Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Smrdeče meso v Mercatorju

Smrdeče meso v Mercatorju

Dvakrat se mi je že zgodilo, da sem v Mercatorju, na policah, kjer imajo meso, dobila smrdeče meso Perutnine Ptuj, ki pa je bilo še daleč do roka.

Ima še kdo slabe izkušnje z mesom?

Ne na policah, ampak pri mesarju. Vzela sem peruti, doma odvijem, smrdijo:((. To se mi je godilo 2x v par mesecih. V manjšem kraju .

Včasih so zelo pazili. Jaz že po barvi vidim in se obrnem, ali pa kupim tisto, ki deluje sveže.
Sem pa nasankala v sami trgovini PP. Cel piščane, kar velik, tisti domač, doma sem videla.
da je dan pred iztekom in smrdel kot kuga, račun sem vrgla, piščanca tudi, saj je meso preveč smrdelo.

nova
Uredništvo priporoča

ja res je večkrat je bilo zanič koren gnil in to nekaj procentov dražji kot drugje.

jaz sem prejšnji teden kupila meso in je smrdelo ko sem odpakirala tudi pes ga ni hotel pojesti, bil je piščančji file smo dali prijavo na inšpektorat problem je v njihovih hladilnikih ki nimajo dovolj nizke temperature in ko se to en teden paca na 8 stipinj smrdi po kadavrih ko svina

Ne!


Saj tebi tud smrdi tisto meso med nogami kot, da ti je že rok potekel.

Nikoli, ker sem vegetarijanka.

Enako 3x to vec kot eno leto nazaj. Manjsa trgovina. Pakirano piscancje meso. Smrdelo po razpadajocem. Do konca uporabe pa se 2 dni. Da se mi je gnusilo piscancje meso lar lep cas. Zdaj kupujem postrezeno. Res redko kdaj pakirani.
Nesite meso nazaj.

Mene sta Mercator in Tuš izgubila, kar se tiče mesa. Sploh faširanega ni več za kupovat. Prideš domov, odpreš in smrdi. Kupim meso za govejo juho – smrdi. Kupim pakirane čevapčiče z rokom še kar nekaj dni, čez noč seveda v hladilniku in naslednji dan popolnoma sivi in smrdeči. Pa ko kupujem meso, grem vedno takoj domov, tako da nimam v avtu mesa nikoli dlje kot 5 min.
Sedaj grem raje k mesarju, cene so iste, pa vseeno glih ne prodajajo mrhovine.

Meni se je to večkrat zgodilo v Mercatorju v Tomacevem. Fuj na bruhanje mi gre, ko pomislim.

Saj pa vsako razpadajoče truplo smrdi.
To je normalno.

New Report

Close