Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Psihiatrinja Metka Faganelj But

Psihiatrinja Metka Faganelj But

iz Maribora ima kdo izkušnje z njo? Njen mož zdaj že bivši jo je zapustil. Bivši mož je priznani urolog in ginekolog porodničar Igor But ima svoj zasebno zdravstveno ambulanto in njegove pacientke mu pojejo hvalospeve na njegovi spletni strani. Dobil si je mlajšo in lepšo Res se mi smili uboga psihiatrinja.

psihiatrinja Metka Faganelj But je Čudovita ženska,pripravljena poslušati in svetovati in lepa po duši.Upam,da je tudi ona sedaj našla srečo.

Ubozica, res se mi smili.. Tudi zato, ker opravlja delo za katerega nima pojma kako ga opravljati. Lp

Se spomnite mariborske zdravnice (ali sodnice?) ki so jo pretepli? Takrat se je pisalo, da naj bi bilo po moževem naročilo, je bilo potem to res? Si je ženska opomogla?

Sam je osebno ne bi priporocil. Sam sem zaradi burnouta potreboval mnenje psihiatra in se obrnil na njo. Zal ta zenska nima pretiranega obcutka empatije. So ljudje, ki so sposobni dela z ljudmi in tisti ki tega zal niso sposobni. Absolutno odsvetujem…

Pred leti sem bila pri psihoterapevtki, ker sem bila sesuta zaradi moževe prevare in ločitve. Med debato z njo, sem dojela, da ima ona sama izvenzakonsko razmerje in med vrsticami mi je dala vedeti, da je to čisto ok, če se tako naravnaš.

Mi je to pomagalo? Ne. Je pomagalo njej? Sigurno! Na kratek rok. Dobila je vsaj 70€ . Več me ni videla.

New Report

Close