Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spoznala sem tipa, ki ima nenavadno službo, je hazarder.

Spoznala sem tipa, ki ima nenavadno službo, je hazarder.

Spoznala sva se in me je pač pritegnil, je tak zabaven, zgovoren in me zna spraviti v smeh. Pol pa mal debatirava, mu povem kaj delam in kakšne ambicije imam v svojem poklicu, nakar mi on pove, da se on preživlja s stavami in igranju pokra. Zanimivo je to, da se tega model sploh ne sramuje! Njemu se to res zdi služba! Pa ni star 18 let, ampak 38!

Kakšni so to moški? Kaj je narobe z njimi? Za moje pojme je ena navadna lena brezposelna zguba in sram bi me bilo ga komurkoli predstaviti.

 

Če imaš srečo in svoj sistem je dober siht. Jaz sem že 9 let na sociali, star malo čez 30 in nisem nek luzr. Skadim 3 škatle dnevno in spijem za 10-15eur na dan, fookam redno, keša mi ostane povprečno po vseh odhodkih za minimalca. Luzr je tisti, ki hodi praznih rok domov in s polnimi jajci.

fookas? Ti njega ali on tebe? Katera normalna ženska bi pa foookala s takim?

nova
Uredništvo priporoča

Saj je, igranje pokra je lahko služba, igralci igrajo drugi proti drugem, ene 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najboljših igralcev pa služi na dolgi rok. Do stav pa je treba biti skeptičen, ker tam se igra proti hiši.

Zakaj bi se sramoval, da služi z nečem kar rad dela in ni nezakonito?
Misliš da morajo vsi v službe k drugim hodit in imeti iste načine služenja denarja?
Veš obstaja ogromno načinov kako se ljudje preživljamo. Jaz sem hodila 14let v službo in služila drugim denar. Sedaj delam zase. Ti bi rekla da sem lenuh, ker ne delam nekaj kar je v slovenski logiki služba. V resnici sem pa leta postavljala to poleg redne službe in sedaj jem sadove tega. Nekaj nerazumljivega za večino. Tako kot je bilo nerazumljivo ko nisem okoli letala ampak sem par let dobesedno po 15h na dan delala, jim je zdaj nerazumljivo da sem pustila dobro službo in se “nekaj igram”. Da o foušiji ker s “tem igranjem” dosti boljše služim kot večina v službah sploh ne govorim. Zakaj sodiš o stvareh o katerih pojma nimaš?

Seveda lahko vsak dela tisto, kar mu paše. Razumem pa avtorico, mene osebno bi bilo tudi sram, da bi moj partner se službeno ukvarjal s stavami. Vsi vemo, da je to životarenje, ker ne more biti drugače. Sploh pa ni fora samo v tem, kajti tudi delo v proizvodnji je životarenje. Fora je v tem, da to počnejo tipi, ki mislijo, da so oh in sploh, hkrati pa so navadni lenuhi, ki iščejo krivine in sanjajo o tem, kako bodo bogati kar seveda nikoli ne bodo. Tega se je pa za sramovati.

Zakaj bi se sramoval, da služi z nečem kar rad dela in ni nezakonito?
Misliš da morajo vsi v službe k drugim hodit in imeti iste načine služenja denarja?
Veš obstaja ogromno načinov kako se ljudje preživljamo. Jaz sem hodila 14let v službo in služila drugim denar. Sedaj delam zase. Ti bi rekla da sem lenuh, ker ne delam nekaj kar je v slovenski logiki služba. V resnici sem pa leta postavljala to poleg redne službe in sedaj jem sadove tega. Nekaj nerazumljivega za večino. Tako kot je bilo nerazumljivo ko nisem okoli letala ampak sem par let dobesedno po 15h na dan delala, jim je zdaj nerazumljivo da sem pustila dobro službo in se “nekaj igram”. Da o foušiji ker s “tem igranjem” dosti boljše služim kot večina v službah sploh ne govorim. Zakaj sodiš o stvareh o katerih pojma nimaš?
[/quote]

Če dober služi s pokrom pol se ni treba bat 🙂

pol je pa tudi edini, ponavadi je tako, dobi 500 eur in nato izgubi 550 🙂

Dober je, vsaj nekaj dela. Poznam kar dost ljudi in moški v veliki večini ki jih poznam, ne delajo nič, so lenuhi na socialki in ne iščejo službe. Vsi lažejo in cele dneve visijo na internetu, imajo kar naprej sebi podobne ženske, mama hotel, mama avto in se dolčkajo.
Socialko zapijejo in skadijo. Zaposleni nimajo časa za tak hec. Enim je tako ljubše, zakaj pa ne.

Moški vsi hrepenijo po denarju. Njemu je očitno nerodno povedati, da je pravzaprav brezposelen. Na tak način pač skuša narediti vtis nate. Zakaj pa misliš, da je samski pri 38?

tudi sam sem v poznih tridesetih…..imam službo, a zraven še polovico letne plače zaslužim z igranjem pokra. Torej namesto da razpolagam s cca 22000 eur letno, imam na voljo cca 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} več… Pač vsak ima svoj način…ne gre v tem primeru za nič nelegalnega. A bi bilo ful bolje če bi bil po svoji službi kot popoldanski s.p. in se ukvarjal z npr z zidarstvom? Samo zdravje bi si uničil.

Frend je bil na istem, težek luzer ker je gemblal in skos zgubljal. Enkrat pa je frajer trofil fajfiča in še dobil na ruleti, 60000€ je prinesel z Levčka v enem večeru, dva dni za tem še 7500€ in še izžreban za novo Octavio RS (tista ki je bila na strehi kazina). Ni bil več luzer si morate mislit? Žensk čez noč okrog kolk hočeš, vse slinaste, skoraj da so se teple zanj. Poslal jih je u pm. To so luzerke, to, slinave keš pič ke.

Naser ga naj gre na borzo.

Tam bo tripal na polno.

ce paliu,zakaj pa ne

Nimaš pojma nimaš…. Ne sodi o stvareh, ki resnično nimaš pojma!! Povrh vsega še žališ ljudi…. Profitabilen pokeraši je naditeligencna oseba… Pomojem si ti neumna in ovca, kjer misliš, da se služi denar samo da se hodi v službo kot ovca in ovca si… Naj ti povem pravi pokeraši zaslužijo v enem dnevu kot ti v celem letu tvoje mizerne plače za DRUGE… Se 1x navada ovca si mene bi bilo tebe predstavljat drugim…. Čim dlje od takih kot si ti…. Pojdi se malo pozanimati kok zaslužijo pokeraši tok kot ti ne boš v 2 tvojih mizernih življenjih…. Upam, da to ta fant prebere in te odjebe ovčka

Ne nakladaj, takih sharkov je mogoče 0,02{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vsi ostali so ribe.

Ne nakladaj, takih sharkov je mogoče 0,02{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, vsi ostali so ribe.
[/quote]

Ja drži, vsi ravno ne morjo zaslužit, ampak samo najboljši. Mal več jih je že, ene 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na posameznem nivoju.

pol je pa tudi edini, ponavadi je tako, dobi 500 eur in nato izgubi 550 🙂
[/quote]

Vsi tudi ne morejo izgubljat na dolgi rok, saj poker se igra med igralci, ne proti hiši, hiša samo takso pobira, kako se preostali dnar med igralci razdeli, jim je pa vseeno. Okoli 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je takih, ki so profitabilni na dolgi rok. V dobivanje na dolgi rok je pa že všteto da več dobiš kot izgubiš, saj vseh iger noben ne zmaga.

V igrah proti kazinu na dolgi rok vedno služi samo kazino.

V igrah med igralci pa na dolgi rok služijo dobri igralci na račun slabih igralcev, nekaj jih je pa približno na nuli. Seveda pa mislijo skoraj vsi, da so zmagovalci, tisti z velikim egom se težko izkopljejo, ker nimajo samorefleksije in je vedno vse drugo krivo, samo oni ne.

pol je pa tudi edini, ponavadi je tako, dobi 500 eur in nato izgubi 550 🙂
[/quote]

ah ne dobi 500eur, pol misle, da bo še več dobil pa zapufa celo hišo in ostane brez hiše ali stanovanja na cesti 🙂

Če obvlada to kar dela, ne vem zakaj te to tolk mot.
Poznam 2 osebi, se preživljata izključno s stavami in to že leta, nič jima ne manjka, imata oba dnarja še pa još. Morš pa tud tuki glavo oz mozak uporabljat.

Nikoli še niste slišali za null sum Game? Tisto kar nekdo dobi je izguba druga od česar je potrebno odšteti stroške organizatorjev, njihov dobiček in davke.

Seveda nihče ni tisti ki izgublja. Nekateri premagajo statistiko – narod zmagovalcev he he

No moja izkušnja pa je nekoliko drugačna..
Čimprej vstran od takega.. Moj bivsi se je s tem ukvarjal in se na koncu zapufal za 70 000 eur. In je že par let navadna propalica, nima niti za kruh.


Imam kolegico, ki je tudi imela takšen biser, še celo otroka ji je naredil. Zdaj pa propalica totalna

Verjamem da to nekaterim gre in znajo in na podlagi tega služijo.

Ampak…tudi jaz poznam primer, ko sta bila dva idealen par, res poštekala sta se na vseh področjih, ona prav hitro zanosila, bili so srečna družina, prav kmalu pa je ona prišla sama in povedala da ga je pustila saj ji je zafural vse iz njenih računov in iz svojega tudi, čeprav je imel dobro službo poleg. Vse je zapravil za hazarderstvo. Prosila ga je da si poišče pomoč, vendar on ni priznal težave in je s tem nadaljeval. Ni ji preostalo drugega kot da je z otrokom šla.

Tako da, jaz bi mu povedala da te to skrbi, in naj ti predstavi zadevo da dobiš malo občutka kako mu gre, če vse sproti zafura ti tak ne bo hotu nič povedat, in je bolje da čimprej spokaš da si ne naložiš še dodatnih težav…. pozanimaj pa se zakaj je pri 38 še vedno samski, kakšne težave je imel prej s puncami…lahko je bil razlog vedno spraznjen račun :/
Srečno

To je dec za sponzoruše. Nimajo same nič, se priskledijo na zlato žlico in nimajo kaj izgubiti. Razumna ženska s šihtom, od katerega trideset let plačuje kredit za flat v Ljubljani, pa bi bila neumna, če bi stavila na resno zvezo s takim, ki lahko zakocka ali zašpila to garanje v eni noči. Ne gre skupaj, pa čeprav, ja živijo razni jonasi med nami. Največkrat samski in božanski, ali pa v burnem skupnem življenju s kakšno tepko, ki je zmožna vedno znova oproščati ter spet in spet padati po čereh žalosti od razmerja.

New Report

Close