Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rojstvo je garancija za smrt in trpljenje

Rojstvo je garancija za smrt in trpljenje

Vedno več otrok ima raka, vedno več otrok ima avtizem. Večina ljudi, ki se bo rodila v letošnjem letu bo vsaj enkrat v življenju dobila raka, nekateri bodo od njega tudi umrli. To se je zgodilo zaradi človekovih zlorab narave in tudi samega človeka. Ali se zavedate, da bodo vaši otroci morali hoditi vsaj petdeset let v službo (50 let prenašanja tečnih šefov)? Če jih seveda prej ne bo rak odstranil s tega planeta. In to generacija, ki je postala tako šibka, da brez antibiotikov in cepiv sploh ne bi preživela. Generacija, ki ima vedno več posebnih potreb, ker so zdravniki redno zlorabljali cepiva in antibiotike.
Hvalijo se, da bodo kolonizirali Mars, toda generacijo imajo že tako šibko, da resnično ne vem, kako bo ta generacija plačala naše državne dolgove? S tem mislim državne dolgove, ker okoljskih dolgov tako ali tako ni mogoče plačati. Nobena druga vrsta namreč ni na pripadnike svoje vrste vrgla atomske bombe, nobena druga vrsta ni posegla v genom rastlin in živali (s tem mislim tudi na človeški genom). Nobena druga vrsta nikoli ni zaprla pripadnikov svoje vrste v taborišče; nobena druga vrsta od pripadnikov svoje vrste ne zahteva, da se odpovedo delu kisika, ki ga dihajo (uboge prodajalke morajo nositi masko); nobena druga vrsta tudi ne dela grozljivih poskusov na pripadnikih živalskih vrst; nobena druga vrsta tudi ne zapira (v grozljive pogoje) drugih živalskih vrst.
Toda vsak bo umrl. Vsak se bo postaral, če ga seveda cepivo proti koronavirusu ne bo prej ubilo. Če ga pa bo, bo pa vsaj rešen petdesetih let dela, državnih dolgov, suženjstva vladam (zdaj odločajo celo kaj bomo nosili) in betežne starosti na tem onesnaženem uničenem planetu.

– in vprašanje ali izhodišče za debato je?

Malo hudo je, da imajo otroci naenkrat toliko avto-imunskih bolezni in raka. V resnici imajo otroci vedno več raka. Otroci z rakom so bili pred tridesetimi leti prava redkost, a zdaj ga ima že vsaka vas. Skoraj v vsakem razredu imajo otroka z avtizmom in kmalu bodo otroci brez alergij postali posebnost.
Tudi jaz se strinjam, da je najbrž res bolje, da se otroci ne rodijo. Veliko otrok v Jemnu bi bilo veselih, če bi jih kdo posvojil.

nova
Uredništvo priporoča

Nihče nas ne bo rešil iz tega zosa. Le vsak sam mora dozoreti, da vsi skupaj izstopimo iz uničujočega filma, ki ga živimo, misleč, da smo izključno materialna bitja. Otroci narave smo in dolžni smo živeti po naravnih zakonih! Sedanji egoizem in materializem vodita v pogubo. Na vrsti je sprememba paradigme, ki odpira vrata rešitve, v human in osrečujoč svet. Več kot nas bo prebujenih, prej se bo ta nočna mora končala.

Tale misli, da je to zaradi cepiv in onesnaženega okolja. https://childrenshealthdefense.org/news/robert-f-kennedy-jr-holds-a-press-conference-in-berlin-after-launching-chds-europe-chapter/
Jaz pa mislim, da je to zato, ker smo se ljudje šli Boga in ponovno jedli z drevesa spoznanja.
https://www.gospanews.net/2019/02/22/neonate-cinesi-transumane-cervelli-alterati/
In odločali o življenju in smrti drugih ljudi.
https://www.gospanews.net/2019/06/02/venezuela-per-le-sanzioni-di-trump-40mila-morti-molti-bimbi/
Tako bo predrzen, da bo sedel v naročje boga
https://www.gospanews.net/2020/03/29/pandemia-da-bio-arma-9-il-supervirus-creato-dagli-usa-di-obama-altri-89-ceppi-covid-nei-test-top-secret-cia/

Peter Wessel Zapffe je imel prav, ko je rekel, da bo vsak človek, ki se je rodil trpel in umrl. Sam je prekinil niz trpljenja in ni imel nobenega otroka. Nobenega, ki bi trpel zaradi njegovega egoizma in strahu pred osamljenostjo. Nikogar, ki bi po njegovi krivdi dolgo umiral za rakom ali ležal paraliziran zaradi prometne nesreče ali prečnega mielitisa.

Smrti bi premagali samo tako, da ji ne bi več delali nove hrane. Večina trpljenja od atomske bombe, ki je padla na Hirošimo do otrok, ki so od lakote umrli v Iraku, Venezueli, Jemnu je preprečljiva. Tudi grozljiv medicinski poskusi na živalih v laboratorijih so preprečjljivi. Kako? Preprosto nimamo otrok. https://en.wikipedia.org/wiki/Antinatalism
Vsakega, ki smo ga rodili v življenje, smo obsodili na trpljenje in tudi na smrt. Lahko se zgodi, da pride do zloma gospodarstva, hujše naravne ali umetne katastrofe in tu se lahko vprašamo: “Si za svoje otroke želimo takšne prihodnosti?” Ali boljše: “Si za svoje otroke želimo, da bodo morali prenašati tečne šefe, hoditi v službo več kot petdeset let in odplačevati naše državne dolgove? Si želimo, da bodo (nekateri že v otroštvu) fasali raka in avto imunske bolezni? Si želimo, da nas naši otroci objokovali na našem pogrebu?” Logičen odgovor je, da je najboljše, da sploh nimamo otrok, da jim ne bo treba ne trpeti in ne umreti.

En izmed možnih pogledov, ki stoji na prepričanju, da je najbolje, če civilizacije oz. ljudi – ali pa celo živih bitij ni. Ker če ni življenja – ni trpljenja.

Meni se to zdi strahopetni pogled, ki temelj na strahu pred vsem – in mi je bliže pogled, ki pravi, da je v vesolju dovolj mirovanja in mrtve narave, in zato je življenje dobrodošlo za razbijanje monotonije.
Bolj ko boli, bolj ko je intenzivno, bolj ko trpimo, čustvujemo, ljubimo, sovražimo in bolj ko se “dogaja življenje” – bolje je.
Kot protiutež časom, ko se ne dogaja nič – ker je vse in vsi mrtvo.

Seveda ima vedno več ljudi raka. Življenjska doba se daljša in rak ima več možnosti, da se razvije. Od nečesa moraš umreti. Seveda je vedno več avtističnih otrok. Včasih se o tem ni govorilo in se jih je skrivalo. Na svetu je z vsakim mesecem več ljudi in tudi smrti. Tukaj nič čudnega. Naravne selekcije kot take ni več. Danes lahko dolgo živijo in imajo otroke tudi taki, ki bi pred 100 leti zgodaj umrli, slabi geni grejo pa naprej. Vse je pa zasluga medicine.

Začne se z oploditvijo, ne šele rostvom

tablete vzami. ni tko črno. zakaj bi morali delatza šefa 50 let. saj lahko zase delajo, ali tako kot ti na socijalki 30 let. ni tako hudo, saj so taki kot jaz na svetu. bomo ze uredili kar pač bo treba. ne se bat. pa prpsim če lahko napišeš isti post še enkrat v pozitivnem smislu. vsi ne dobijo raka, eni umrejo od pljučnice pri 95.


Veliko otrok v Jemnu bi bilo veselo, da jih kdo posvoji, se strinjam! Ampak glede na hitrost postopkov bodo to na koncu posvojeni starostniki.

Prebrala sem si knjigo Kaj pa, če je kriv vitmin B12? Knjiga je v slovenščini izšla leta 2012. A vam merijo B12, ko vam naredijo preiskave v laboratoriju? Ne. Potem pa ni čudno, da je alzheimer, avtizem, samomori, depresija … Kar naj …
Itak je pa vsega kriva korona ane.
Že jaz bom morala delat 50 let, ne pa moji otroci (če jih bom imela).

Rešitev za kaj? Ti potoneš v pozabo, nadomesti te pa nekdo drug. Ne hvala.

asi ti prebrala svoj post? daj premisli malo, kaksna oseba mora to bit, ko piše take kot ti. zamisli se malo. tebi ne manjka vitamin, tebi manjka sex in šport. ti nimaš nobenega horomona normalno. žal. z tvojim odnosom je res vse skup žalostno.

Tudi jaz se strinjam s tem, da je bolje, da nimamo otrok. Od kdaj to mislim? Od takrat, ko sem slišala, da je mogoče zavreči vse regulatorje, ki so potrebni za izdelavo varnega in učinkovitega cepiva. Karantena do cepiva. To pomeni, glede na to, da bi zaradi karantene nobeno gospodarstvo ne preživelo več kot nekaj mesecev? Da davkoplačevalci plačajo vse farmacevtske napake in da bi bili naši otroci navadne laboratorijske podgane za nekaj, kar ne bi imelo nobenih dolgoročnih preverjanj. Oprostite toda v takšno državo ne želim roditi nobenega otroka. Naj jih navozijo iz Jemna, kjer umirajo od lakote.

Dojeli smo, ne da se ti spolno občevat.

Vedno več otrok ima raka. Vsaka nova generacija ima večjo možnost, da dobi raka pred dopolnjenim dvajsetim letom. V vsaki generaciji je več avtistov in več duševnih težav. Zato sem poročil prelepo vdovo iz Sirije in posvojil njene tri otroke. Nobenemu človeku ne bom kriv bolezni in smrti. Nobenemu. Toda oni so že na svetu…

Tisti Peter Wessel Zapffe je bil alpinist in je čisto dobro živel celih devetdeset let. Zemlja res ne more prenesti toliko naseljencev.

Ko je država postala zapor, sem se odločila, da nikoli ne bom rodila otrok. V manj kot tridesetih letih smo si zapravili svobodo. Naša država je postala podobna Kitajski in v njihov sistem si ne želim roditi otrok.

Ena in ista oseba piše eno in isto post za postom. A misliš da če bo izgledalo da je več takih, da se bo kakšna premislila in ne imela otrok? Mogoče je res kaka tako zabita, ampak za tako je itak bolje da otrok nima.

Glede na dejstvo, da se neplodnost med mladeniči v Ameriki in Evropi drastično povečuje mislim, da boste tudi antinatalistke prišle na svoj račun. Vsaka nova generacija fantov ima namreč večjo možnost, da ne bo sposobna zaploditi otrok. Tako, da boste ve antinatalistke kmalu postale zelo zaželene. Vsaka antinatalistka bo zaradi tega postala zelo zaželena žena.

Med otroci je vedno več raka in vedno več avtizma. Potem govorijo, da je avtizem deden. Dragi zdravniki, ki trdijo, da je avtizem deden, ali bi se bili oni pripravljeni poročiti (imeti otroke) in živeti z nekom, ki ima avtizem? Jaz takšne vržem iz svoje avtošole, ker resnično nimam živcev, da bi se ukvarjal z njimi. Avtizem nikakor ne more biti deden, ker nobeno dekle ni tako neumno (kakšen tako neumen fant bi se še že našel) da bi imelo družino z nekom, ki ime avtizem.
Avtizem pa ima še tiste, ki so še bolj prizadeti in takšni bodo po smrti svojih staršev tako nesrečni in nemočni, da bi, če bi jaz imel kakšnega takega še pred smrtjo poskrbel zanj in zase. Vesel sem, da je moja edina hči antinatalistka.


Kako se dedujejo slabi geni pač ne veš.

Okolje postaja vedno bolj uničeno in države so vedno bolj zadolžene. To pomeni, da bodo morali naši otroci živeti v uničenem okolju in plačevati bankirjem. Zato raje nimam otrok.

New Report

Close