Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pri 24ih nimam razvitih prsi

Pri 24ih nimam razvitih prsi

Stara sem 24. Niti za v 70A košarico nimam. Bradavice so se mi razvile, so itak majhne, ampak drugačne kot pred puberteto. Same maščobe pa praktično nimam nič, sem čisto ravna. Imam pa debele noge glede na celo telo tako da nisem suhica…
Ali je to normalno da imam tako majhne? Ali bi bilo možno, da imam probleme s hormoni?

Mislim, da je edini pravi naslov zdravnik.


daj si jih povečati namesto da se sekiraš.
ne boš prva niti zadna.to je sedaj v modi da si povečujejo čeprav imajo dost velike

nova
Uredništvo priporoča

Ne verjemi onima dvema zgoraj, te malo hecajo. Fizično ni nič narobe s tabo. Si ok, jaz sem tudi taka in mi nič ne manjka.

Močno odsvetujem kakšno plastiko. Sigurno so lepe, saj ne visijo. Velikost pa ni kakovost sama po sebi.

Masira si jih tako kot si jih je Saša Lendero. Rit pa imaš?

Rit imam ja, samo je neproporcialno velika glede na zgornji del, kjer sem ravna.

V družini imam ženske, ki imajo velike prsi in prav one non stop komentirajo, kako da nimam nič.

Včasih mi je težko, ker bi rada oblekla kakšno obleko ali bluzo pa mi dosti oblačil ne stoji prav.

Jaz imam podobno postavo. Včasih sem se sekirala, zdaj pri 40+ sem pa prav vesela, ker mi nič ne visi in nimam kakšnih ogromnih matronastih jošk, pa še pri športu ne rabim neke dodatne opore, navaden športni modrček je dovolj.

Samo ne operacije! Preberi si kaj o “breast implant illness”. Pa še vidi se vedno na 20 metrov, da so umetne, nisem še videla nobenih (takole na plaži ali poleti na cesti), ki bi res lepo izgledale.

To, da kdorkoli komentira, kaj imaš in česa nimaš, je totalno nesramno. Ignoriraj, zabij nazaj, ne sekiraj se. Za lepšo obliko v oblačilih imaš en kup modrcev, ki ti malo povečajo in oblikujejo košarico, malo poskusi različne, kaj bi ti ustrezalo, zdaj je res veliko izbire. Enako pri kopalkah.

Pa kar samozavestno!

Tudi jaz nimam nič prsi, imam pa rit in stegna. Sem že 40+, rodila 3x, mleka imela zmeraj na pretek. Glede prsi se ne sekiram, se pa trudim, da sem suha, ker če se zredim se samo v rit in stegna, če shujšam pa v joške itak na morem imam pa potem manjso rit in nekak bolje izgleda. Nekoc sem bila na uz zaradi ene težave in je dr povedal, da v prsih nimam čisto nič maščobe. Sprijazni se, za pod oblekco pa kaksn fajn moderc, saj je vseen če je not sam zrak.

Babe, ne se sekirat. Glavn da imate ta pravo rit.

Imas ocitno androgeni tip postave…pa prosim niti ne razmisljaj o povecavi…skoda telo zastrupljat

Drzi se ❤


ITM?

Sklepam, da nisi rdečelaska. Ali se motim.

Samo z tekstovnimi opisi tvojega stanja ti ne bomo mogli pomagati. Objaviti moraš kakšno fotografijo, da natančno preverimo stanje. Še bolje, če naložiš več fotografij.

Sem poznal eno, ni bila suha pa zelo male prsi, 2 komarja pika. Ampak mi je bila vseeno luštna.

Mogoče ginekologa vprašaj.

Važno je, da imaš rit. Prsi so sekundarnega pomena in za pa K evrov boš pač imela plastične. So what?

Važno je, da imaš rit. Prsi so sekundarnega pomena in za pa K evrov boš pač imela plastične. So what?
[/quote]

Rit je sekundarnega pomena, ti bumbar! A čez rit mleko pricurlja? Al so tebe kot dojenčka z drekom futral pa si mal zamešu? XD

Rit je sekundarnega pomena, ti bumbar! A čez rit mleko pricurlja? Al so tebe kot dojenčka z drekom futral pa si mal zamešu? XD
[/quote]

Količina mleka z velikostjo prsi nima prav nobene veze, poznam jih kar nekaj z zelo malimi prsmi, ki so povsem normalno in dolgo dojile.

Če pa govorimo o tem, kaj privlači moške, je to pogosto res rit. Nekaj jih tudi poznam, ki so nori na velike joške, ampak to so ponavadi tisti z “mommy issues”, ki tudi v svoji ženski še naprej iščejo mamico.

Če ti to dela tak problem, si jih daj povečati ali pa uporabi vložke. Verjameš ali ne, niso vsi moški mahnjeni na velike prsi. No, glavnina je. Kaj naj bi pomenilo debele noge? Imajo enakomerno razporejeno maščobo ali bolj na “šunka” stil? No, saj je vseeno, ker se vse da poravnati s primerno obleko, sicer pa tudi za noge ni napisanega pravila.

Pri meni recimo ženske, ki so ravne kot fosn nimajo sanse. Nekaterim pa vem, da so ravno takšne všeč.

Latine imajo tudi večina hruškasto postavo pa so lušne. Lep obraz, lepa koža, lepi dišeči lasje, zdravo telo, karakter, to je važno! Joške so mlečne žleze, mišica in špeh. Tista joškarica, ki si drzne gobcat, jo zabij nazaj. Bolje majhne, kot velike in sami problemi, bohnedaj kakšno operacijo! Je več rizika kot koristi. Na moške se pa sploh ne oziraj, ker je tvoje telo, ne njihovo, sexipil je v glavi.

lahko te potolazim da se trendi obracajo vedno vec moskih ima raje veliko rit kot pa prsi ki postajajo manj pomembne

Danes imajo dekleta že pri 14 take hlebčke, da ti dvigne vse organe na telesu.

Lahko pa gre za mikromastijo (obojestransko) oz. hipolazijo dojk, kar pomeni, da nimaš razvitih mlečnih žlez.
https://drbryanmcintosh.com/micromastia-5-common-complaints-women-have-about-disproportionately-small-breasts/
Rešitev je vbrizganje lastne maščobe (ta je bolj začasna) ali pa vsadki.

New Report

Close