Ja bog se vas usmili…še nikoli ni bilo lazje dobit kt zdaj…

Prijavi se na tinder, mal poklepetajta in se potipajta…in ker ni nic kamor bi sla…tud kafici bojo spet zaprti…je pac edino logicno in cist legit, da jo povabis k sebi domov. Ko jo mas pa enkrat doma, je pa pot do postelje kratka.

Super idealna, pust mi mail. Po moje se zges tut tko noro 😀

ki ne dobimo bejb za razvedrilo.

Aja kje so pa tiste “3” iz Rožne?? Boy do I have news for you…

Ej ti si kralj, to si zih v Mb tam pravjo, da je noro, vse ženske tolk potrebne in vročekrvne, da je v študencih skos akcija.

V Lj je bol žalost, sm bil z eno pa je bla ko hlod in je blo čist bedn, zdj eno Štajerko pecam pa upam, da mi rata, mava ju3 skupi fitnes, pa ji bom mal vaje pokazo. 😉

Tinder in vabit domov je super, samo problem je, če nimaš kam povabit. Verjamem, da marsikateri ne bo po godu akcija v mini študentski sobi še s 5imi ljudmi v apartmaju. 😀

Eh študenti.. mislijo samo še na kurbarijo 😂. Sama bi sicer rekla, be a man and get a real girl al ok sama nisem kaj bolša, ni nikogar treba obsojat. Al naj povem da ni tak težko najt, kaj pa online? Dating apps? Tinder recimo, kjer boš relativno hitro našel kako avanturo. Sama sem z enim frendom v ‘friends with benefits’ odnosu že dejansko leto dni, dobima se večinoma na dva tedna, včasih pogosteje ali redkeje, odvisno od obveznosti. In so vse spolne potrebe zadovoljene 🙃

Koga iščeš in mogoče dobiš, potem greš na kak sprehod, da si na zraku, noter na distanci malo pogostiš, ma ne vem po želji, tiste, ki pride, spoznavni večer, če ti je ok, večkrat. Za neke hude avanture res ni primeren čas, a, da si najdeš resno žensko, se da.

Vtakni med vrata in pripri. Te bo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} minilo.


A ni Korona ultimativna bejba?

Včasih si je tudi dobro malo popestriti življenje, bi te zanimal še kakšen friend with benefits?

Bi ti lahko pokazal kakšen novi trik 😉

Js tudi iscem seks prijatla.
Tinder mi ne ustreza ker se mi ne da toliko dopisovati. Zlo bi bla vesela ce bi kak fant pristopu do mene v zivo in bi se od tam odvilo naprej 😀
Moj nasvet : ce vidis bejbo k se ti dopade, jo ogovori in povabi na pjaco. Zgubit nimas kaj 😁

New Report

Close