Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje imate shranjen denar in nakit, če ga imate?

Kje imate shranjen denar in nakit, če ga imate?

Pri prijateljici so že dvakrat vlomili, enkrat so pokradli vso zlatnino od otrok, ki so jo dobili za krst, obhajilo in birmo, drugič so pobrali nekaj denarja.
Ali je resnica, da če imaš vse zavito v alu folijo, da detektor tega ne odkrije? Sama nimam nikoli gotovine doma. Od ljudi pa sem slišala že za vse mogoče verzije, da imajo zlatnino v zamrzovalni skrinji, v hladilniku, v posodi od fižola, skratka, na nenavadnih mestih, nekateri tudi na kašči, na katero je težko priti in je treba iti po lojtrah.
Pravijo, da je najslabše imeti zlatnino in denar spravljeno v spalnici, v omari, kjer so rjuhe ali pa pod jogiji.
Vaše izkušnje?
Še to: kaj pa nalepke: hud pes, objekt je varovan z video kamero ipd., ali to roparje kaj odvrne?

Da javno povem, da vse svoje bogastvo hranim v državni banki.

Misliš, da smotako neumni,da bomo na javnem forumu, na katerem ni probema prit do IPjev pisali, kje imamo kaj shranjenega ? 😛

Pa glih sem hotela napisat, da imamo par miljonov vrednosti shranjenih v loncu za rože, v prvem nadstropju na balkonu , mal pokoplješ in je notri kovinska skrinjica, polna diamantov.

Jaz sem s tem tako nemarna, da imamo vsepovsod nekaj, tudi med rjuhami sekaj najde, ampak ko jaz kaj iscem, ne najdem in ko ne iscem, najdem 😂😂

Zlatnino na sebi, denar pa na kartici:)

Pa glih sem hotela napisat, da imamo par miljonov vrednosti shranjenih v loncu za rože, v prvem nadstropju na balkonu , mal pokoplješ in je notri kovinska skrinjica, polna diamantov.
[/quote]

:DD

Pa glih sem hotela napisat, da imamo par miljonov vrednosti shranjenih v loncu za rože, v prvem nadstropju na balkonu , mal pokoplješ in je notri kovinska skrinjica, polna diamantov.
[/quote]

Zakaj raje ne priznaš, da imaš zakopanega na vrtu?! Vrt bi ti bi čez noč preštihali 🙂

Zakaj raje ne priznaš, da imaš zakopanega na vrtu?! Vrt bi ti bi čez noč preštihali 🙂
[/quote]

Bom konc februarja, zdajle je brez veze :)))

O ljubi bog, ljudje res imate v rjuhah denar in nakit? V Bauhaus prodajajo sefe, z dolgimi žeblji ga privijacis na steno in ne more odtrgati. Tam daš zlatnino. Denar je pa na banki. Imaš pa sefe tudi na bankah.

He, he… denar imam večinoma po žepih, torbah in podobno – pa pri sorodnikih po par sto evrov, če bi ravno potreboval. Ostalo je v bančnih sefih oz. na računih in podobnih zadevah.

Res pa imam nekaj tudi na vrtu -oz. tisto bom šele pospravil na grede tam nekje konec smučarske sezone. Prej ima za rezervo, ko grem smučat.

V gnojni jami imam sef. Ko jo praznimo se sef vzame ven, doda par 10k in nazaj v gnonjno jamo.

V sefu ma banki NLB. Placas 50 evrov ma leto in nimas skrbi

Med teorijo in prakso je ogromna razlika!
Žebljev ne boš nikoli in nikdar vijačila v steno, veš!!

New Report

Close