Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu

Vam je kdo nasprotnega spola simpatičen tu gor in ko zasledite, da je kaj komentiral(-a) odprete, samo da vidite njegov/njen pogled na stvar, kakšen osebni podatek, razmišljanje… čeprav vas drugače ne bi zanimala tema, a odprete le zaradi te osebe? 🙂

Kakšen od multinikov, za katerega domnevam, da je dec? Morda. Ne vem.

Resno, ali lahko nehate odpirati teme, kjer so ali smo registriranci na tapeti. In seveda VEDNO odpre tako temo multinik. :-S

Ne.

nova
Uredništvo priporoča

Nihce.

To je res motece. Verjamem.
Jaz sem opazila sledece. Oseba, ki je registrirana, ima svoj nik, ima svoje mnenje in ga napise… Seveda eni se strinjajo drugi ne. Ampak potem se ti osebki, ki se ne strinjajo z mnenjem tega registriranca dobesedno obesijo nanj, ga prav radi kontrirajo, zalijo, pljuvajo,… Samo zato, ker je prejsnjic napisal nekaj kar jim ni po godu. Lovijo to osebo in stresajo se nanj. Ne preberejo vsebine, ne razmislijo, ampak, ker je to napisala tocno dolocena oseba, jo mora diskreditirati. Zato se vecina ne registrira. Ima mir. In lazje je tako. Tudi meni.

Krokar ali Vran se ne že spomnim več.

Meni je en mlajši fant všeč. Ne piše dolgih tekstov in v vsako temo, a že dosti vem o njemu. Približna leta, prejšnji poklic, točno znamko telefona, kje je bil na dopustu, kje živi… prav luštkan mi je :))) Prijazen in normalen.

To je res motece. Verjamem.
Jaz sem opazila sledece. Oseba, ki je registrirana, ima svoj nik, ima svoje mnenje in ga napise… Seveda eni se strinjajo drugi ne. Ampak potem se ti osebki, ki se ne strinjajo z mnenjem tega registriranca dobesedno obesijo nanj, ga prav radi kontrirajo, zalijo, pljuvajo,… Samo zato, ker je prejsnjic napisal nekaj kar jim ni po godu. Lovijo to osebo in stresajo se nanj. Ne preberejo vsebine, ne razmislijo, ampak, ker je to napisala tocno dolocena oseba, jo mora diskreditirati. Zato se vecina ne registrira. Ima mir. In lazje je tako. Tudi meni.
[/quote]

+1

In potem so jezni, ko se odjaviš…. bullyji

To je res motece. Verjamem.
Jaz sem opazila sledece. Oseba, ki je registrirana, ima svoj nik, ima svoje mnenje in ga napise… Seveda eni se strinjajo drugi ne. Ampak potem se ti osebki, ki se ne strinjajo z mnenjem tega registriranca dobesedno obesijo nanj, ga prav radi kontrirajo, zalijo, pljuvajo,… Samo zato, ker je prejsnjic napisal nekaj kar jim ni po godu. Lovijo to osebo in stresajo se nanj. Ne preberejo vsebine, ne razmislijo, ampak, ker je to napisala tocno dolocena oseba, jo mora diskreditirati. Zato se vecina ne registrira. Ima mir. In lazje je tako. Tudi meni.
[/quote]

Registriranci tvorijo jedro foruma. Brez njih bi se vse skupaj razletelo. Bo še Tara kaj povedala. 🙂

Registriranci tvorijo jedro foruma. Brez njih bi se vse skupaj razletelo. Bo še Tara kaj povedala. 🙂
[/quote]

Res je. In pogumno naprej.
Jaz nimam “jajc” ne volje ne casa se preganjati s taksnimi ljudmi.
Predvsem berem, ker vedno nekaj novega zvem. Predvsem vec pogledov na isto temo. To cloveka bogati.
In ne more biti samo en prav in ena resnica. Vsak ima pravico do svojega misljenja.
Tisti ki pa zalijo in ponizujejo, to pa veliko pove o njih in njihovo misljenje ni vredno niti branja, kaj sele razmisljanja.

+1

In potem so jezni, ko se odjaviš…. bullyji
[/quote]

Se vam opravičujem, ker sem uporabil vaš neregistriran nick Mislim_ 🙂

Se vam opravičujem, ker sem uporabil vaš neregistriran nick Mislim_ 🙂
[/quote]

Meni se ni treba prav nič opravičevati, samo mir mi dejte..

Res je. In pogumno naprej.
Jaz nimam “jajc” ne volje ne casa se preganjati s taksnimi ljudmi.
Predvsem berem, ker vedno nekaj novega zvem. Predvsem vec pogledov na isto temo. To cloveka bogati.
In ne more biti samo en prav in ena resnica. Vsak ima pravico do svojega misljenja.
Tisti ki pa zalijo in ponizujejo, to pa veliko pove o njih in njihovo misljenje ni vredno niti branja, kaj sele razmisljanja.
[/quote]

Ne vem, kakšna tematika vas najbolj zanima. Mene izredno zanima robotika, virtualnost, fantazija, vrhunska spiritualnost in še kaj bi se našlo.

Meni se ni treba prav nič opravičevati, samo mir mi dejte..
[/quote]

Svoj mir vam dam, svoj mir vam zapustim. 🙂

Mislim, ampak dialog med nama v temi, ki je govorila o smislu je bil pa res vrhunski. Fantastični ste. 🙂

Ne pretiravat… imam svoje + in – tako kot vsi. Ne maram, da me nekdo hvali…taki.hitro obrnejo ploščo, ko človek kaj zašuštra in te potem enako intenzivno blatijo. Rake nič. Jaz vem kaj sem in kaj nisem. Ne potrebujem hvale ne graje… delam naprej na sebi, si želim napredka na vseh življenskih področjih, zato me tvoje teme zanimajo

Ne vem, kakšna tematika vas najbolj zanima. Mene izredno zanima robotika, virtualnost, fantazija, vrhunska spiritualnost in še kaj bi se našlo.
[/quote]

😀
Nic od tega,
Realno zivljenje, vsakdanjik, druzina, otroci, interierji, kuharija in se bi se kaj naslo. 😉

Je kdo omenil, da mu kaj manjka? Dandanašnji je večji “problem”, da je na/v njem kaj odveč. :-)))

Vztrajaj! .

Je kdo omenil, da mu kaj manjka? Dandanašnji je večji “problem”, da je na/v njem kaj odveč. :-)))
[/quote]

A kilogrami te motijo? Mene moj trenutni višek ne moti. Ko me bo, bom pa zagotovo glede tega ukrepala.

Tako plehko razmišljanje. Zunanjost. Ta lupina, ki se še najlažje spreminja …to pomembno?? Niste še poskusili bolezni, hvala bogu za vas, da bi razumeli kaj je pravzaprav bistvo. S tako površinskimi ljudmi jaz nekako težko najdem skupni jezik. Se mi zdi, da so precej svetlobnih let za menoj in mojim razmišljanjem, pa da ne bo pomote…ne mislim, da sem nekaj posebnega, boljšega…a ko srečam ljudi, spoznam take, s katerimi smo na istem levelu razmišljanja, si očitam, da sem kadarkoli pomislila, da je z mojim telesom karkoli narobe. Takim, ki jih moti tvoje telo, hibe, kilogrami, karkoli…ne moreš nikoli ugoditi. Vedno bodo našli izgovor. Ali zate ali zase..

Mene še manj. Mi jih še prenašat ni treba. :-)))

Sem ter tja se rad obregnem ob neke “utečene fraze”. Kot so “dol past”… hja, gor ni še nihče padel. Ali pa “mi kaj manjka”… no ja, ne nujno… itd. :-)))

Vztrajaj! .

Z vragom si pa res ne želim imeti nobenih opravkov.
[/quote]

🙂

Zanimivih. Eni so registrirani, drugi pisejo neregistrirani pod istim nickom.

… me bolj kot ne zanimajo primerki istega spola. In nekatere redno berem. Ene me navdušujejo, z drugimi težko najdem kaj skupnega. Moški so večinoma nezanimivi…

To je res motece. Verjamem.
Jaz sem opazila sledece. Oseba, ki je registrirana, ima svoj nik, ima svoje mnenje in ga napise… Seveda eni se strinjajo drugi ne. Ampak potem se ti osebki, ki se ne strinjajo z mnenjem tega registriranca dobesedno obesijo nanj, ga prav radi kontrirajo, zalijo, pljuvajo,… Samo zato, ker je prejsnjic napisal nekaj kar jim ni po godu. Lovijo to osebo in stresajo se nanj. Ne preberejo vsebine, ne razmislijo, ampak, ker je to napisala tocno dolocena oseba, jo mora diskreditirati. Zato se vecina ne registrira. Ima mir. In lazje je tako. Tudi meni.
[/quote]

Ne gre za to, da je moteče zame osebno, na primer. Moteče je, ker se odpira točno takšne teme, za katere se ve, da lahko pride v njih na tapeto le par registrirancev, ki se tu precej redno pojavljamo. In vsake toliko se en (ali kakšen) odloči odpirati točno take teme. In še neregistriranec povrhu. Zakaj odpirati takšne teme? Za zajebavanje ali za klike?

Razumem, da je forum namenjen različnim ljudem in da je okrog večine tem določeno neskladje v mišljenjih, ampak o (negativnih) učinkih (in nesmiselnosti) določenih tem bi pa že moralo biti jasno vsakemu kolikortoliko pri zdravi pameti. Takih tem res ni treba odpirati.

Tu na forumu je treba vsakega registriranca intenzivno obdelati, da se ugotovi iz kakšnega testa je. 🙂
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11078350
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11190861
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11069669

New Report

Close