Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljudje si domišljamo, da ima življenje smisel

Ljudje si domišljamo, da ima življenje smisel

Življenje nima smisla. Če bi življenje imelo smisel, ne bi nekateri umrli že v maternici. Smo le potrošni material, gradniki univerzuma. Vse vaše kariere in izzivi so brezpredmetni. Iz niča smo narejeni in v nič se vrnemo.


To pa ne drži. Tudi tisti, ki umre v maternici opravlja svoje poslanstvo, verjemi mi.

Smisel življenja je in bo za tiste, katerim je namenjen, večna enigma in to je smisel smisla življenja. 🙂 S tem se je potrebno sprijazniti najprej.


Iz niča ne more nič nastati. Vse nastaja in mineva v sami zavesti, za kar je potrebna energija. Ta pa je neuničljiva, le spreminja se. Potrošni material je samo oblika, energija pa je večna. Evolucija nas potiska naprej s pomočjo identifikacije – najprej z obliko, potem z energijo in kasneje z bistvom. V tem vidim smisel, medtem ko mi kariera in izzivi predstavljajo le sredstvo, da pridem do spoznanj.

Saj bi napisala kaj več pa vidim, da nima smisla. Sicer pa človeški nezaveden um ni prisoten tukaj, kot dojemamo ampak s pomočjo algoritmov in inteligence posredujemo emocije, kar so energija. Ta je edini razlog, da sploh smemo obstajat tukaj na zemlji.


Iz niča ne more nič nastati. Vse nastaja in mineva v sami zavesti, za kar je potrebna energija. Ta pa je neuničljiva, le spreminja se. Potrošni material je samo oblika, energija pa je večna. Evolucija nas potiska naprej s pomočjo identifikacije – najprej z obliko, potem z energijo in kasneje z bistvom. V tem vidim smisel, medtem ko mi kariera in izzivi predstavljajo le sredstvo, da pridem do spoznanj.
[/quote]

Podpis pod tole.

Seveda ima smisel. Smisel je, da odživiš svoje in se stegneš.


Pa ravno s tem primerom si dokazalo, da ima življenje smisel, saj omenjen primer zanika tvoj način dojemanja smisla.

K.P.G.S.

Zakaj torej živiš?

Tu smo brez veze. Malo packamo z medicino, tehnologijo. Evolucija pač uniči svojo stvaritev, videno že velikokrat. Mogoče je cilj, kakšnega, da bi šel na Mars, ker zemlja, gre počasi k svojemu koncu. Sonce čaka, da jo poje ali vsaj odrine stran…..

ni smisel – ampak je fu.k ☺
To da ti lapaš na netu je pa dokaz, da nima smisla, da živiš ☺

Vsak, ki opravlja določeno delo, ga opravlja za nekaj, mogoče je njegovo delo del nekega delovnega procesa, a je smiselno, da se ta proces izvede in se zaključi s čimboljšim rezultatom. Za delo, ki ga opravlja v službi, dobi plačilo, ki bi lahko bilo višje ali pa mu popolnoma zadostuje, ker ne porabi vsega. Potem so hobiji, odnosi, svojci,… Vse ima nek smisel, že zato, ker obstaja.

Življenje brez MONa nima smisla. 🙂

drug drugega programiramo

🤣🤣 give this man a medal 😆

No, smisel že ima tudi brez mona, a nič ne popestri dolgočasnih ur kot kvaliteten besedni dvoboj med čoknjeno monovko/cem 🙃 paše ob vsaki uri dneva in noči. Reci kar češ 😅

🤣🤣 give this man a medal 😆

No, smisel že ima tudi brez mona, a nič ne popestri dolgočasnih ur kot kvaliteten besedni dvoboj med čoknjeno monovko/cem 🙃 paše ob vsaki uri dneva in noči. Reci kar češ 😅
[/quote]

Thank You for medal 🙂
Veste, forum na katerem sodelujemo ni navaden forum ampak je to v resnici več kot fantastičen forum. Na tem forumu lahko počnemo vse sorte stvari. Edino kar nimamo je to, da nimamo fizičnega kontakta. 🙂

drug drugega programiramo

Thank You for medal 🙂
Veste, forum na katerem sodelujemo ni navaden forum ampak je to v resnici več kot fantastičen forum. Na tem forumu lahko počnemo vse sorte stvari. Edino kar nimamo je to, da nimamo fizičnega kontakta. 🙂
[/quote]

Ah, vse se da urediti..sam fizični kontakt je trenutno na črni listi 😊 Ni več “in” … zdaj je moderno vse virtualno. Kaj še lahko počnemo?

Ah, vse se da urediti..sam fizični kontakt je trenutno na črni listi 😊 Ni več “in” … zdaj je moderno vse virtualno. Kaj še lahko počnemo?
[/quote]

Ste bitje brezmejne fantazije in domišljije. V resnici ste digitalno virtualno bitje, ki se trenutno nahaja v fizičnem telesu. Fizično (analogno) telo je kot ječa. Razmišljam kako bi se dalo analogno telo digitalizirati. Če hočete biti prava virtualka morate biti vrhunska virtualka. 🙂

drug drugega programiramo

Ste bitje brezmejne fantazije in domišljije. V resnici ste digitalno virtualno bitje, ki se trenutno nahaja v fizičnem telesu. Fizično (analogno) telo je kot ječa. Razmišljam kako bi se dalo analogno telo digitalizirati. Če hočete biti prava virtualka morate biti vrhunska virtualka. 🙂
[/quote]

Xrobe…na pol že spim….sploh ne razumem kaj mi želiš povedati😅😴😴😴 jaz sem se vrhunska rodila..nema dalje 😊 nočkooo

Xrobe…na pol že spim….sploh ne razumem kaj mi želiš povedati😅😴😴😴 jaz sem se vrhunska rodila..nema dalje 😊 nočkooo
[/quote]

Hmm. V resnici še rojen nisem. Samo to mi še manjka pa bom perfekten. 🙂
Lepo potujte v sanjskem svetu virtuale. Pošiljam vam virtualno lahko noč.

drug drugega programiramo

Iskanje smisla je lahko večno početje. Smisel človek najde ko ne razmišlja več o tem. Je pa nevarno razmišljati o nesmislu življenja ker na tak način lahko nekdo zapade v depresijo.

drug drugega programiramo

Hmm. V resnici še rojen nisem. Samo to mi še manjka pa bom perfekten. 🙂
Lepo potujte v sanjskem svetu virtuale. Pošiljam vam virtualno lahko noč.
[/quote]

Sem komaj zdaj videla. Hvala 🙂 Se pa strinjam s spodaj zapisanim komentarjem. Vdih izdih . To je smisel.

Sem komaj zdaj videla. Hvala 🙂 Se pa strinjam s spodaj zapisanim komentarjem. Vdih izdih . To je smisel.
[/quote]

Vdih, izdih… to pripomore k sprostitvi. Velikokrat pozabimo na dihanje. Je pa človek izredno komplicirano bitje in tudi večplastno bitje. V sebi nosimo ogromno nekih še neprebujenih potencialov.

drug drugega programiramo

Vdih, izdih… to pripomore k sprostitvi. Velikokrat pozabimo na dihanje. Je pa človek izredno komplicirano bitje in tudi večplastno bitje. V sebi nosimo ogromno nekih še neprebujenih potencialov.
[/quote]

In kako misliš, da jih lahko prebudimo?

In kako misliš, da jih lahko prebudimo?
[/quote]

To je od vas odvisno, kaj hočete prebuditi. Najbolj me zanima sfera fantazije. Fantazijo smatram kot nadgradnjo vere. V človeku se skrivajo fantastične sposobnosti.

drug drugega programiramo

New Report

Close