Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubosumne maščobne sodelavke

Ljubosumne maščobne sodelavke

Oddajam mlajšo, pozitivno, vilinsko energijo. Oblačim se mladostno, rada imam kontrolirano prehrano v sozvočju z jogijskim gibanjem, kar mi daje privilegoij lepo oblikovane postave. Bom rekla tako: moški radi vidijo, kar gledajo, vsaj kar se mene tiče. Čeprav izpadem hihitava, se zavedam, kaj moške privlači in uživam, da me imajo radi. Če pa so babnice grde zanemarjene, maščobne, nase navlečejo tiste viseče cunje z metuljčki in pridejo z mastnimi grozljivimi frizurami, nenarejenimi nohti, z grdo obutvijo ki ni niti malo modna in predvsem – postarane da izgledajo kot kakšne stare mame s kurjimi očesi, naj me pa vsaj nehajo obrekovat in biti zlobne! Nisem sama kriva, če se jih moški na veliko izogibajo.
Danes so zopet raztresale lažne govorice proti meni. Nisem sama kriva, da so take. Ali naj se še jaz spremenim v grdo, da bom dovolj povprečna, neprivlačna in grozna, da me bodo končno sprejele?

Oh….

Ne sekiraj se, vedno se najdejo nedojebenke, ki so tečne, sem imel eno tako profesorico tudi sam.

Vse bo ok.

LP

Nikoli te ne bojo sprejele. A ti povem zakaj? Zato ker že po pisanju deluješ arogantna, samovšečna, egoistka – človek ki se hvali. Jaz se s takimi ljudmi tudi ne maram družit. Pa kaj če si lepa, a to je vse kar je važno na svetu?? In da jih žališ da so zamaščene? Lepo te prosim, kakšne brezveznosti …

Maščoba jih združuje, zagotovo bo to razlog.

Zredi se, ne bo ti žal!

Hahahaha ti ga pa pihneš

Ha ha ha, ti ga pa sekaš :)). Oddajaš vilinsko energijo :)). Predlagam, da kakšnega manj zrolaš ali pa osebnemu zdravniku, če že ne psihiatru, omeni to o vilinski energiji.

vse bo OK -čez ene 10, 15 let, ko se ne boš več obremenjevala s svojo “lepoto”; morda boš tudi ti takrat že mastna v lase in v razstegnjenih puloverjih – nikoli ne veš – fokler ne boš dosegla neke življenske stresne prelomnice :). Pa nisem žleht, samo malo te je treba prizemljiti. Požvižgaj se na govorice teh, ki jih omenjaš. Do takrat pa uživaj, naj traja – če ti to dvihuje samozavest in te dodatno jogijalno oplemeniti.


Inteligentnim moškim po mojem nisi všeč – vizualno mogoče, kot oseba pa gotovo ne.

vse bo OK -čez ene 10, 15 let, ko se ne boš več obremenjevala s svojo “lepoto”; morda boš tudi ti takrat že mastna v lase in v razstegnjenih puloverjih – nikoli ne veš – fokler ne boš dosegla neke življenske stresne prelomnice :). Pa nisem žleht, samo malo te je treba prizemljiti. Požvižgaj se na govorice teh, ki jih omenjaš. Do takrat pa uživaj, naj traja – če ti to dvihuje samozavest in te dodatno jogijalno oplemeniti.
[/quote]

Pa nisem ne zamaščena tako ali drugače, ne razstegnjena v oblačila ali telo, da ne bo pomote. Samo odstranim se od negativne energije. IN me briga, kaj govorijo. saj si taki ljudje kmalu najdejo drugo kost, ker jo potrebujejo 🙂

Svet je po tvoje črno bel. Hvala bogu za 50 odtenkov sive.

Če je 13 odtenkov sive pa zna bit problem.

Po tem kar pišeš, se uvrščamm tudi jaz bolj k mascobnim kot jogijskim. Ti iz prve roke povem, da imamo tudi pri nas vsaj dve tvoje opisanih. Ni problem ne v telesih, ne nohtih, ne oblekcah kot si domišljata, ampak enostavno nemogoče je delat s temi večvrednostnimi kompleksi praznih glav, z občutkom, da vse vesta, da sta najboljše kar se je svetu zgodilo, da vsi dedci norijo za njima (kot da je to prioriteta delovnih mest, ki ju zasedata). Kakšna ljubosumnost neki. Samo puhloglavost, ki se ne potrudi niti najmanj, da bi fitala v okolje, kjer ostali pač poskušamo vzdrževati kolikor toliko ugodno delovno klimo. Tudi tebe berem približno takole. In vilinci ti nič ne pomagajo k temu, da bi te večina dojela drugače. .

Ja. Oh. Res se mi zelo smiliš…

Nikoli te ne bojo sprejele. A ti povem zakaj? Zato ker že po pisanju deluješ arogantna, samovšečna, egoistka – človek ki se hvali. Jaz se s takimi ljudmi tudi ne maram družit. Pa kaj če si lepa, a to je vse kar je važno na svetu?? In da jih žališ da so zamaščene? Lepo te prosim, kakšne brezveznosti …
[/quote]

Zakaj bi si kdorkoli v prvi vrsti želel, da ga takšni stvori sploh sprejmejo medse ? Dobrega itak ne bo nič od njihove družbe.


Inteligentnim moškim po mojem nisi všeč – vizualno mogoče, kot oseba pa gotovo ne.
[/quote]

Tudi meni ni všeč, pa nisem nevem kako inteligenten, niti izkušen.

Odlično sem se nasmejala. Provokacija z dobrim humorjem :))

Tudi meni ni všeč, pa nisem nevem kako inteligenten, niti izkušen.
[/quote]

Deluje mi kot ena nafrfana milfica brez otrok ki bo počas ratala gilfica in se trudi vsaj milfica ostat … če me razumeš.

Našarjena z vsem mogočim po faci kot kakšna jelka novoletna. Pa še vilinci … jao mene

Ti jest povem kaj je problem, ker sem bila enaka, dokler me niso šli enegetsko zaradi tega uničit.

Tako je, kot reče v filmu, mislim, da nekaj o rekah, kjer tudi en zdravnik igra… slovenska tv serija.

Ženska kao pametna in tudi na videz kul… to so meni ženske govorile, ko sem bila v eni oddaji…

A veš v čem je problem in zakaj ne uspeš? Ker je točno tako, kot reče v tej seriji…” nikoli ne bo uspela, ker ji druge ženske ne bodo pustile”.. Pač poglej si to serijo… To je tam, kjer je dohatar vrne in je njegov kolega invalid in je ta pametna in privlačna z invalidom, doktor pa z eno obsedenko…. prekratko in ljubsoumno….

Ker se je meni enako zgodilo. Strmoglavila…..

Deluje mi kot ena nafrfana milfica brez otrok ki bo počas ratala gilfica in se trudi vsaj milfica ostat … če me razumeš.

Našarjena z vsem mogočim po faci kot kakšna jelka novoletna. Pa še vilinci … jao mene
[/quote]

jo imaš na oku

In še, če maš tako energijo, se pazi ljudi kot hudič…. ker ne veš kaj vse hodi po tem svetu in obstaja in nikoli ne boš.

Lahko končaš kot jaz, enegetska fabrika za skrajne negativce…. moraš prenašat tujo gnilo energijo 24 ur na dan,…. Prej tudi v sanjah ne dojameš, da imajo lahko ljudje tolk gnilo energjo….

Če bi imela gnilo že prej, verjemi, da me tudi pogledal ne bi nihče, kaj šele luknjo izvrtal v moje enegetsko polje….

Ne bodite pameti….. vsi butalci, ki pač pojma nimate o zadevah, ki jih ne vidite… Najbrž ste kot tiste zamaščene ženske,…
Pol so pa srečni, ko strmoglaviš, ko ni več smeha, vicev, veselja, ko si v depresijo in misliš na smrt, si pa zdrav za te podgane ljubosumne…. Ko ubijejo upanje in veselje v tebi…

In še, če maš tako energijo, se pazi ljudi kot hudič…. ker ne veš kaj vse hodi po tem svetu in obstaja in nikoli ne boš.

Lahko končaš kot jaz, enegetska fabrika za skrajne negativce…. moraš prenašat tujo gnilo energijo 24 ur na dan,…. Prej tudi v sanjah ne dojameš, da imajo lahko ljudje tolk gnilo energjo….

Če bi imela gnilo že prej, verjemi, da me tudi pogledal ne bi nihče, kaj šele luknjo izvrtal v moje enegetsko polje….

Ne bodite pameti….. vsi butalci, ki pač pojma nimate o zadevah, ki jih ne vidite… Najbrž ste kot tiste zamaščene ženske,…
Pol so pa srečni, ko strmoglaviš, ko ni več smeha, vicev, veselja, ko si v depresijo in misliš na smrt, si pa zdrav za te podgane ljubosumne…. Ko ubijejo upanje in veselje v tebi…
[/quote]

najlažje je pa jamrat, pa odgovornost za svoje neuspehe pripisovat tujim ljudem. v življenju so pomembne zdrave, trezne, pozitivne odločitve. z njimi ti bo lahko vse uspelo! in s podoporo nekaterih bližnjih. spodbuda od ljudi ki te imajo radi je seveda vedno dobrodošla!

In še, če maš tako energijo, se pazi ljudi kot hudič…. ker ne veš kaj vse hodi po tem svetu in obstaja in nikoli ne boš.

Lahko končaš kot jaz, enegetska fabrika za skrajne negativce…. moraš prenašat tujo gnilo energijo 24 ur na dan,…. Prej tudi v sanjah ne dojameš, da imajo lahko ljudje tolk gnilo energjo….

Če bi imela gnilo že prej, verjemi, da me tudi pogledal ne bi nihče, kaj šele luknjo izvrtal v moje enegetsko polje….

Ne bodite pameti….. vsi butalci, ki pač pojma nimate o zadevah, ki jih ne vidite… Najbrž ste kot tiste zamaščene ženske,…
Pol so pa srečni, ko strmoglaviš, ko ni več smeha, vicev, veselja, ko si v depresijo in misliš na smrt, si pa zdrav za te podgane ljubosumne…. Ko ubijejo upanje in veselje v tebi…
[/quote]

jaz te razumem. Težko je, ko te nihče ne razume

slovenceljka privide imaš, spusti se na zemljo

New Report

Close