Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mislim, jaz rabim tvojo pomoc

Mislim, jaz rabim tvojo pomoc

Ti ki imaš nadnaravne sposobnosti. Mi lahko poveš kdo v resnici je monmomci. Nekaj mi pravi, da je nekdo, ki me pozna. Nekdo ki mi je včasih bil blizu. Ona pa nič ne hoče povedat. Sploh ne odgovarja na moja vprašanja.

Nimam nadnaravnih sposobnosti in tudi če bi jih imela, žal ne bi pomagala pri tem. Monmonči že ve zakaj se ne čuti, da bi odgovorila. Je treba spoštovati njeno odločitev. Določene osebe se nam zazdijo znane na forumu, morda je ravno to čar tega foruma? V realnem življenju pa vidiš, da se stvari ne ujemajo, torej je vse le plod naše domišljije in želja. Je treba biti realen in sprejeti, kar JE, ne kar bi mi želeli, da bi bilo. Če bi imelo za biti, bi pa zagotovo že bilo

Ja razumem. Po svoje imaš prav. Naj tako tudi ostane naprej. Ne bom je nič več spraševal.

nova
Uredništvo priporoča

Brez zamere. A mislim, da je tako še najboljše. Sama tudi včasih pomislim na kakšno neumno, pa ssme hitro zbrihtam. Pri 15ih se ti neumnosti še oprostijo, ker ne veš… kasneje bi pa človek že moral ločiti med fantazijo in realnom življenjem.

Zakaj bi zameril. Ljudje kateri so do mene v redu jih spoštujem in se tudi jaz do njih trudim biti v redu. Ti pa moram povedat, da sem 90 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričan, da vem kdo je monmonci. Tako glup pa spet nisem, kot nekateri mislijo da sem.

Pa jo vprašaj, če je ta katero imaš v mislih… zakaj ti ne bi povedala?

Hm, zakaj misliš, da “drugi mislijo, da si glup”? Ne poznam ozadja tvoje zgodbe..povej kaj več, če misliš da lahko kako pomagamo.

New Report

Close