Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako ste se spopadle z maminim sinkotom?

Kako ste se spopadle z maminim sinkotom?

Mislim da je z naslova jasno moje pitance.. 25 let pa se vedno napopan nanjo. Nimam problemov z njegovo mamo je super oseba bi se kar druzla z njo brez njega. ce je pa on zravn.. drug clovek ko 10 letni otrok izkljuci me totalno iz pogovora stalno njune teme, se njej se vidi da ji je neprijetno .. kar rece ona je sveto tudi odselit se ne misli pravi da bo kar doma, pa je redno zaposlen pa pravi zaka bi se ce ma pa vse doma pa da hocejo zanj skrbeti.. pove ji vse vsak detajl tudi kaka intimna stvar pa tudi o meni je ze kaj bleknil.. po pa ka jaz pizdim😳 haloo????!!!

 

in kako to, da ne moreš dobiti nič boljšega?
za partnerja si moraš izbrati kompatibilnega človeka, ki je odrasel in s katerim gledata v isto smer. saj nihče ni popoln, ampak v nekih osnovnih točkah si pa morata biti enakovredna.
Zakaj si izbereš neko zmene in misliš, da boš iz njega naredila pravega moškega?

Drugace je super clovek ko sva sama je res super ampak v njenu druzbi postane drugacna oseba.. nisem na to pomislila da bi bil faktor za razhod, vendar verjetno je za premisliti.. sva isti letnik in jaz bi res zelela da grem oz greva na svoje pa potem naprej..
Spremenijo se taki ne verjetno?

Saj smo pred starši vsi drugačne osebe. Za starše si vedno otrok.

Je kje drugače?

Potem pa imej manj stikov, ko ste skupaj. Ali sta skoz pri njemu? Ne bo ti lahko, če bo on ostal pri njej. Tudi moj bivši je živel sam z mamo. Zato je bivši.

Maš problem, mamin sinko je zgolj logična posledica. Ena izmed…

Ne vem, no… Men bi se prizgal rdec alarm. Nimam tezav s tem, da se sin razume z mamo… Ampak, da ji razlaga stvari, ki so med nama… Jst bi iz te veze izstopla, ne bi cakala… Srecno!

Vrnila sem ji ga.

Marsikje je drugače, ker eni se zavedamo, da smo odrasli in se temu primerno obnašamo, tudi pred starši.

Spet to jokcanje nedonošenih babnic. Saj si same izbirate tisto, kar imate. Če ste tako močne, samostojne in vse drugo, s čimer se hvalite, si lahko najdete kaj boljšega, greste v lezbijštvo ali ostanete samske. Kje je problem? Ne zmorete odločnih potez v življenju?

Da se odselita vsaj 5km stran in da zivita skupaj vsaj 2 leti preden zanosis.

To je moški, ki ga mama drži za luleka, še vedno. Taki niso sposobni zdravih odnosov. To niti ni on kriv ampak njegova mama, ker se tolko briga za njega še kr. Pomojem ga ne upa pustit samega, ker jo je strah da bi jo zapustil. To je psihični incest, disfunkcija mnogih familij, tudi moje. To ima katastrofalne posledice, otrok se v takem ne more razvit v samostojnega in to je tudi posledica pol, da ne more it vstran. (ker ni razvite samostojne identitete – zaradi starša- ne zaradi njega-in ne more normalno funkcionirat v svetu) Starš (v tem primeru njegova mama) mu nekako ‘ne dovoli’ da se razvije. Nastane izrodek. Tudi sama sem postala izrodek zaradi mojega očeta, tako da vem tale proces zelo zelo podrobno. LP

Livika

Livika, zato še nisi izrodek, no. Ne bodi tako stroga do sebe. Sploh nas pa družba sili v partnerstvo in ustvarjanje družine, sploh ne gre za posameznikove želje. Drži se in bodi bolj prijazna do sebe.

do vajine “zrelosti”.
Ti se ravno tako za moje pojme vedeš kot desetletna pupa. Kaj te ovira, da mu tega nisi sposobna povedati in razčistiti z njim? Lastna nespoštljivost in nezmožnost osnovne komunikacije morda?
Po moje sta prava dva za skupaj.

Livika, zato še nisi izrodek, no. Ne bodi tako stroga do sebe. Sploh nas pa družba sili v partnerstvo in ustvarjanje družine, sploh ne gre za posameznikove želje. Drži se in bodi bolj prijazna do sebe.
[/quote]

Vsekakor se podaljša čas da odrasteš in tudi kasneje greš v zvezo, in velikokrat brez možnosti da si ustvariš družino, še posebej za žensko ko pri 40 letih je malo možnosti za družino.

Mamin sinko izhaja od same mame,ker si sineke prisesajo na sebe in potem komentirajo svoje otrike…sram jih naj bo…

Pa kje so ti mamini sinčki, če vsaka za svojega govori, kako je sposoben, uspešen, že v srednji šoli z lastnimi rokami vse ustvaril, nič ne pije, se ne drogira, poleg dveh fakultet še svojo firmo vodi in ima resno punco še iz vrtca?

js tud vrnila…po 10 letih zakona…cimprej ga “daj nazaj”, po možnosti, preden so otroci posredi. ker bo samo se slabse potem…mogoce te bo poskusil narediti “odvisno od njega” tako kot je on od nje…to so patoloski vzorci…razn ce je pripravljen delat na njih in se jih zaveda, sam bejz stran….

Zelo preprosto. Mamini sinkoti me nikoli niso zanimali. Če bi slučajno imel 23 cm in nekaj milijonov na računu, bi mogoče razmislila in se takrat ukvarjala s tem problemom.

Od kod se vzamejo nesposobni mamini sinkoti, če vsaka mati za svojega pravi, da je naravnost fantastičen in genialen?

Odgovor na objavo uporabnika
Pravi moški, 17.09.2020 ob 16:58

Spet to jokcanje nedonošenih babnic. Saj si same izbirate tisto, kar imate. Če ste tako močne, samostojne in vse drugo, s čimer se hvalite, si lahko najdete kaj boljšega, greste v lezbijštvo ali ostanete samske. Kje je problem? Ne zmorete odločnih potez v življenju?

Problem so nedonošebi desci,  ki se mamine zize držijo. Ko osvajajo punce so kao neki jaki in samostojni…ko jo pa ujame in začneš z njim živet pa vidiš, kako je nedorasel in nezrel. Zakaj si sploh išče punco, bi pa z mamo živel in užival. Kje pa je tu foter v tej zgodbi? Ga dejansko ni in si je mamca sineka za sebe vzgojila ali ga samo nikoli ni doma in si je mamca našla tolažbo in zavetje v sineku in ta zdaj skrbi za njena čustva? Vprašaj tega svojega nedorasleža, če je njegov ati tudi tako okoli skakal z mamico in bil tako navezan na njo ali kje je to videl? Najbrž pa še zmeraj trdi da ni mamini sinek ane?

No, katera monovka ima doma nesposobnega sineka, prisesanega na zize? Se katera javi in prizna?

Tezka bo nazalost se taki tezko spremenijo pojdi na stanovanje oz v najem hisa stanovanje kar kol on pa kakor hoce ali bo prisel za tabo al pa bo pri njej v tem primiru je brez veze ustrajat …preberi si custvene vampirje,strupeni starsi,strupeni tasca in tast,v kletki ljubezni ,najina ljubezen ,ohraniva najino ljubezen….

In zakaj si še z njim? Resno kaj je z vami ženskami narobe? Iz dneva v dan samo jamrate kake tipe mate, medtem ko smo normalni tipi samski, ker vi še vedno vzstrajate v nemogočih parih. Kaj maš flet od njega, avto? plačo? socialno? A ti drži pištolo na glavi da moreš bit z njim? Resno kaj vam špila v glavah?

Faking na svojem sem, sam kuham, sam pospravljam, sam perem…. Z mamo sem na vezi samo kadar moja pošta pride h njej. Pa vse ženske ignorirate take tipe kot smo mi, in živimo sami in osamljeni, ker ste ve raj s temi bebci nesposobnimi. Sam v sloveniji je to možno, še bosanke so pametnejše

New Report

Close