Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek En pra*sec me je hotel opehariti ob nakupu psa

En pra*sec me je hotel opehariti ob nakupu psa

Skoraj z zagotovostjo lahko trdim, da bi bila lahko kmalu žrtev prevare. Na Bolhi vidim oglas za psa xy pasme. “Lastnik” (v resnici posrednik) naj bi bil doma v bližini mojega kraja, kar je bil še dodaten plus. Ko se pa z njim preko maila začnem dogovarjati, mi on omeni, da je trenutno v tujini zaradi bolezni svojega sorodnika, mi pa lahko psa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varno lahko dostavi preko strokovno usposobljenih ljudi. Vmes sem opazila, da je oglas z Bolhe izginil. V oglasu pa je pisalo, da ima na voljo več mladičev in mladičk. Oglas pa je objavil včeraj. Nekam hitro jih je prodal.

Odgovorila mu nisem nič več, ker se mi zdi zelo sumljivo vse skupaj. Sploh pa ne bom kupila psa, ki ga prej ne bi videla v živo.

Kako si lahko tak pras*ec, da na tak način nateguješ ljudi?!

Res me je razkuril!

Zakaj pristojni ne poostrijo nadzora nad tako sumljivimi ponudniki??

Kar grozno in neumno se počutim, ker sem mu skoraj nasedla!!

Tole je verjetno provokacija, ampak dejansko obstajajo tako neumni ljudje kot bi naj bil avtor teme.

Psa se pač ne kupuje kot štruco kruha.

Psa se kupi pri vzreditelju, ki se ga prej preveri. Psa ne dobimo takoj z danes na jutri, temveč traja vsaj nekaj tednov, če ne mesecev, da ga pripeljemo v svoj dom.

Takih, ki mislijo, da bodo od Romuna na počivališču kupili diamantni prstan za super ugodno ceno, je ogromno. Zdaj, če ljudje igrajo loterijo, da ravno njihov bo pa izjema, so preprosto neumni. In ker je takih dovolj, preprodaja cveti.

In, si ga že prijavila?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ja, najboljši so tisti, ki ti pripeljejo psa v prtljažniku na parkiršče Supernove.
Ne vem no, a ste od včeraj?

Pravega vzreditelja lahko preveriš, še več, on bo preveril tudi tebe, da bo mladič prišel v prave roke. Mi smo potem večkrat prišli obisk, da se nas je psička vsaj malo navadila in da je bil prehod lažji, obenem pa smo se dobro spoznali in dobili pomembne informacije.
Pes je le živo bitje…


Avtorica debate, ti si živ dokaz, vašega pasjega lažnivega pregovora, ki pravi; “kdor ne mara živali ne mara ljudi”. S tem ko človeka imenuješ “pras*ec” izkazuješ svojo ljubezen do ljudi.


A pes da je živo bitje?
A telički, ovčke, zajci, kokoši, purani, pujski itd….ki so morala umret, da jih tvoj pes požre v briketih in pasjih konzervah, pa niso bili živa bitja? Aja, zdaj so mrtva bitja.


A pes da je živo bitje?
A telički, ovčke, zajci, kokoši, purani, pujski itd….ki so morala umret, da jih tvoj pes požre v briketih in pasjih konzervah, pa niso bili živa bitja? Aja, zdaj so mrtva bitja.
[/quote]

A če jih ne bi pes pojedel bi pa večno živeli al kaj?

Vsi bomo enkrat mrtvo bitje, tudi midva. Ni treba iz tega drame delat.

Res je. Kaj vse hodi po tej zemlji.

A če jih ne bi pes pojedel bi pa večno živeli al kaj?

Vsi bomo enkrat mrtvo bitje, tudi midva. Ni treba iz tega drame delat.
[/quote]

Hja, pol se pa ti obesi in v oporoko napiši naj te konzervirajo oziroma briketirajo v pasjo hrano. Saj tud ti ne boš večno živela in boš tako ali tako enkrat mrtvo bitje.
Šus pesjanarski.

Hja, pol se pa ti obesi in v oporoko napiši naj te konzervirajo oziroma briketirajo v pasjo hrano. Saj tud ti ne boš večno živela in boš tako ali tako enkrat mrtvo bitje.
Šus pesjanarski.
[/quote]

Očitno imaš težave z razumevanjem prebranega.


Imaš popolnoma prav. Spošno znano dejstvo je, da kmetje redijo teličke, ovčke, zajce, kokoši, purane, pujske itd samo zato, da bodo postali odvetniki, zdravniki in jedrski fiziki.


Imaš popolnoma prav. Spošno znano dejstvo je, da kmetje redijo teličke, ovčke, zajce, kokoši, purane, pujske itd samo zato, da bodo postali odvetniki, zdravniki in jedrski fiziki.
[/quote]

Ma ono je ziher kak zblojen vegan in bi še najraje videlo da se naštete živalske vrste spusti v divjino. Ampak tam ne bi preživele, pa volkeci bi jih papali, to pa ne pomisli. Ne, kje pa, narava je čista idila.


Imaš popolnoma prav. Spošno znano dejstvo je, da kmetje redijo teličke, ovčke, zajce, kokoši, purane, pujske itd samo zato, da bodo postali odvetniki, zdravniki in jedrski fiziki.
[/quote]

Ne, kmetje redijo teličke, ovčke, zajce, kokoši, purane, pujske itd …zaradi vašega “ljubečega” pesjanarskega povpraševanja po pasji hrani.
Na svetu se množično gradijo pasje farme, kjer vzgajajo za vas želene pasme pasjih pohabljencev, katere želite vi pesjanrji specialno, saj hočete točno določeno specialno pasmo pohabljenega psa, ki bo živel z vami v stanovanju, hodil z vami v trgovino, v gostilne na morje, “psa” za v taško in podobno sranje. Ker to je za vas moderno, kuuuul.
In ker obstaja ta vaša zahojena pasja moda, posledično, obstajajo tudi pasje farme in posledično obstajajo tudi farme kokoši, pujsov, teličkov, zajčkov, ki potem postanejo pasja hrana in to samo zaradi vas pesjanarjev, ker ste bojda “ljubitelji” živali, morajo umirat te uboge nedolžne živali.
Pasje farme so biznis, biznis zaradi vašega pesjanarskega fetiša pod krinko ljubiteljev živali, zaradi katerih mora v klavnicah umret na milijone ovc,teličkov, ovčke, zajcev, kokoši, puranov, pujskov. To za vas niso uboge živali. Za vas je ubog samo vaš pohabljen zmrcvarjen hišni pes nagravžne pasme..
Nešteto živali se redi samo in zgolj za pasjo hrano.
In vi banda pesjanarska pokvarjena, se imate za ljubitelje živali, hočete imet pa žival, ki žre meso. Meso pa je iz živih bitij. Golazen pesjanarska.


Svoj bes boš moralo nasloviti na razne feminstke in cat ladies, ne name. Razne Makarovićke ipd.
Ampak v svoji veganski zblojenosti imaš pa vendarle v nečem prav. Mnogo preveč hrane, ki naj bi bila namenjena ljudem konča kot živalska hrana.
Jaz imam muco, ki se večino leta preživi sama, ampak pozimi jo pa moram z nečim futrat. V mestih je pa bolj problem. Tam ni dovolj miši, voluharjev in ptičev za vse mačke. Psa pa tudi na podeželju ne moreš kar spustiti, da se bo sam prehranjeval.
Do tu ti dam vse prav, zaropotala pa bova, ko se boš začelo vtikati v moj šnicl.

Ne, kmetje redijo teličke, ovčke, zajce, kokoši, purane, pujske itd …zaradi vašega “ljubečega” pesjanarskega povpraševanja po pasji hrani.
Na svetu se množično gradijo pasje farme, kjer vzgajajo za vas želene pasme pasjih pohabljencev, katere želite vi pesjanrji specialno, saj hočete točno določeno specialno pasmo pohabljenega psa, ki bo živel z vami v stanovanju, hodil z vami v trgovino, v gostilne na morje, “psa” za v taško in podobno sranje. Ker to je za vas moderno, kuuuul.
In ker obstaja ta vaša zahojena pasja moda, posledično, obstajajo tudi pasje farme in posledično obstajajo tudi farme kokoši, pujsov, teličkov, zajčkov, ki potem postanejo pasja hrana in to samo zaradi vas pesjanarjev, ker ste bojda “ljubitelji” živali, morajo umirat te uboge nedolžne živali.
Pasje farme so biznis, biznis zaradi vašega pesjanarskega fetiša pod krinko ljubiteljev živali, zaradi katerih mora v klavnicah umret na milijone ovc,teličkov, ovčke, zajcev, kokoši, puranov, pujskov. To za vas niso uboge živali. Za vas je ubog samo vaš pohabljen zmrcvarjen hišni pes nagravžne pasme..
Nešteto živali se redi samo in zgolj za pasjo hrano.
In vi banda pesjanarska pokvarjena, se imate za ljubitelje živali, hočete imet pa žival, ki žre meso. Meso pa je iz živih bitij. Golazen pesjanarska.
[/quote]

Ti si vegan? Očitno ti je na možgane udarilo, ker ne razumeš debate in nakladaš o pasjih farmah, se pravi točno o tem, kar je avtor/ica izpostavil/a.
Drugače pa ja, moj pes je meso. A se ti ne bi smilil, če bi ga dala na solato in na korenje? Ali morda za tebe, velikega ljubitelja živali, pes ne bi smel živeti?

Zakaj pa pri prascih kupuješ psa? Poskusi naslednjič pri kravi, mogoče so bolj poštene.

To je že stara fora.
Lastnik v tujini, psa prodaja poceni, prosi pa te za stroške prevoza in ti pošlje naslov prevoznega podjetja, ki te (ista mafija) pošteno olupi, psa pa od nikoder.
Kupi psa, ki ga lahko vidiš v leglu, pri mami, lahko oceniš, v kakih pogojih odrašča, lahko preveriš cepljenja itd.


Svoj bes boš moralo nasloviti na razne feminstke in cat ladies, ne name. Razne Makarovićke ipd.
Ampak v svoji veganski zblojenosti imaš pa vendarle v nečem prav. Mnogo preveč hrane, ki naj bi bila namenjena ljudem konča kot živalska hrana.
Jaz imam muco, ki se večino leta preživi sama, ampak pozimi jo pa moram z nečim futrat. V mestih je pa bolj problem. Tam ni dovolj miši, voluharjev in ptičev za vse mačke. Psa pa tudi na podeželju ne moreš kar spustiti, da se bo sam prehranjeval.
Do tu ti dam vse prav, zaropotala pa bova, ko se boš začelo vtikati v moj šnicl.
[/quote]

Na Zemlji vsak dan v smeti odvržemo na milijone ton čisto uporabne hrane in potem so problem psi, ki naj bi ljudem odžirali hrano. Kdaj si ti nazadnje raufnk spucal med ušesi?

Hja, pol se pa ti obesi in v oporoko napiši naj te konzervirajo oziroma briketirajo v pasjo hrano. Saj tud ti ne boš večno živela in boš tako ali tako enkrat mrtvo bitje.
Šus pesjanarski.
[/quote]

Gnoj, sovražnik živali! TI pa res nisi vreden, da te pes poščije!!! Bognedaj, da bi tebe zmleli za v konzerve in brikete, bi se živali zastrupile!!!
Spelji se, prasse. Je vsak pes boljšega karakterja kot ti.

Ma kakšni pristojni? To je vse balkanska banda. V lopovski državi moraš pazit kje hodiš, kajsele kaj kupuješ.

To se ti multinično gobezdalo zmeni s tistim pujsoljubcem zgoraj. Kaj zdaj tule meni nazaj gobcaš?

Meni bi rekla da iščeš psa. Jaz bi ti ga dal dzabe.

New Report

Close