Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj grem naprej in pozabim na vse?

Naj grem naprej in pozabim na vse?

Sva prijatelja ze nekaj casa, med tem casom sem zacela gojiti custva do njega. A ko sem mu priznala, da mi je vsec je rekel, da sem mu vsec in, da me ima rad ampak imam nekaj taksnih lastnosti, ki ga odvrnejo od mene. Sem se pac s tem sprijaznila… Nato pa cez teden dni mi zacne pisati, da so se njegova custva spremenila in, da sem mu vsec in ne zeli, da bi bila s kom drugim. Pise mi, kdaj se bova videla itd. Jaz pa nevem kaj naj zdaj, ker ce se ze zdaj tako zmisljuje kaj sele bo. Kaj bivi storili na mojem mestu? Pozabili na to in sli naprej ali vztrajali pri njem?

A nimaš ženske intuicije? Prisluhni ji, ne tujcev spraševat.

A nimaš ženske intuicije? Prisluhni ji, ne tujcev spraševat.
[/quote]

Nimam 🙄

nova
Uredništvo priporoča

Nimam 🙄
[/quote]

Ugrizni in kasneje izpljuni, če bo preveč grenko. Iz izkušenj se največ naučiš. Srečno!

čimdlje od njega.tako sm js eni naredu,ker sem na eno drugo ciki.pa tam ni blo nič in semprvi zaćel rozce sadit in me je odfukala.pravilno.potem sem bil previdnejši,par krajših romanc.s to saem pa ze 33 let

Draga moja, upam, da ti bodo moje besede dale misliti. Ne moreš vedeti kaj se dogaja v njegovi glavi to ve on sam in to je njegova težava. Moraš še pa ti zavedati, kaj je tebi prioriteta v življenju. Razkrila si mu svoja čustva in je reagiral tako kot je. Ali je to res ali ne ne skušaj izvedeti. Nihče ti ne more povedati zakaj je tako odreagiral, to ve le on. In da boš vstajala, pri čem že?? Pri nečem, česar ne veš? Pojdi po poti življenja, se ga veseli, zavedaj se, da nam je bilo dano življenje in to je največje darilo. Naj ne bo za tvojo srečo pogoj, da te ima rad nekdo drug.! Če boš nekomu nekaj pomenila, bo naredil vse, da bo s teboj. Nikoli pa ne prosi za ljubezen, takrat v očeh drugega postaneš zelo majhna, ne cenjena, po domače rečeno poceni zadeva. Veš, zakaj tako hrepenimo po dragocenosti? Te je zelo težko dobiti. Zato se ljudje trudijo preko vseh svojih zmožnosti. Tudi v ljubezni je tako. Nihče si ne želi ženske, ki je pod vsakim merilom. Bodi diamant in pokaži se v vsej svoji lepoti – sreči. Za diamant se pa mora človek presneto potruditi. Vse dobro in dvigni glavo!

Se strinjam.
Dodala bi še to: Če se ne ceniš, te tudi drugi ne bodo. Če ti ne veš, kaj bi, bo on odreagiral enako: bi pa ne bi. Se lahko vleče in boli.
Izognila se boš tako, da boš zelo dobro vedela, kako se vidiš v odnosu kot partnerka. Najprej pa razmisli, kaj si želiš v odnos DATI. Ker to si ti. Od tu naprej ti bo vse jasno.

Če sami ne vemo, kdo smo, tudi drugi ne vedo, kaj naj z nami.

edino čustvo, ki se je v njem spremenilo je ljubosumje.
Spoznal je da te bo izgubil in to ga sedaj grize.
Je to dovolj da bi bil s tabo?
Kaj pa ti kot oseba, koliko je njemu do tebe, če odšteješ njegova “spremenjena čustva”?

Bla bla. Sviral je ves čas v dve rupe. Vmes ga je ena skenslala, zdaj boš ti dobra naprej.

New Report

Close