Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica mi je rekla, da že nekaj let z možem ni imela spolnega odnosa

Prijateljica mi je rekla, da že nekaj let z možem ni imela spolnega odnosa

Stara sem 37 let in zadnjič v družbi kolegic, prijateljic se pogovarjamo o sexu… Pa tri izmed njih povejo, da že dolgo niso imele odnosa s partnerjem… da se jim gnusi odnos, da jim ni do tega…
Ko sem vprašala, kako dolgo je to, sem mislila mesec dni, no vse so povedale precej več…ena 6 let, druga leto in pol in ena 10 let.
Verjamem, da ženskam vedno ni do spolnosti, ampak tako dolgo, je meni čudno. Vem oziroma sem prepričana, da one ne varajo, ne vem pa kako je z njihovimi možmi.
Kako vi gledate na to?
Meni je sex, ljubljenje pomemben del odnosa, najini trenutki, združitev, zdi se mi pač pomemben..če seveda ni kakšnih bolezni itd…govorim o zdravem odnosu

Sto ljudi sto čudi.

Ne ni….tudi jaz pred časom govorim z eno in pravi, da spita ločeno že nekaj let in da nista seksala že 3 leta, od spočetja otroka…

nova
Uredništvo priporoča

Ljudje tudi iz drugih razlogov ostanejo v odnosu. Imajo neko varnost, skupne interese, ni pa ljubezni, vsaj ne v telesni obliki.

To ni v redu..pri 37!? Razumem, da ima vsak drugačne želje in potrebe, a leta brez? Razen če je kaj hudo narobe, bolezen kot si rekla, nezmožnost, težave, … v zdravem odnosu je po mojem ta del eden bolj pomembnih. Ne bom rekla najpomembnejši, a vseeno… c’mon…

Saj tud ti ne seksas…nimas zdravega odnosa?da nisi zdrava ze vemo hehe

Saj tud ti ne seksas…nimas zdravega odnosa?da nisi zdrava ze vemo hehe
[/quote]

O meni pa res nič ne veš, če tako misliš 😉

Sem že večkrat napisala, ne delajte si mentalnih filmov, ker sem pridem le po zabavo in preganjanje dolgčasa😊 Nič minne manjka, hvala Bogu in z vsakim dnem mi gre še bolje.

Pa se zdaj požrite fovšljivci 😄

O meni pa res nič ne veš, če tako misliš 😉

Sem že večkrat napisala, ne delajte si mentalnih filmov, ker sem pridem le po zabavo in preganjanje dolgčasa😊 Nič minne manjka, hvala Bogu in z vsakim dnem mi gre še bolje.

Pa se zdaj požrite fovšljivci 😄
[/quote]
Ko biti imela zabavi v reali ne bi iskala fu.ka po tem forumu…in zabave…si pusta kot sahara opoldne hehe


Ko biti imela zabavi v reali ne bi iskala fu.ka po tem forumu…in zabave…si pusta kot sahara opoldne hehe
[/quote]

😄 če te ta misel tolaži in je tvoje življenje potem znosnejše, ti kar. Me ne moti 🙂

Nikoli nisem iskala ničesar na tem forumu. Morda ste si nekateri to želeli? 🤣

S takimi neumnostmi me pa ne boste odgnali, mi je preveč lepo druženje na monu, da bi me take poceni fore odvrnile od pisanja. Sam povem

ja saj zakaj pa da bi, če pa so pod pretvezo zakona/partnerske zveze zadovoljene vse njihove potrebe in želje?

+ tega imajo tovrstne kurbe tudi podržko zzzdr, natančneje v členu ki določa, da ni različnih pravnih posledic pri ločitvi ali ničnosti.


se strinjam….je pomembno, vsaj meni. na začetku veze sva tudi po nekajkrat na dan, zdaj nekajkrat na teden, včasih , ko sva sama tudi večkrat na dan…ni to najpomembnejše, ker sva skupaj zaraddi drgih stvari…ampak da pa sexa ne bi bilo, bi me skrbelo.


ja saj zakaj pa da bi, če pa so pod pretvezo zakona/partnerske zveze zadovoljene vse njihove potrebe in želje?

+ tega imajo tovrstne kurbe tudi podržko zzzdr, natančneje v členu ki določa, da ni različnih pravnih posledic pri ločitvi ali ničnosti.
[/quo
če je zdrav odnos, kar pomeni,se dobro razumeta, potem je sex zame obvezni del..to ne moreš enačiti z drugimi potrebami

Avtorica, brigaj se zase.

In če nisi opazila, si ti čudna. Ostale tri tako, ti pa ja. Katera je v manjšini?!


ti si pa še bolj čudna…
ja, čudno je, da par ne sexa pa pika….sex je del zveze…če je zdravje in vse pošlihtano, potem…ni normalno

Imajo očitno raje drugačno zabavo – psihiranje otrok –, ki jim prinaša več zadovoljstva.

Današnje ženske ne vedo tistega, kar so njihove prednice vedele tisočletja – da je seks samo v zadovoljstvo moških. Ženske od tega nimajo nič, se pa udeležene pri tem, da imajo mir v partnerskem odnosu. Feministične teorije blodijo o nekakšnem ženskem spolnem poželenju in potešitvi, kar pa je samo plod prenapete domišljije in popolnoma nenaravno.

😄 če te ta misel tolaži in je tvoje življenje potem znosnejše, ti kar. Me ne moti 🙂

Nikoli nisem iskala ničesar na tem forumu. Morda ste si nekateri to želeli? 🤣

S takimi neumnostmi me pa ne boste odgnali, mi je preveč lepo druženje na monu, da bi me take poceni fore odvrnile od pisanja. Sam povem
[/quote]

Ti damo link do članka o viharcu, verjetno boš naslednjih 10 let preživela v seksualni karanteni. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ti damo link do članka o viharcu, verjetno boš naslednjih 10 let preživela v seksualni karanteni. 😛
[/quote]

Ja, daj ga.

in potem se čudite take, da imajo taki možovi “ljubice” in seksajo drugje ? Moški so po naravi trosilci semena; če doma ne dobi, gre drugam. pa ni nujno, da oplojevat -doživljat orgazem in normalno seksat.

pa tak zakon je samo še fasada za javnost in farsa za sorodnike in znance; pa bolje, da gredo narazen, ko so otroc še majhni, ko bodo preveliki, tudi oni izstavljajo račune, brez skrbi….

A misliš, da ga ti moški, ki od “žene ne dobijo intime doma v jogij tišijo, ap na roke samo mečejo? saj bi ja bili neumni.

Pa sem ženska, bajdevej – pa ne ljubica 🙂

zato pa je veliko pijanih in nasilnih

Evo prvi na strani in prvi na voljo za te nesrečne žene, ki niso že celo večnost sexale.

Od takih ne boš dobil. -ker se jim seks gnusi, se jim več ne ljubi; to so take, ki menijo, da je seksa smo za potomce za naredit… potem pa “štacuno” zaprejo in desca doma dobesedno odtegnejo. In jim tudi ti ne boš v pomoč 🙂

Od takih ne boš dobil. -ker se jim seks gnusi, se jim več ne ljubi; to so take, ki menijo, da je seksa smo za potomce za naredit… potem pa “štacuno” zaprejo in desca doma dobesedno odtegnejo. In jim tudi ti ne boš v pomoč 🙂
[/quote]

No, potem se pa lahko midva kaj zmeniva. 🙂

in potem se čudite take, da imajo taki možovi “ljubice” in seksajo drugje ? Moški so po naravi trosilci semena; če doma ne dobi, gre drugam. pa ni nujno, da oplojevat -doživljat orgazem in normalno seksat.

pa tak zakon je samo še fasada za javnost in farsa za sorodnike in znance; pa bolje, da gredo narazen, ko so otroc še majhni, ko bodo preveliki, tudi oni izstavljajo račune, brez skrbi….

A misliš, da ga ti moški, ki od “žene ne dobijo intime doma v jogij tišijo, ap na roke samo mečejo? saj bi ja bili neumni.

Pa sem ženska, bajdevej – pa ne ljubica 🙂
[/quote]

Si ti malo blesava? A ti resnično misliš, da se ženska, ki z možem ni seksala že 3 leta ali 5 let ali celo 10 let, čudi, če njen mož fukka drugje? A misliš, da je ljubosumna?😄😄
Briga jo. V zakonu pač ostaja zaradi drugih interesov, briga njo, kam dedec svojo hrenovko tišči. Ona ima svoje življenje, on pa verjetno svojega. Takih parov je na tisoče…

Si ti malo blesava? A ti resnično misliš, da se ženska, ki z možem ni seksala že 3 leta ali 5 let ali celo 10 let, čudi, če njen mož fukka drugje? A misliš, da je ljubosumna?😄😄
Briga jo. V zakonu pač ostaja zaradi drugih interesov, briga njo, kam dedec svojo hrenovko tišči. Ona ima svoje življenje, on pa verjetno svojega. Takih parov je na tisoče…
[/quote]

Daj preberi, predno se name usajaš – jaz pišem avtorici, ki sem jo scitirala, naj pomisli zakaj… Njej scitiraj, ne meni .

jaz vem, da se take s stem sprijaznijo – samo da jim ni treba nog razširit in da imajo tisto, kar samo njim egoistično paše 🙂

Tako da – blesavost serviraj drugim, ne meni .

New Report

Close