Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A gre vam tudi kdo na živce na FB ali insta

A gre vam tudi kdo na živce na FB ali insta

imam oziroma imela sem eno na fb, ob kateri sem vsakič samo zavzdihnila. Ženska je pametna za popiz***, samo in edino ona ima prav in samo kar ona počne je prav. Zdaj se je sprevrgla še v neko kvazi modno svetovalko in se fotka in objavlja svoje stajlinge…pa ok naj jjih…ampak potem folk spodaj piše, joj kako si lepa, ti si najlepša, kako ti vse znaš, obvladaš…
Ženska niti ni mlada, stara 44.


Ta socialna omrežja so itaq sam za tiste, ki iščejo pozornost. Nobene koristi ni od njih, čist nobene..


Ta socialna omrežja so itaq sam za tiste, ki iščejo pozornost. Nobene koristi ni od njih, čist nobene..
[/quote]
meni je lepo spremljat nekoga, ki je navdih, panaj bo na bilo kakšnem področju.
Ampak eni pa res samo potrditev iščejo

Zakaj ji pa slediš, če te živcira? Prekini prijateljstvo pa boš mirno živela.

Nihče, ki ga imam dodanega na fb (insta ne gledam) mi ne gre na živce. Če bi mi šel, bi ga vrgla iz prijateljstev. In imam tudi dve, ki objavljata slike, ki jih jaz ne bi. In je spodaj polno takih “bajna si” “čudovita” “prelepa..” pa kaj. Če njima to kaj pomeni, potem je to čisto ok. Sta pa obe v živo, čudoviti osebi z lepo osebnostjo.

Zakaj ji pa slediš, če te živcira? Prekini prijateljstvo pa boš mirno živela.
[/quote]

če se ne motim je napisala, da ji ne sledi več

mene pa moti to, da če nekdo objavlja obleke in potem nekdo od sledilcev, prijateljev kupi isto, že ponavlja…ja zakaj pol objavljaš. Morda si nekomu navdih….a ni to lepo?

na živce mi sicer ne gre, opazim pa eno žensko, ki skoraj vsak dan objavi po enega, dva selfija, zato, da potem kasira komentarje, kak si luštna, pa lepa…

dejansko se mi punca rahlo smili, ker ima samopodobo na nuli, zateženega deda, ki bi ga lažje nosil kot prenašal, taščo, ki jo nadira za dobro jutro, kup zdravstvenih problemov, ki so čisto psihosomatskega izvora in očitno so pohvale na FB tisto nekaj, kar ji vsaj malo polepša dan

vsake toliko časa lajkam njene slike. ker je res luštna. in imam občutek, da sem naredila dobro delo.

Pri meni gre točno takole:

Če mi gre kaj na živce, se poskušam temu izogniti. In na fb se to krasno da.

Jaz samo eno tako spremljam, ki mi gre res na živce, sledim pa ji iz čistega mazohizma, verjetno 🙂 Da se lahko potem razburjam, kakšne bedarije piše.

☻☻

Meni so pa vsi na fb in ig, ki jim sledim fajn. Ostale sem izbrisala.

A si se odločilo kaj si? Ona, on, ali ono? Multinick oseba s čevapom med nogama.

A si se odločilo kaj si? Ona, on, ali ono? Multinick oseba s čevapom med nogama.
[/quote]

Jaz sem že od začetka povedala, da sem ženska. Mislim da večkrat…ne vem kaj le tebi ni jasno🤷‍♀️

New Report

Close